Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 35 prej 35
  1. #21
    i/e regjistruar Maska e babadimri
    Anëtarësuar
    07-07-2003
    Vendndodhja
    usa
    Postime
    704
    Shkruani BDI-se per lirimin ne gazetares Rajomnda Malecka

    dergojani nje email BDI-se ne kete email adrese: press@bdi.org.mk

    I nderuari z.Ahmeti

    gazetarja Rajmonda Malecka mbahet padrejteisht ne burg.
    ne shqiptaret kudo qe jemi nuk pajtohemi me kete burgosje poltiike,
    Ju si lider i partise ne pushtet duhet te beni presion per nje gjykim te drejte qe bashgkekombesja jone te lirohet.
    Shpresojme ne sinqeritetin tuaj shpresojme se ju do ta lironi Malecken

    PS Secili prej jush mund ta shruaje emailin ashtu sic deshiron ai vete une emailin tim e shkrova keshtu. Presim perkrahje nga ju qe ti bejme presion koalicionit qeveritar qe ta leshoje ne loiri nje gazteare dhe nje shqiptare te pafajshme

    me shume respket
    Babadimri

  2. #22
    i/e regjistruar Maska e babadimri
    Anëtarësuar
    07-07-2003
    Vendndodhja
    usa
    Postime
    704
    Vetem spo e kuptoj se kush e arrestoi Rajmonda maleçken BDI-ja apo kush. Se po mi perzini tezat ngapak. Une e thashe se duhet ti behet presion BDI-se per shkak se ata e kane marre shumicen e votave shqipatre dhe pergjegjesia per Rajmonda malecken bie mbib ta. Nese doni mund ta shani jo vetem menduh Thaçin po edhe gjithe PDSH-ne po ata skane asgje ne dore. Mos u sillni si opozite po lirojeni Rajmonda Malecken se u bete turp i botes!

  3. Anetarët më poshtë kanë falenderuar babadimri për postimin:

    bsdev (03-03-2017)

  4. #23
    i/e larguar Maska e dibrani2006
    Anëtarësuar
    29-01-2006
    Vendndodhja
    Europe
    Postime
    2,693
    Eh Moj Bote Bote E Cudirave Cka Nuk Ndodh Ne Shtetin Paltixhano

  5. #24
    i/e regjistruar Maska e shkup_kercovari
    Anëtarësuar
    13-04-2005
    Vendndodhja
    SHKUPI
    Postime
    110
    AGim KRasniqi kandidat per deputet i PDSH,-NO coment
    e ate letren te ja dergosh menduh thacit dhe PDSH,se perkrahe kriminel

  6. #25
    i/e regjistruar Maska e babadimri
    Anëtarësuar
    07-07-2003
    Vendndodhja
    usa
    Postime
    704
    shok i dashur ti ke probleme si duket serioze. rajomonda malecken e ka arrestuar qeveria e maqedonise ku ben pjese bashkimi demokratik per Integrim.
    ne mund te themi ai ose ky une skam paragjykime ne kete drejtim sepse epr mua e rendesishme eshte e rendesishme qe Rajonda malecka te lirohet nga burgu. E per keto pislleqet qe ju i permendni ndoshta edhe qendrojne..
    Ndersa qytetaret shqiptare ngadoqe jane eshte mire qe te vazhdojne ti shkruajne BDI-se sepse ajo eshte ne pushtet dhe nese nuk i shkrueht BDI-se kujt menduat se duhet ti shkrueht. Atehere mos duhet ti shkruajme LSDM-se qe ajo ta leshoje rajomonden. kete injorancen alla kerçovarçe lenenie se shume po na ben dem. Edhe kur bisedoni mos mendoni se jeni ne oda

  7. #26
    i/e regjistruar Maska e babadimri
    Anëtarësuar
    07-07-2003
    Vendndodhja
    usa
    Postime
    704
    Shkruani BDI-se per lirimin ne gazetares Rajomnda Malecka

    dergojani nje email BDI-se ne kete email adrese: press@bdi.org.mk

    I nderuari z.Ahmeti

    gazetarja Rajmonda Malecka mbahet padrejteisht ne burg.
    ne shqiptaret kudo qe jemi nuk pajtohemi me kete burgosje poltiike,
    Ju si lider i partise ne pushtet duhet te beni presion per nje gjykim te drejte qe bashgkekombesja jone te lirohet.
    Shpresojme ne sinqeritetin tuaj shpresojme se ju do ta lironi Malecken

    PS Secili prej jush mund ta shruaje emailin ashtu sic deshiron ai vete une emailin tim e shkrova keshtu. Presim perkrahje nga ju qe ti bejme presion koalicionit qeveritar qe ta leshoje ne loiri nje gazteare dhe nje shqiptare te pafajshme

    me shume respket
    Babadimri

  8. Anetarët më poshtë kanë falenderuar babadimri për postimin:

    bsdev (03-03-2017)

  9. #27
    revolucionar Maska e bOndi_oo7
    Anëtarësuar
    18-10-2005
    Vendndodhja
    Shkup
    Postime
    704
    Citim Postuar më parë nga shkup_kercovari
    te ju them edhe dicka,se ne ate vend ku ka brere gjirime rajmonda me babin e saj ne ate kohe te veshire,nuk ka pasur asnje fare krize politike apo ushtarake ajo ishte vetme nje kamuflazh apo mask per luftrat apo mafijozet shqipar qe veprojne ne ate pjese te shkupit,ishte vetem sundim territori ndermjet klaneve mafioze te agim krasniqit ne njeren ane,si dhe nje zotriu tjter nga koumuna e sarajit ne shkup per ate se kush do ta mbaj pazrin per furnizim me mjete narkotike.
    me ngadale pak o zoteri kerqovare mos nxito shum. me duket se si shume po flet per moshen qe e ke,
    Citim Postuar më parë nga shkup_kercovari
    ju bazoheni vetem ne fakte qe shkruajne gazetat mirepo nuk e dine se si eshte realiteti
    e ti zoteri ne cka bazohesh, mos ke qene deshmitar i atyre ngjarjeve ?!? apo mos rastesisht ke qasje ne dokumentat e sigurimit te shtetit,hehehee
    resp.
    Punë, djersë, dashuri mes njerëzve dhe ndaj atëdheut.

  10. #28
    revolucionar Maska e bOndi_oo7
    Anëtarësuar
    18-10-2005
    Vendndodhja
    Shkup
    Postime
    704
    Kujdes!
    U paskemi larguar shume prej temes
    Punë, djersë, dashuri mes njerëzve dhe ndaj atëdheut.

  11. Anetarët më poshtë kanë falenderuar bOndi_oo7 për postimin:

    bsdev (03-03-2017)

  12. #29
    i/e regjistruar Maska e shkup_kercovari
    Anëtarësuar
    13-04-2005
    Vendndodhja
    SHKUPI
    Postime
    110
    Citim Postuar më parë nga bOndi_oo7
    me ngadale pak o zoteri kerqovare mos nxito shum. me duket se si shume po flet per moshen qe e ke,

    e ti zoteri ne cka bazohesh, mos ke qene deshmitar i atyre ngjarjeve ?!? apo mos rastesisht ke qasje ne dokumentat e sigurimit te shtetit,hehehee
    resp.


    e mor bashkim ameti,mos i shiko tjeret po shikoje veten,se jemi kolege dhe disa gjera nuk i kupton sa duhet,nuk je ne rrjedhe te kohes,po shikoj studimet dhe veten tende se ende ke mbet me studimet ne vitin e par,hehehhehe
    apo je ne UEJL-tetove
    ghaaaa
    me nderime shkup_kercovari

  13. Anetarët më poshtë kanë falenderuar shkup_kercovari për postimin:

    bsdev (03-03-2017)

  14. #30
    i/e regjistruar Maska e babadimri
    Anëtarësuar
    07-07-2003
    Vendndodhja
    usa
    Postime
    704
    Miq te dashur tema eshte lidhur me Rajmonda malecken tash ato mosdurimet shqipatre kisha dashur ti leni ne shtepi.
    Interesimi im eshte qe gazetarja Rajmonda Malecka te leshohet. nese ti dreq kercovari ke ndikim ne BDI dhe je shqiptar patriot mire kishte qene ta hapesh ne forumet e partise ceshtjen e Rajmondes

  15. #31
    revolucionar Maska e bOndi_oo7
    Anëtarësuar
    18-10-2005
    Vendndodhja
    Shkup
    Postime
    704

    Thumbs down

    Citim Postuar më parë nga shkup_kercovari
    e mor bashkim ameti,mos i shiko tjeret po shikoje veten,se jemi kolege dhe disa gjera nuk i kupton sa duhet,nuk je ne rrjedhe te kohes,po shikoj studimet dhe veten tende se ende ke mbet me studimet ne vitin e par,hehehhehe
    apo je ne UEJL-tetove
    ghaaaa
    me nderime shkup_kercovari
    hehee, sa mire din ti ikesh pegjigjes, bash kerqovarqe, me ane te trillimeve te pabaza me qellim diskreditimin e "kundershtarit"-te cilin nuk mund ta kundershtosh me argumente.
    ok kjo qenka menyra jote e debatimit,bravo, e tregove veten

    se cili vit jam une ne fakultet, mund te marresh informatat zyrtare nga zyrat gjegjese prane fakultetit juridik (nese nuk te merzitet) dhe do ta shohesh se ne cilin vit i vijoj studimet si student i rregullt.

    kurse une edhe njehere te pyes nga i more informatat sa banale aq qesharake per rastin e kondoves?

    P.S: e pe zevendesministri juaj "sherifi kerqovare" se cberi mbreme ne kondove? turp te kete,deri dje i ka pasur bashkeluftetare e sot i vret ne gjume.
    Punë, djersë, dashuri mes njerëzve dhe ndaj atëdheut.

  16. Anetarët më poshtë kanë falenderuar bOndi_oo7 për postimin:

    bsdev (03-03-2017)

  17. #32
    i/e regjistruar Maska e Brari
    Anëtarësuar
    23-04-2002
    Postime
    18,826
    ja per kte vajzen.. hallin e se ciles nuk e njoh.. (dhe me vjen keq qe nuk e di) ja vlen te bejne demonstrata ata djemte e gazibabes..

    e jo per ato punet e tjera qe sna hyjn fare ne pune..

  18. #33
    i/e regjistruar Maska e babadimri
    Anëtarësuar
    07-07-2003
    Vendndodhja
    usa
    Postime
    704
    Ketu kemi nje problem Brari serioz partia ne pushte shqiptare BDI nuk eshte intersuar per rastin. Me ka rastisur te degjoj se ka edhe gisht ne ket rast sepse menyra se si trajtohet nje vajze shqiptare eshte turpshme te mendohet e jo me te flitet.
    Por kjo garniture i ka harruar idealt e Shqipnise dhe ja ka kris nje kenge od vardara pa do triglava bashkim vellazerim e armikun rase ne burg.

    Ky eshte realitei prandaj gazetarja Rajmonda Malecka eshte ne burg sepse pushtearet nuk kane nje grime meshire per askend!

  19. #34
    revolucionar Maska e bOndi_oo7
    Anëtarësuar
    18-10-2005
    Vendndodhja
    Shkup
    Postime
    704

    Lajm i mire

    Sot definitivisht,pas vuajtjes se denimit 1 vjecar,u liruan Rajmonda dhe Bujar Maleckaj dhe u deportuan per ne Shqiperi,me gjith ndalesen per te hyre ne IRJM.
    Punë, djersë, dashuri mes njerëzve dhe ndaj atëdheut.

  20. #35
    i/e regjistruar Maska e babadimri
    Anëtarësuar
    07-07-2003
    Vendndodhja
    usa
    Postime
    704
    Besoj se misionin tema e hapur e ka kryer dhe Rajmonda eshte ne liri. Nese nuk kemi be asgje te pakten presion pasrtise ne pushtet i kemi be
    Urime Rajmonda Lirimin

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema të Ngjashme

  1. Lajmi i pasakte, dorehiqet gazetarja e News24
    Nga Jack Watson në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 4
    Postimi i Fundit: 17-06-2009, 19:58
  2. Terrorizem pa kile :
    Nga Kryeplaku në forumin Problemet ndërkombëtare
    Përgjigje: 4
    Postimi i Fundit: 11-05-2006, 21:29
  3. Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 29-11-2005, 18:32
  4. Gazetaria Rajmonda Malecka në burgun maqedonas
    Nga babadimri në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 20-09-2005, 05:51
  5. Gazetarët paralajmrojnë protesta nëse nuk lirohet Rajmonda Maleçka
    Nga Davius në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 25-05-2005, 13:10

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •