Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 27
 1. #1
  ♪ @)-/-- ♪ Maska e Kėrēovare1
  Anėtarėsuar
  20-07-2005
  Vendndodhja
  ...aty afėr...
  Postime
  222

  Shprehje qe thuhen shpejt pa gabim

  Kemi shume shprehje te cilat perdoren edhe si loje ne mes per t'i thene me shpejtesi disa here pa gabim. Po i shkruaj une disa qe di, dhe qe mund t'i them gjithashtu ;-) Urdheroni shkruani edhe ju kush di ndonje, do te doja te mesoj edhe shume te tjera :-)

  Plepi plak i plasur, pak palce paska pasur!
  E shes thesin, s'e shes thesin!
  Kapa me kapak, kapa pa kapak, kapes ti veme kapak!
  Karikatoristi karikaton nje karikature karakteristike!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Kėrēovare1 : 08-11-2005 mė 02:21

  Happiness is: ME & YOU ;)


 2. #2
  Argjentinas Maska e ArberXYZ
  Anėtarėsuar
  05-05-2005
  Postime
  867
  Dhe dhe, dhe dhe more

 3. #3
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,657
  Polli Pula e Lleshit ne Kacile t'leshit ..
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,379
  Karikaturisti, karikaturon nje karikature karakteristike...
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 5. #5
  E Lirė! Maska e KaLTerSi
  Anėtarėsuar
  27-10-2003
  Vendndodhja
  NYC.
  Postime
  850
  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku
  Karikaturisti, karikaturon nje karikature karakteristike...
  kjo me karikaturen me kujtovi kete tjetren...
  hipa vidhit, zbrita vidhit
  piva uje ne rreze te vidhit
  .

  Toleranca, eleksiri i lirisė.

 6. #6
  I larguar Maska e panchovilla
  Anėtarėsuar
  11-09-2005
  Vendndodhja
  Milky Way Galaxy
  Postime
  502
  ___________
  E lidha kalin per gardhi, e lidha kalin per gardhi e lidha kalin per gardhi..
  )
  Hardworking pays off in future, laziness is paying off right now

 7. #7
  Jam Tea :) Maska e My_Soul
  Anėtarėsuar
  07-02-2004
  Vendndodhja
  Diku...
  Postime
  464
  Jemi mbledhur per te mbledhur te pambledhshmit qe nuk mblidhen ne mbledhje, lol

  Thabani tharron me tharre. Tharra ben keth, keth, keth.
  HAKUNA MATATA

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Anėtarėsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosovė
  Postime
  4,216
  Vara vargun ne vig, vara vargun ne vig....
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

 9. #9
  Erara humanum est Maska e kęrlighed
  Anėtarėsuar
  28-05-2005
  Vendndodhja
  Skandinavi
  Postime
  146
  Ka kembe ura s`ka kembe ura
  Karikaturisti karikaturon nje karikature me karakter karakteristik(nje verzion pak me i gjate)
  I ra plaku plakes ne plenc plenci plakes plasi
  Mea mihi concientia pluris est quam Omnium sermo.
  Cicero

 10. #10
  Skofiar Maska e Skofiar
  Anėtarėsuar
  07-08-2005
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  731
  Lidha kalin per litari, , per litari lidha kalin, kalin lidha per litari

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-08-2005
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  32
  Qante Qaniu pas qerres se qumshtit se qeni qimekuq i qe qepur pas...

 12. #12
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,899

  Arrow

  Plaku PLLAKAT suvaton..Plaka PLAKUN Se ndihmon
  Feel the pump √

 13. #13
  Perjashtuar Maska e Ihti
  Anėtarėsuar
  26-04-2002
  Vendndodhja
  NY
  Postime
  966
  Shprehja ne vijim nuk te ngaterron kur e thua...po ama ta mbush gojen gjithe peshtyme

  Thimi thuri me thupra thane te thata nje thark per thiun, dhe therri thiun thinjosh me thike therese ne thertore.

 14. #14
  e kithtė Maska e Rebele
  Anėtarėsuar
  22-07-2004
  Vendndodhja
  kulpėr
  Postime
  1,088
  Makarena ha makarona.

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e joss
  Anėtarėsuar
  15-09-2005
  Postime
  311
  Thiu theret me thupra thane, thiu theret me thupra thane

 16. #16
  eternal Maska e Janka
  Anėtarėsuar
  11-05-2006
  Vendndodhja
  Clermont, Fl.
  Postime
  71
  Kercovare1, shume gallate tema. Ja dhe nje nga une:

  Vera ikte, vjeshta vinte, vera vjeshten s'e arrinte.

  Janka.
  "Love is kind..."

  The Holy Bible

 17. #17
  lepurushe Maska e bebushja
  Anėtarėsuar
  21-02-2006
  Vendndodhja
  N18-1HG
  Postime
  1,886
  Kupa me kapak kupa pa kapak.kupa me kapak kupa pa kapak,kupa me kapak kupa pa kapak.
  Asgje nuk e tradheton me teper karakterin e nje njeriu se sa gjerat me te cilat ai tallet.

 18. #18
  Everlasting Princess Maska e princcesha
  Anėtarėsuar
  16-09-2007
  Vendndodhja
  Ne enderr...!!!
  Postime
  237
  Qerimi qan Qamilja qesh, qeni e bubi han pershesh
  "Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per veten" ---- Muhamedi a.s----

 19. #19
  Rock`n`Roll Maska e TheUnforgiven
  Anėtarėsuar
  15-05-2007
  Vendndodhja
  Hometown
  Postime
  25
  me kon kalon qili
  cili dush poku jon ato

 20. #20
  Rock`n`Roll Maska e TheUnforgiven
  Anėtarėsuar
  15-05-2007
  Vendndodhja
  Hometown
  Postime
  25
  UUUUUUUUUUUUUUUUUUU as qe po e kuiptoj aaaaaaaa a me bo pytje e ju pergjigjni a komente per komente OOOOOOOOO si genta sk aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kurrrrrrrrrr vi kush ja ka inati tungggggggggggggggggg

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrse rinia Shqiptare piqet mė shpejt se ajo e vendeve tė tjera?
  Nga ALBA nė forumin Grupmoshat e komunitetit
  Pėrgjigje: 80
  Postimi i Fundit: 07-03-2009, 17:20
 2. Si e kuptoni kėtė shprehje?
  Nga Astriti nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 20-12-2003, 13:02
 3. Shprehje....
  Nga Dita nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 03-03-2003, 13:01
 4. Harnish: Ja pse ėshtė shpejt pėr pavarėsinė
  Nga mani nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-01-2003, 13:14
 5. "Rinia shqiptare e arrijn mė shpejt se tė huajt pjekurinė sociale"
  Nga Letersia 76 nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-09-2002, 17:58

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •