Close
Faqja 10 prej 15 FillimFillim ... 89101112 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 181 deri 200 prej 296

Tema: Fatmir Limaj

 1. #181
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,979
  Citim Postuar mė parė nga antifisch Lexo Postimin
  @Llapi
  nuk kam qka kupi nga inati se ne fund fundit jetoj ne gjermani dhe mundet edhe mos mem interesu fare qka ndodh ne kosove,
  por po me dhimben bashkatdhetaret qe jetojn atje, dhe kam qef me pa vendlindjen time tu perparu

  Ky forum eshte ber per me i diskutue, dhe me i shpreh mendimet, e jo me ber propagand per nje parti si po e ban ti.
  Nuk pata me hyr ne kete loje hiq, se pe shoh qe je akoma i papjekur, dhe e vetmja send ne koken tende eshte UQKja, pe vajton kohen e kalur kur kan qene Haradinaj, Limaj, etj. luftetar te luftes, dhe nuk je tu e realizue qe bash ata jan tu e shkatrrue momentan kosoven.
  ske kurfar argumente, dhe perveq nje shkoll te dobet qe ndoshtaj as nuk e kje, intelligenca e jote nuk mundet me kuptu kete qeshtje te komplikum

  PS: Edhe une jam nga Llapi, nese te interesson


  @L-7
  Skam kommet per kete qka po shkruan,
  ndoshtaj jam pak egoist, por nuk dua me hup kohen time, per me ta shqaru qka ka ber Ramushi (Por nuk e denoj Ramushin edhe nese e ka vra ata burgosurit, ka qene ne kohen te luftes dhe ka qen nje kohe shume shume e veshtire).

  Une pra as nuk po filloj me ta shqaru L-7, por ta kisha keshillu ty edhe Lappit qe nje here te marrin krej informatat qe munden me marr per nje theme (Per shembull per Ramushin apo Limen) dhe tani te mendoni cilat informatat me i besu, dhe cilat jan shkruar prej disa patriotve pa koke si jush

  kalofshi mire
  rri ti qatje e jetoje jeten tane si dish ti
  e nganjiher mbane naj tubimme bashkatdhetar e naj fjalim patriotik
  ani kur po i vnoishi do kravata e plisin nen nji sy o kuk po u knaqke nieri me juve tuj qesh qfar mode po qitshi ju dhe sa patriota ishi ju haaaaa
  e le ti Kosoven se as dy lidhe ti qfar bahet ne Kosove e per rreth Kosoves tybe ni kishe
  e mos kofsh ti prej Llapi jarebi amin.
  Do t“i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 2. #182
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-01-2010
  Postime
  367
  per antifisch

  nuk kam qka me marr informata as per Ramushin e as per Limen se jam ne dijeni per te dyt e ty mos tė brengos qė kam shkruar ashtu se ashtu edhe ėshtė

  ai veproi me urdherin e nje autoriteti mė te larte , identiteti i te cilit nuk eshte provuar nga deshmitė .


  tash veq pritet rikthimi i procesit

 3. #183
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-07-2007
  Postime
  27
  @Llapi
  nuk ka nevoje meum ofendu vlla.
  Prej nje vendit jemi, nuk kam asgje kunder teje.
  Ky eshte vend per me debatue e jo per ofendime personale.

  PS: kosoven kurr nuk ka me lan, sa tjam gjall

 4. #184
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,979
  Citim Postuar mė parė nga antifisch Lexo Postimin
  @Llapi
  nuk ka nevoje meum ofendu vlla.
  Prej nje vendit jemi, nuk kam asgje kunder teje.
  Ky eshte vend per me debatue e jo per ofendime personale.

  PS: kosoven kurr nuk ka me lan, sa tjam gjall
  jo bre burr po qfar teofenduemi veq qite plisin nji sy e ndreqe mire krevaten e mos ta nien per mue se qka flas hiq qy
  ne nji postim tjeter me kish than se une jam kunder bashkimit kombetar
  haaaaaa edhe sum met hatri hiq prej teje
  se e di qe ju me plisa e krevata ini me te vertet patriota
  e per qata su hatrova hiq
  naten e mire llapjani me plis ne nji sy e krevat te kuqe haaaaaaa
  Do t“i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 5. #185
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,979
  Do t“i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 6. #186
  i/e regjistruar Maska e Arb
  Anėtarėsuar
  06-12-2002
  Vendndodhja
  Little Albania, NY
  Postime
  1,723
  Llap ooo!

  Edhe ky Legjende e gjalle a?
  Talent wins games, but teamwork wins championships.
  Micheal Jordan

 7. #187
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,979
  Citim Postuar mė parė nga Arb Lexo Postimin
  Llap ooo!

  Edhe ky Legjende e gjalle a?
  Po e madhe
  Do t“i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 8. #188
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,979
  http://video.kosovapress.com/beta/?cid=1,47,16841

  Limaj: Kėsaj treve po i dalim borxh

  Ministri i Transportit, Fatmir Limaj me rastin e pėrurimit tė rrugės nė fshatin Shkozė tė Prizrenit, ka thėnė tė mėrkurėn se pėrurimi i kėsaj rruge dėshmon se ėshtė njė transformim total i fshatit, pasi ėshtė bėrė njė transformim infrastrukturor, me tė gjitha rregullat dhe standardėt qė duhet t’i ketė njė fshat i sė ardhmes sė Kosovės.
  Do t“i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 9. #189
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,979
  Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin
  http://video.kosovapress.com/beta/?cid=1,5,16844#video

  Limaj: Kėsaj treve po i dalim borxh

  Ministri i Transportit, Fatmir Limaj me rastin e pėrurimit tė rrugės nė fshatin Shkozė tė Prizrenit, ka thėnė tė mėrkurėn se pėrurimi i kėsaj rruge dėshmon se ėshtė njė transformim total i fshatit, pasi ėshtė bėrė njė transformim infrastrukturor, me tė gjitha rregullat dhe standardėt qė duhet t’i ketė njė fshat i sė ardhmes sė Kosovės.
  http://video.kosovapress.com/beta/?cid=1,5,16844#video
  Do t“i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 10. #190
  Skandinavien Maska e TetovaMas
  Anėtarėsuar
  20-03-2008
  Vendndodhja
  Te vendi i xhenetit
  Postime
  2,664
  Hajduti ,Hajni Fatmir Limaj ,sa me shpejte duhet te denohet . Ministri i Transportit hajduti nje rruge si duhet se ka ndertuare duke u munduare qe te vjedhe . Hajduti i kishte ngushture rrugen ne hyrje te Prishtines qe nuk i ngjante nje autostrade ,pore rruge hajdutesh.

 11. #191
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,979
  Citim Postuar mė parė nga TetovaMas Lexo Postimin
  Hajduti ,Hajni Fatmir Limaj ,sa me shpejte duhet te denohet . Ministri i Transportit hajduti nje rruge si duhet se ka ndertuare duke u munduare qe te vjedhe . Hajduti i kishte ngushture rrugen ne hyrje te Prishtines qe nuk i ngjante nje autostrade ,pore rruge hajdutesh.
  ani makedonac ani maj ymyd ti haaaaaaaaa
  Do t“i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 12. #192
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-05-2010
  Postime
  67
  Llapi thoteoseph Biden: Hashim Thaēi Komandant Gjarperi ėshtė George Washingtoni i Kosovės
  O laper,heqe at shkrim se mos ta shofe dikush e mos ti vjidhet kur e shef emrin ehajnit-thaqit me Joseph...ky kshill eshte per te miren tend,

  Kush eshte Fatmir Limaj
  " FATMIR LIMA-J " MINISTRI MĖ I KORRUPTUAR NĖ KOSOVĖ

  Hajni prej hajnit me te madh ashtu si e ceken EULEX ku thane:"Ne filluam prej pashkut me te madhe ne Kosove"

 13. #193
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,979
  Citim Postuar mė parė nga shkupi1912 Lexo Postimin
  O laper,heqe at shkrim se mos ta shofe dikush e mos ti vjidhet kur e shef emrin ehajnit-thaqit me Joseph...ky kshill eshte per te miren tend,  " FATMIR LIMA-J " MINISTRI MĖ I KORRUPTUAR NĖ KOSOVĖ

  Hajni prej hajnit me te madh ashtu si e ceken EULEX ku thane:"Ne filluam prej pashkut me te madhe ne Kosove"
  ec more shko atje tek makedoncat e iqu me ta
  mos nai flliq temat per Ēlirimtaqret ketu
  Do t“i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 14. #194
  i/e regjistruar Maska e Disa
  Anėtarėsuar
  16-12-2009
  Postime
  2,304
  " FATMIR LIMA-J " MINISTRI MĖ I KORRUPTUAR NĖ KOSOVĖ

  Ndoshta eshte ma i korruptuari,por eshte edhe me i sukseshemi.

  p,s,une nuk jam me PDK-ne,kete e dine te gjithe,por po e them realitetin.
  1000 zogj pula,kunder nje LUANI.

 15. #195
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,979
  Do t“i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 16. #196
  i/e regjistruar Maska e Dar_di
  Anėtarėsuar
  16-08-2008
  Vendndodhja
  Dardani e lashtė (Oeneum), aty ku ajri i freskėt mė bėn tė ndihem i relaksuar.
  Postime
  1,968
  Limaj mbetet jashtė qeverisė?!

  Derisa nėnshkrimin zyrtar i marrėveshjes sė koalicionit qeverisės ndėrmjet Partisė Demokratike tė Kosovės (PDK) dhe partive tjera, do tė bėhet tė shtunėn, tashmė dihet se kush do t’i pėrfaqėsojė disa nga dikasteret ministrore pėr secilėn parti.

  Sipas RTK-sė, PDK do t’i ketė deri nė tetė ministri, AKR do tė ketė tre deri nė katėr ministri, Lista Dr. Ibrahim Rugova do tė ketė njė ministri, dhe ministritė e tjera do tu takojnė pakicave.

  Televizioni publik raporton se zėvendėskryeministėr i parė do tė mbetet Hajredin Kuēi, Muhamet Mustafa nga AKR dhe Slobodan Petrovic do tė jenė zėvendėskryeministrat e rinj. Po ashtu sipas RTK-sė, Fatmir Limaj, Ministėr nė largim i Transportit, nuk do tė jetė nė qeverinė e re.

  Ndėrsa kėta janė ministrat e mundshėm sipas televizionit publik:

  Enver Hoxhaj – Ministėr i Jashtėm
  Bekim Ēollaku – Ministėr i Arsimit
  Bajram Rexhepi – Ministėr i Punėve tė Brendshme
  Vlora Ēitaku – Ministre pėr Integrime Evropiane
  Agim Ēeku – Ministėr i Forcės sė Sigurisė sė Kosovės
  Ferid Agani – Ministėr i Shėndetėsisė

  Edhe Mimoza Kuari- Lila, nėnkryetare e AKR-sė do tė jetė nė kabinetin e ri qeveritar, ndėrsa ministritė e tjera dhe emrat e ministrave tė rinj pritet tė mėsohen sė shpejti.

  Telegrafi
  "Fet` e besėtė t`i kemi, po tė ndarė tė mos jemi." Naim Frashėri

 17. #197
  Skandinavien Maska e TetovaMas
  Anėtarėsuar
  20-03-2008
  Vendndodhja
  Te vendi i xhenetit
  Postime
  2,664
  Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin
  ani makedonac ani maj ymyd ti haaaaaaaaa

  Si nuk te vjene turpe bre shqipetare i "KLONUARE " ne kosovare haaaaaaa

 18. #198
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  15-12-2010
  Vendndodhja
  ....Europe...
  Postime
  1,155
  Citim Postuar mė parė nga shkupi1912 Lexo Postimin
  O laper,heqe at shkrim se mos ta shofe dikush e mos ti vjidhet kur e shef emrin ehajnit-thaqit me Joseph...ky kshill eshte per te miren tend,  " FATMIR LIMA-J " MINISTRI MĖ I KORRUPTUAR NĖ KOSOVĖ

  Hajni prej hajnit me te madh ashtu si e ceken EULEX ku thane:"Ne filluam prej pashkut me te madhe ne Kosove"
  ....makedonac , Qqqqyyyyyppppp anej .....

 19. #199
  JUDO Maska e Gogi
  Anėtarėsuar
  10-08-2008
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,669
  Frika e partive tjera, apo dallimi i pdk-se me partite tjera eshte se pdk ka kapacitete menaxhuese dhe udheheqese qe te udheheq 3 qeveri ne te njejten kohe dhe ne menyre efektive. Edhe nese nuk eshte Lima ne qeveri ate pozite e merr nje antar tjeter i pdk-se dhe pa problem e udheheq ate dikaster.

  Pa dyshim qe Lima ka qene nje minister shume i suksesheshem, kete e vertetoi populli me voten e tije.

 20. #200
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  607
  o propagand eh loqk

Faqja 10 prej 15 FillimFillim ... 89101112 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 200
  Postimi i Fundit: 27-11-2013, 16:19
 2. Historiku i vrasjeve ne Tropoje
  Nga MaDaBeR nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 30
  Postimi i Fundit: 14-08-2012, 12:42
 3. Fatmir Sejdiu u zgjodh President i ri i Kosovės
  Nga ideus nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 93
  Postimi i Fundit: 08-11-2010, 13:57
 4. Pse Hashim Thaqi nuk e viziton Fatmir Limajn ne Hage?
  Nga Arb nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 01-10-2009, 09:40

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •