Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Moderatore
  Anėtarėsuar
  09-06-2002
  Postime
  1,812

  E rendesishme!!!

  Njoftoj anetaret te jene pak me te kujdesshem dhe me te permbajtur. Ne temen "Tualeti, na zbukuron apo na shemton", disa pjesmarres, jo vetem qe jane jashte teme por eshte perdorur nje fjalor banal i pakendshem dhe i papershtatshem per temen. Duhet te jeni me korekte me temat! Nuk eshte e kendeshme per njerezit serioze te lexojne karagjozlleqet e ketyre tipave! Keni alternative ne privat per te bere lojra te tilla! Respektoni rregullat perpara se te antaresoheni! Shpresoj te jemi kuptuar! Faleminderit!

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  15-09-2002
  Postime
  126
  *
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga lulja_e_dimrit : 04-11-2002 mė 20:06

 3. #3
  Moderatore
  Anėtarėsuar
  09-06-2002
  Postime
  1,812
  Tema ndoshta nuk eshte aq jetesore dhe serioze por fenomeni jashte teme eshte i pranishem kudo dhe sidomos e folura pa kontroll. Dufi qe shfryhet ketu dhe ofendimet, jane tregues perversiteti te cilin e zoterojne vetem maniaket.
  Kenga me e larte qe mund te degjoje njeriu eshte belbezimi i shpirtit njere

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •