Close
Faqja 3 prej 20 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 396
 1. #41
  megjithse akoma nuk ka hyre e hena...po ju uroj edhe une te gjithe myslimaneve...

  GEZUAR!
  Qofshi gjithmone te lumtur,e ju gjet shendoshe e mire per mot....

 2. #42
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  gezuar te gjithe besimtareve musliman FESTEN E BAJRAMIT
  fat dhe lumturi ne cdo hap te jetes

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e Laura78
  Anėtarėsuar
  23-08-2006
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  157
  GEZUAR BAJRAMIN dhe Allahu ju shpreblefte me te mira inshalla ! Ju befte prej banoreve te xhennetit FIRDEUS jua pranofte lutjet tuaja, namazet tuaja, duate tuaja dhe ju largofte prej shejtanit te mallkuar .

  Edhe njehere GEZUAR e per shume vjet GEZUAR !

 4. #44
  revolucionar Maska e bOndi_oo7
  Anėtarėsuar
  18-10-2005
  Vendndodhja
  Shkup
  Mosha
  37
  Postime
  705
  Gezuar dhe me Fat Bajramin!
  Punė, djersė, dashuri mes njerėzve dhe ndaj atėdheut.

 5. #45
  .. Maska e km92
  Anėtarėsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanovė
  Postime
  4,210
  Gezuar Fiter Bajramin zoti ja pranofte agjerimin fat lumturi ne jete


  Gjith te mirat

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e GiSHteZa
  Anėtarėsuar
  11-02-2005
  Postime
  39
  Gezuar bajramin
  me thuaj me ke rri te te them kush je

 7. #47
  Nallban Maska e alko71
  Anėtarėsuar
  24-03-2006
  Vendndodhja
  Tokė
  Mosha
  49
  Postime
  707
  Ju uroj te gjithe besimtareve musliman Bajramin dhe shpresoj qe Allahu te na kete pranuar agjerimin dhe lutjet e mira drejtuar Atij.
  Why do people with closed minds always open their mouths?

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e rabija
  Anėtarėsuar
  02-08-2006
  Postime
  126

  Me fat Fiter Bajramin te gjithve.....

  E per Ramazanin Allahu na shperblefte me te mirat e tij!

  Ju uroj nga zemra fat e mbaresi ne jete!!!


  URIME

 9. #49
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-06-2005
  Postime
  127

  Gezuar Bajramin

  Allahu Ju Pranofte Agjerimin,lutjet,ju Dhente Miresi,begati,meshire,paqe.
  Selam Alejkum
  Ruela

 10. #50
  . Maska e alDI
  Anėtarėsuar
  27-08-2002
  Vendndodhja
  London
  Postime
  663
  Gezuar bajramin gjith muslimaneve ,Allahu na e pranoft agjerimin dhe na i falte gjynahet tona te shumta.
  .

 11. #51
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849
  Gezuar Fiter Bajramin te gjithe muslimaneve.
  Zoti ju bekofte.
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 12. #52
  "Nė fillim ishte Fjala" Maska e toni77_toni
  Anėtarėsuar
  09-09-2005
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  4,571
  Tė nderuar besimtarė tė besimit islam, u pėrgėzoj me zemer dhe deshira nė Zotin - Krijuesin tonė; gėzuar Fiter Bajramin. Uroj me pershendetjen tonė tradicionale; me Fat Bajrami dhe Paqe nga Zoti tė gjithė shqiptarėt dhe njerėzit vullnet mirė.

  Zoti ju bekofte dhe u shperbleftė me tė mira tė Tij.  respekte nga toni
  Gjej kohen tė lexosh, ėshtė themel i tė diturit.

 13. #53
  gjithmone e me larg
  Anėtarėsuar
  22-10-2004
  Vendndodhja
  tirana
  Mosha
  41
  Postime
  572
  Gezuar Te Gjitheve!

  Nje Vit I Mbare E Zoti Qofte Me Ne!
  cdo gje kalon, por sa e dhimbshme eshte ne momentin qe e perjeton

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e merix
  Anėtarėsuar
  01-04-2006
  Postime
  15
  Duke deshiruar me te miren per ju dhe gjithe ata qe ju rrethojne dhe e bejn jeten tuaj te bukur, ju uroj dhe une nga zemra Bajramin e Ramazanit.

  Me fat

 15. #55
  i nėnshtruar Maska e master2006
  Anėtarėsuar
  15-09-2006
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Mosha
  34
  Postime
  1,238
  Me fat te gjitheve...

 16. #56
  ▒[JuL]▒ Maska e Macho
  Anėtarėsuar
  05-01-2003
  Vendndodhja
  Me Shpirt ne TIRANE
  Postime
  322
  Gezuar per shume vjet te gjithe besimtareve kudo qe jane!
  ஐ███▓▒ -=][.. _| |_| |_ | ..][=- ▒▓███ஐ

 17. #57
  shqiptar Maska e eagle's son
  Anėtarėsuar
  17-10-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  161
  gezuar te gjitheve bajramin e madh dhe pafshi dite gjithmone e me te bardha
  proud 2 be me, the eagle's son

 18. #58
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Zvicerr
  Postime
  33
  Selam Alejkum
  Gezuar dhe per shum vjet fesen e madhe te Fiter Bajramit te gjith besimtareve Musliman kudo qe jane.

 19. #59
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-11-2005
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  35
  Te gjithe besimtareve Musliman urime FESTEN E FITER BAJRAMIT.
  Shendet,begati,lumturi per te gjithe ju dhe familjet tuaja.

 20. #60
  Nderi i Universit Maska e Gostivari_usa
  Anėtarėsuar
  12-08-2005
  Vendndodhja
  Atje ku nuk me gjeni dot!
  Postime
  3,639
  Urime te perzeremerta per te gjithe motrat dhe vellerezit musliman anekend botes. Kjo dite e shenuar qofte piknisje e re per tere muslimanet per nje jete me te begat dhe per nje bashkim me te shpejte.
  Paqja , miresia dhe begatia e Allahut qofshin mbi te gjithe me.


  P.S.

  " Ai qe zgjedh rrugen e diturise, Allahu atij i ja ben me te lehte rrugen per ne parajse (xhenet) "

Faqja 3 prej 20 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. "Dr. dituria"
  Nga Sabriu nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 18-12-2008, 06:32
 2. 10 ditët e para të Dhulhixhës filluan më 1 janar
  Nga mjeshtria nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-01-2006, 02:58

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •