Close

Rezultati i Sondazhit: Ēuni mė i zgjuar i forumit?

Votues
108. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
  • SuiGeneris

    9 8.33%
  • StormAngel

    5 4.63%
  • Niku-nyc

    4 3.70%
  • Deus

    4 3.70%
  • RTP

    0 0%
  • Bayern

    0 0%
  • Albo

    2 1.85%
  • Brari

    7 6.48%
  • Xeni

    7 6.48%
  • Davius

    6 5.56%
  • Oiseau en vol

    5 4.63%
  • Indriti

    0 0%
  • Ihti

    2 1.85%
  • 21_Arber_21

    0 0%
  • Del Monako

    0 0%
  • Cyclotomic

    3 2.78%
  • Xhuxhumaku

    1 0.93%
  • Dito - (odeon_relax)

    2 1.85%
  • Benseven11

    3 2.78%
  • Geri

    0 0%
  • Kryeplaku

    2 1.85%
  • Kolombi

    9 8.33%
  • Dodoni

    0 0%
  • Pepi

    2 1.85%
  • Diikush

    0 0%
  • Edspace

    5 4.63%
  • Unė - (votoni per veten tuja)

    12 11.11%
  • Dikush tjeter - (Specifikoni emrin ne postim)

    18 16.67%
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 60
  1. #21
    I larguar Maska e panchovilla
    Anėtarėsuar
    11-09-2005
    Vendndodhja
    Milky Way Galaxy
    Postime
    502
    [QUOTE=Kinezja]

    "Mjeshtri i penes ne forum"

    Ide e mire.

    Per mendimin tim nuk duhet te jete alternative vetja. Duhet te jemi nje cike modest.
    Per veten time nese e njoh dikend nga ata personat(jane disa qe i njoh) ndikon te dhenia e votes. NUk mund te jem objektiv lol

    PS: Tani26 mos u be aq i vrazhde. Mos e ofendo ashtu kinezen.
    Hardworking pays off in future, laziness is paying off right now

  2. #22
    Authentic Maska e DeuS
    Anėtarėsuar
    08-06-2003
    Postime
    2,319
    Biri birit rrofte forumi! ...jo per gje, por i dhuron robit humor edhe kur kthehet me nerva n'shpi! ...sidomos kur ka sondazhe te tilla qe te lejon te shohesh kush ka votu...psh dalin haptas miqesite e shoqnite qe kane ne internet...jo vetem aq, por kur shef edhe rob qe kane votu veten, seriozisht nuk te le tundimi pa ja dhene nje vote, se e merito...eshte tamam djath i zgjut lol! Pra vota ime i takon te zgjuarit StormAngel...meqe Lioness nuk e votoja dot, se nuk qeka ne sondazh!

    Jam plotesisht dakort me hapjen e kesaj teme dhe do ta ndjek sondazhin cdo dite! ...thjeshte qe do kemi pak problem per te zgjedhur kush eshte 100% i zgjuar! ...them kete duke pasur parasysh qe skaji tjeter i polit...ai 100% budall eshte gjetur me kohe!

    Nje pyetje kam, perpara se te behem ban: Si matet zgjuarsia?

    PS: Pse nuk eshte Darwin ne liste?

  3. #23
    i/e regjistruar Maska e Fotzenland
    Anėtarėsuar
    23-04-2005
    Postime
    85
    Eshte e lodhshme te lexosh kaq shume gjona peiher per squtsine e forumistave. Vura re qe vetem te mjeshtrat qe dilkan ne sondazh nuk paskan marre pjese ne diskutim. Respekte nuk qenkan pa gje

  4. #24
    123456.... Maska e FsHaTaRi
    Anėtarėsuar
    20-07-2002
    Vendndodhja
    Hollywood Profesioni : SuperStar
    Postime
    483
    Une Votova Veten ,Pse? Se jam me i zgjuari thjesht
    B

  5. #25
    udhetare.... Maska e Klaraaa
    Anėtarėsuar
    29-08-2003
    Vendndodhja
    NY
    Postime
    181
    une voten time ja dhashe Kolombit, nga te gjithe meshkujt qe pak a shume kam lexuar ne forum,me pelqen menyra e te shkruarit dhe te trajtimit te temave dhe pergjigje teper te kendshme.
    Dhe me bagazh e nivel me duket teper mire!

    ps nje koment miqesor,
    Enya-Adiemus

  6. #26
    ~Alb-Digital~ Maska e viganv
    Anėtarėsuar
    27-12-2004
    Vendndodhja
    Prishtinė
    Postime
    1,771
    Ku jam une lol votova per veten

  7. #27
    Bebiiiiiii dove je? Maska e TiLoNcE
    Anėtarėsuar
    11-05-2003
    Vendndodhja
    tu bo not
    Postime
    1,116
    tem pa kuptim

    po qeshja se te gjith kishin votu sipas miqve ene atyre qe i kan xhan

    lol
    o-le-le firma

  8. #28
    CeRrIkS & Albanian-4-EvEr Maska e CERIKSI-CHICAGO
    Anėtarėsuar
    24-08-2005
    Vendndodhja
    CHICAGO
    Postime
    178
    ore arrovet albaguard ju ati vetem nga mosha qe ka ti je jepet cmimi nobel prize .



    albo
    benesevn11
    patosarak
    chemical_3d
    celi
    aldo west
    stormangel
    icestorm
    JUVENTUS # 1

    ITALIA WORLD CHAMPION

  9. #29
    1.2.3...I
    Anėtarėsuar
    10-09-2005
    Postime
    1,967
    Goca ka hape teme per kush eshte cuni me i zgjuar ne forum dhe jo,mendimin e askujt ne eshte teme me kuptim apo jo.
    Asgje te keqe apo qesharake nuk ka ketu,ne funde te fundit eshte forum i hapur per te gjithe.Nejse

    Kineze te them te drejten une nuk e njohe asnjerin nga ata persona,por nga positimet e bera nga ata them qe te gjithe jan te matur dhe e dine mire ate qe e postojne.
    Geri
    Brari
    Davius
    Kryeplaku
    StromAngel
    RTP
    Albo
    Do i veqoja keta.

  10. #30
    i/e regjistruar Maska e tani_26
    Anėtarėsuar
    11-09-2002
    Vendndodhja
    Ne vendin e shqiponjave ku tani ka vetem korba!
    Postime
    1,113
    Citim Postuar mė parė nga Kinezja

    Tani26, me gjuhen time mos u gryej, nuk jam profesoreshe e gjuhes shqipe, mandej edhe pse i kam futur kembet qe pak ketu, edhe une jam pjese e ketij komuniteti, mandej kam vite te tera pervoje ne forume dhe e njoh teper mire mentalitetin virtual shqiptar, te jesh i sigurte ketu.
    Se pari persa i perket temes ne fjale, nuk po shtoj asgje te re, pasi behej fjale per "cunin me te zgjuar" te forumit e jo per "mjeshtrin e tastieres", dy gjera jo te njejta keto...Gjithashtu nese kriteti i percaktimit te zgjuaresise varet nga sasia e shkrimeve, prape kjo nuk eshte dicka reale, kush shkruan apo flet teper nuk do te thote se eshte inteligjent apo e thene me shqip "i zgjuar".....

    Persa i perket, menyres se shkruajtjes se gjuhes shqipe mendoj se per shqiptaret qe banojne ne Shqiperi eshte e pajustifikueshme qe te mos dine te shkruajne saktesisht kete gjuhe...Persa i perket emigranteve, ndryshon puna, pra dhe ne njefare menyre ky forum ndikon ne permiresimin apo mos-harrimin e shqipes...


    Ne rastin konkret, e nderuar "kineze", nuk eshte e nevojshme qe te jesh profesor apo profesore-she e gjuhes shqipe, perpiqu te shkruash sa me mire gjuhen shqipe sepse ke mangesi...Kete gje po ta bej si keshille e jo si ofendim....
    Persa i perket eksperiences tende neper forume te them te drejten per te mos thene qe nuk me intereson aspak, po them qe pak me intereson...Ajo qe eshte me e rendesishme eshte fakti se nje "forumsi te ri" mund ti terhiqnin vemendjen nje larmi temash e diskutimesh ketu e jo "te digjej" nga deshira per te vleresuar "cunin" me te zgjuar ketu....

    Te falenderoj, qe nuk ma vendose emrin ne ate "listen e fameshme" sepse te jesh e sigurte se sapo ta kisha pare do te kerkoja te ma hiqje...
    Nuk ka njerez te perkryer ka vetem qellime te perkryera!

  11. #31
    Rising Star and Legend Maska e Davius
    Anėtarėsuar
    20-04-2003
    Vendndodhja
    Underground
    Postime
    11,956
    Voto per mua qe te votoj per ti looool alias reputejshen sistem me duket kjo teme haha dhe sa modest qe tregohen ato qe kryesojne sondazhin as qe shkruajne nje fjale bile hahaha tamom politikan

    Nejse kthehemi serioz:

    Une po bej publike voton time duke treguar se votova per Cyclotomic. Me te vertete eshte djale i shkathet, i formuar dhe ka nje diapazon te gjere dijesh ne shume fusha te jetes.

    Forumi ka shume djem apo vajza te zgjuar/a apo mjeshter te fjales. Une mendoj se me lehte vlersohet nje anetare me i vjeter se sa nje i ri sepse ka me shume shkrime dhe kemi pasur rastin ne shume situata apo raste te vlersojme zotesine e tij apo saj.

    Po bej nje miniliste me disa antare te vjeter ketu dhe ende aktiv qe kane respektin tim dhe pa to mendoj se forumi do ishte me i varfer. Renditja e meposhtme nuk ka te beje me zgjuarsine eshte thjesht nje renditje se cili me eshte kujtuar i pari dhe keshtu me radhe...

    Principiel
    Xeni
    DeuS
    Drini_ne_TR
    Edpsace
    StormAngel
    Albo
    Niku-nyc
    SuiGeneris
    ...
    ...
    ...
    etj, etj...


    Po shkruaj edhe 3 emera vajzash ketu, kerkoj fajle pse anashkaloj temen:

    Nausika
    Rebele
    Veshtruesja

    PS:
    Eshte teper relative te matet zgjuarsia e dikujt ne menyre virtuale!
    My silence doesn't mean I am gone!

  12. #32
    gone Maska e helene
    Anėtarėsuar
    26-02-2003
    Vendndodhja
    shume larg
    Postime
    913
    Une votova Xenin, po meqe s'ishte mundesia per te votuar me shume persona ..doja te theksoja qe me pelqen shume menyra e te shkruarit te
    Tani_26 ,per menyren direkte dhe pa dorashka te te shkruarit qe s'eshte ne liste aty ,te diikush-it edheeee DM edheeeee
    SG, secili per arsye te ndryshme...
    ....sikur ndonjehere te mos lajthiste te shkrimet do shtoja dhe
    R2T ne liste

    Shume diskriminim qe femrat s'llogariten:s dhe mendoj qe Dito s'duhet te ishte fare ne liste se s'di te shkruaj...qashtu posi

    p.s: mos kundershtoni se s'kam nge per sherr sot

  13. #33
    BASTARDODENTRO Maska e reni00
    Anėtarėsuar
    04-12-2002
    Vendndodhja
    * jetoje jetėn sic e di unė :-) *
    Postime
    805
    NUk me ka rene rasti te njoh personalisht ndonje nga keta siper ;
    per temen ,,, ka shume persona te zgjuar verdall ne forum!

  14. #34
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    smbaj mend te kem votuar...reina you going to pay

    nejse ka shume nga lista..hmm suigeneris, xeni, dhe stormangel
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  15. #35
    Desert Fox Maska e bayern
    Anėtarėsuar
    12-06-2002
    Postime
    3,030
    Paskeni vendos me gjet The Blue Collar te forumit e?
    Une s'maj men te kem votu ama shturmi dilka me te pjerret kshuqe mase kam votu at gjytyrumin prej 20 mije e ca postimesh.
    Po emri im care do aty? lol
    Ps: Car temet. lol
    But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

  16. #36
    Une Them SuiGeneris
    Mos Ndalo Duke Kerkuar Ate Qe Do..Mund Te Perfundosh Duke Dashur Ate Qe Gjen.

  17. #37
    i/e regjistruar Maska e D&G Feminine
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Postime
    2,659
    Stormo, te kane inat se je i bukur

    Ca te keqe ka kur robi voton veten e vet, eshte mese normale! Aq me teper mashkulli dihet qe ka ego. Po degjoja Bloomberg kur u votua prape per mayor: Kuptohet tha qe votova per veten time. Dhe nuk u mjaftua me kaq, po shtoi: Mu rrenqeth mishi kur pashe emrin time ne liste! Nuk tallem fare.

    Shume nga ata ne liste jane te zgjuar, po Ryderin pse s'e paskan vene, kur eshte me mendt e veta eshte goxha impressive

  18. #38
    Vetvendosje Maska e INDRITI
    Anėtarėsuar
    14-11-2002
    Vendndodhja
    I ulur ne zemren e njeres.
    Postime
    2,169
    une votova per veten, po cudi, ma paskan hequr voten.
    Nejse prap se prape mendoj se nuk eshte forumi per te matur kapacitetet tona.
    Me qete pipell
    Injoranca nuk zhduket me top

  19. #39
    Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
    Anėtarėsuar
    06-09-2003
    Vendndodhja
    Tiranė
    Postime
    1,946
    Davius




    Eduardi...
    Takohemi Ditėn e Gjykimit

  20. #40
    Perjashtuar Maska e romeoOOO
    Anėtarėsuar
    27-08-2005
    Postime
    1,542

    Wink Asgje personale!

    Citim Postuar mė parė nga Kinezja
    Duke shfletuar forumin lexova nje teme ku flitej se cili eshte cuni me i zgjuar ne forum, dhe lexova mendimet e shume antareve se si i perceptojne antaret e forumit. Tema ishte e vjeter, une si e re ketu shumicen e antareve nuk i njihja, dmth tash kane ndryshuar koherat, forumi pasurohet me antare te rije dhe disa antare te vjeter largohen per shkaqe te ndryshme por ekuilibir mbetet.

    Te gjithe ne jemi te zgjuar, por disa prej nesh e kane mjeshtri t'i paraqesin faktet per nje problem te caktuar dhe kjo disa i ben me te dalluar ne forum se sa tjeret qe ndoshta edhe ata dijne por artin e te shprehurit me shkrim e kane te dobet.

    Sa kam mundur te lexoj forum une, dhe ti njoh forumistat, kam krijuar edhe nje liste nga disa antare qe do i vendoj ne sondazh por kush nuk e gjen veten aty mos te zemerohet sepse eshte jashta logjikes te gjithe te vendohen ne sondazh, per ate ekziston edhe opcioni (Une - antaret votojne veten e tyre) dhe (Dikush tjeter) ku mund te votoni per tjeter kend duke specifikuar emrin e tij ne postim.

    Kush eshte ne sondazh:
    Antaret qe kane nje vjetersi te konsiderushme ne forum, nje sasi shkrimesh te mire, aktivitet te gjithanshem ne forum, pjesmaraje ne laramanine e temave, drejtshkrimi ne forum, jo-shendruesit e temave ne chit-chate, antaret e respektuar nga shumica, ne pergjithesi ne sondazh jane ato antare qe jane aktiv ne tere forumin jo vetem ne nje seksion te caktuar.

    Kush nuk eshte ne sondazh:
    Antaret problematik, ato qe ofendojne tjeret dhe antaret me misionet te caktuara ne forum dmth qe jane te futur vetem per propagande dhe antaret qe jane pjesmares vetem te nje forumi te caktuar apo chit-chatistet neper tema.(Nese nuk gjeni veten ne sondazh nuk don te thote se i takoni ketij grupi te fundit)

    Kenaqsia ishte e imja te hap kete teme

    PS:
    Nje lutje deri tek adminant dhe supermoderatoret qe kete teme te beje me vota jo-publike se atehere do te kete me shume efekt votimi.


    Un voten ja jap asjaj qe ka hapur temen! Skam pare ndonje budallik me te madh se ky!

    persh. romeoOOO

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Mjeshtri i Muzikes - Agim Krajka
    Nga BOKE nė forumin Muzika shqiptare
    Pėrgjigje: 31
    Postimi i Fundit: 12-12-2021, 17:39
  2. 10 mjeshtri pėr super make-up
    Nga YlliRiaN nė forumin Bukuri dhe estetikė
    Pėrgjigje: 16
    Postimi i Fundit: 05-05-2009, 14:50
  3. Mjeshtri i Madh, Panajot Pano
    Nga Brari nė forumin Elita kombėtare
    Pėrgjigje: 6
    Postimi i Fundit: 07-03-2009, 05:22
  4. Henri Michaux
    Nga Cupke_pe_Korce nė forumin Shkrimtarė tė huaj
    Pėrgjigje: 29
    Postimi i Fundit: 04-09-2006, 09:36
  5. Pėrshėndetje nga Mjeshtri.
    Nga mjeshter nė forumin Prezantoni veten nė forum
    Pėrgjigje: 18
    Postimi i Fundit: 05-08-2003, 11:15

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •