Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 49
 1. #1
  i/e larguar Maska e Gloria83
  Antarsuar
  24-09-2005
  Vendndodhja
  Askund
  Mosha
  38
  Postime
  184

  Përshëndetje dhe nga unë!

  Pershendetje


  Un jam Gloria
  jam 21 vjece,jam nga Berati jetoj ne Tirane.
  Jam studente ne Fakultetin e Ekonomise ne Tirane
  Kam lexuar shume per kte forum dhe ne fund mendova qe ka ardhe momenti i duhur per te bere prezantimin tim.
  shpresoj dhe me sa kam lexuar ktu qe tja kalojme sa me kendshem,besoj se si prezantim pak si i shkurtet mjafton,por ktu do jemi dhe do flasim perseri.


  Ju uroj qe te jeni te gjithe sa me mire dhe te kaloni sa me kendshme ne kte forum kaq fantastik


  Gloria ju pershendet.

 2. #2
  i/e larguar Maska e Gloria83
  Antarsuar
  24-09-2005
  Vendndodhja
  Askund
  Mosha
  38
  Postime
  184
  Flm .je i pari qe me ke uruar mirseardhjen time ktu,po grepat hudhi se po te me kerkosh do me gjesh diku ne tirane

  flm chemical.

 3. #3
  *Antar i Rrespektuar* Maska e Albi
  Antarsuar
  18-05-2005
  Vendndodhja
  MiLaNo
  Mosha
  44
  Postime
  591
  Patrioote ja mire se erdhe ne forume kalofshe sa me bukur

 4. #4
  i/e larguar Maska e Gloria83
  Antarsuar
  24-09-2005
  Vendndodhja
  Askund
  Mosha
  38
  Postime
  184
  wow shume flm prej teje patriote te uroj edeh ty tja kalosh sa me bukur
  Gloria...........

 5. #5
  *Antar i Rrespektuar* Maska e Albi
  Antarsuar
  18-05-2005
  Vendndodhja
  MiLaNo
  Mosha
  44
  Postime
  591
  Citim Postuar m par nga Gloria83
  wow shume flm prej teje patriote te uroj edeh ty tja kalosh sa me bukur
  Gloria...........

  Flm patriote me behet qefi qe qenke kaq e mire dhe e sjellshme shpresoj se mire dhe me mire do ja kalojme

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e OO7
  Antarsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3,823
  Mireserdhe ! Mos u merr me Chemichalin se eshte smun ai

 7. #7
  i/e larguar Maska e Gloria83
  Antarsuar
  24-09-2005
  Vendndodhja
  Askund
  Mosha
  38
  Postime
  184
  Rrofsh per mire se ardhjen uroj tja kalojm mire bashke .........

  Gloria.........................

 8. #8
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  34
  Postime
  2,551
  mir se erdhe
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 9. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-09-2002
  Vendndodhja
  Myslym Shyri
  Mosha
  39
  Postime
  645
  Hajt, gloria mireserdhe dhe ti ne forum, bofsh qef.

 10. #10
  CeRrIkS & Albanian-4-EvEr Maska e CERIKSI-CHICAGO
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  CHICAGO
  Mosha
  36
  Postime
  178
  mire se erdhe ne forum gloria kalofsh sa me mire


  chemical e derman nuk le goca pa kap ne forum line glorien se eshte me studime
  JUVENTUS # 1

  ITALIA WORLD CHAMPION

 11. #11
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  39
  Postime
  11,960
  Mire se vjen Gloria, caste te kendshme mes nesh
  My silence doesn't mean I am gone!

 12. #12
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Antarsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahen time
  Postime
  3,883
  Mire se vini prane forumit shqiptar, shkrime sa me te kendshme ne te ardhmen dhe kenaqesi te reja midis nesh.

  Dito.

 13. #13
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Antarsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dnde ustedes no me puede ver
  Mosha
  33
  Postime
  1,770
  uiii sa llapazon qe je bo chemical te kom dit per cun turt :P

  mir se mgjete gloria

 14. #14
  ABSOLUT JUSTICE Maska e Piranha
  Antarsuar
  11-07-2004
  Vendndodhja
  Ikur drejt forumeve te lira
  Postime
  478
  Gloria83 mire se erdhe dhe mire se me gjete....
  Meqe te kam nga Berati dhe per me teper me banim ne Tirane (si mua dmth) ke dhe nje te pime kur te shifena ne Tr

  By Piranha

 15. #15
  me Nji Fjale Mos I Beso Asnjonit Nga Kto Qe Te Kan Fol Deri Tani Se Dun Me Te Mashtru!

  Mire Se Erdhe Dhe Ja Kalofsh Sa Me Bukur Me Shkrimet E Tuaja Ne Shoqerine Tone!


  :d

 16. #16
  Bebiiiiiii dove je? Maska e TiLoNcE
  Antarsuar
  11-05-2003
  Vendndodhja
  tu bo not
  Postime
  1,116
  mir se erdhe
  kalofsh bukur
  o-le-le firma

 17. #17
  i/e larguar Maska e Gloria83
  Antarsuar
  24-09-2005
  Vendndodhja
  Askund
  Mosha
  38
  Postime
  184
  mirmengjesssiiiiiiiiiii te gjitheve , ju uroj te kaloni nje dite sa me te mire megjithese koha eshte prishur.............

  Gloria....

 18. #18
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Antarsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  38
  Postime
  2,071
  Citim Postuar m par nga Gloria83
  Pershendetje


  Un jam Gloria
  jam 21 vjece,jam nga Berati jetoj ne Tirane.
  Jam studente ne Fakultetin e Ekonomise ne Tirane
  Kam lexuar shume per kte forum dhe ne fund mendova qe ka ardhe momenti i duhur per te bere prezantimin tim.
  shpresoj dhe me sa kam lexuar ktu qe tja kalojme sa me kendshem,besoj se si prezantim pak si i shkurtet mjafton,por ktu do jemi dhe do flasim perseri.


  Ju uroj qe te jeni te gjithe sa me mire dhe te kaloni sa me kendshme ne kte forum kaq fantastik


  Gloria ju pershendet.
  mireserdhe Gloria mes Shoqerise tone.
  Uroj qe tja kalosh kendshem mes nesh dhe te gjeshe komunikimin e duhur mes shoqeris virtuale.

 19. #19
  i/e larguar Maska e Gloria83
  Antarsuar
  24-09-2005
  Vendndodhja
  Askund
  Mosha
  38
  Postime
  184
  Ju falenderoj per mirseardhjen dhe jam e bindur se od ja kalojme mire se bashku ......

  Gloria........

 20. #20
  i/e larguar Maska e Gloria83
  Antarsuar
  24-09-2005
  Vendndodhja
  Askund
  Mosha
  38
  Postime
  184
  faleminderit Bledi per mirseardhjen ...........
  Uroj qe edhe ti tja kalosh sa me mire ne shoqerine time.....

  Gloria........

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Presidenti Moisiu: Jo emërimit të Harxhit si ambasadore në SHBA
  Nga Hyllien n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 141
  Postimi i Fundit: 14-11-2008, 16:39
 2. Si i njoha Nanon dhe Berishn.
  Nga BlueBaron n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 23-01-2008, 19:21
 3. D'Alema per Kosoven
  Nga Brari n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 03-01-2006, 08:43
 4. Kongresi socialist: Edvin Rama zgjidhet kryetar i Partis Socialiste
  Nga Username n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 121
  Postimi i Fundit: 08-12-2005, 19:40
 5. Esat Toptani: Ju tregoj komplotin ndaj meje
  Nga Albo n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-11-2005, 22:42

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •