Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Antarsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,221

  Martesa pr interes.


  Qka mendoni ju personalisht per nje martes per interes te ( Dokumtave ) ( Kur nje mashkull/femer , martohet me nje per intereser qe te dik nga shqiperia disi. )


  A egzistojn ende shum keso interese?

  A e kishit mar ju nje vajz/djal per interes te Dokumentave??


  Gjith t mirat!
  M gnjeu pasuria, jeta vrap m iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka n dhe t huaj do t vdes..

 2. #2
  *Antar i Rrespektuar* Maska e Albi
  Antarsuar
  18-05-2005
  Vendndodhja
  MiLaNo
  Mosha
  42
  Postime
  591
  Citim Postuar m par nga GjIlAnAsI_cSi

  Qka mendoni ju personalisht per nje martes per interes te ( Dokumtave ) ( Kur nje mashkull/femer , martohet me nje per intereser qe te dik nga shqiperia disi. )


  A egzistojn ende shum keso interese?

  A e kishit mar ju nje vajz/djal per interes te Dokumentave??


  Gjith t mirat!

  Qe eshte mese normale se po jetojme ne nji koh shum te veshtire

  ANTENA
  Duaje ate qe ke dhe jo ate qe do kesh


  Albi

Tema t Ngjashme

 1. Prkufizimi i dashuris!!
  Nga Shpirt Njeriu n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 232
  Postimi i Fundit: 16-10-2019, 01:57
 2. Martesa Ne Islam!!
  Nga Shpirt Njeriu n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 131
  Postimi i Fundit: 08-06-2009, 13:30
 3. Nderto fort folene tende. Martesa
  Nga Kryeengjelli n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-04-2007, 14:05
 4. Martesa
  Nga Albo n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 08-12-2006, 10:20
 5. Martesa Gay - Gazeta shqiptare
  Nga katana n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 62
  Postimi i Fundit: 13-05-2003, 07:35

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •