Close
Faqja 4 prej 5 FillimFillim ... 2345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 85

Tema: Gjejeni!!!

 1. #61
  maraklije Maska e bombona
  Anėtarėsuar
  09-02-2009
  Vendndodhja
  ne shkoder,ne shtepin time
  Postime
  4,721
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga Roi Lexo Postimin
  Per tu kthyer mi....
  jo mor po pse ndoll ky nderrim oraresh
  meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

 2. #62
  maraklije Maska e bombona
  Anėtarėsuar
  09-02-2009
  Vendndodhja
  ne shkoder,ne shtepin time
  Postime
  4,721
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
  bombona pyte adaesin se ca problemesh ka kjo linja e stambollit
  1 ore e 30 minuta asht ebarabarte me 90 minuta
  bravo goldi ahahahaha
  e si del nje zezak nga deti i kuq?
  meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

 3. #63
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,303
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Jan kater shok te cilet kan vetura te ndryshme dhe me ngjyra te ndryshme . vendosin me e kalue vikendin 2 ka 2 ( 2 me shkue ne peshkim e dy ne gjyeti por me ndrrime )dhe vendosin keshtu
  e premte :astriti dhe pronari i kerrit te verdh shkojn ne peshkim
  ndersa pronaret e renos dhe kerrit te kuq shkojn ne gjyeti

  e shtun ronaret e kerrit te kuq dhe pezhos shkojn ne peshkim
  ndersa albini dhe dhe pronari i kerrit te kalter shkojn ne gjyeti

  e diel: pronaret e golfit dhe kerrit te gjelbert shkojn ne peshkim
  ndersa agimi dhe astriti shkojn ne gjyeti

  pyetja qfar kerri dhe me qfar ngjyre ka secili

  AFRIMI
  AGIMI
  ASTRITI
  ALBINI

  RENO
  PEZHO
  GOLF
  FORD

  VERDH
  KUQ
  KALTER
  GJELBER

  Kaloni bukur..
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 4. #64
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,303
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga bombona Lexo Postimin
  bravo goldi ahahahaha
  e si del nje zezak nga deti i kuq?
  I Zi te keqen...
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 5. #65
  maraklije Maska e bombona
  Anėtarėsuar
  09-02-2009
  Vendndodhja
  ne shkoder,ne shtepin time
  Postime
  4,721
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga Roi Lexo Postimin
  I Zi te keqen...
  jo ja ke fut kot
  meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

 6. #66
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,303
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Edhe nje..


  Ne nje plazh afer portit e kemi nje anije , nje elefant edhe nje kandar qe mat vetem 2 kg
  plazhi i mire zalli i mire diell koha loqk mirpo problem se po duhet me mat elefantin (normal pa e demtue )pune e mundimshme pak po ca ti bajsh .duhet me krye kete problem por si ???


  Argetim te kendeshem
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 7. #67
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,303
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga bombona Lexo Postimin
  jo ja ke fut kot
  I lagun ateher..
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 8. #68
  maraklije Maska e bombona
  Anėtarėsuar
  09-02-2009
  Vendndodhja
  ne shkoder,ne shtepin time
  Postime
  4,721
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga Roi Lexo Postimin
  Jan kater shok te cilet kan vetura te ndryshme dhe me ngjyra te ndryshme . vendosin me e kalue vikendin 2 ka 2 ( 2 me shkue ne peshkim e dy ne gjyeti por me ndrrime )dhe vendosin keshtu
  e premte :astriti dhe pronari i kerrit te verdh shkojn ne peshkim
  ndersa pronaret e renos dhe kerrit te kuq shkojn ne gjyeti

  e shtun ronaret e kerrit te kuq dhe pezhos shkojn ne peshkim
  ndersa albini dhe dhe pronari i kerrit te kalter shkojn ne gjyeti

  e diel: pronaret e golfit dhe kerrit te gjelbert shkojn ne peshkim
  ndersa agimi dhe astriti shkojn ne gjyeti

  pyetja qfar kerri dhe me qfar ngjyre ka secili

  AFRIMI
  AGIMI
  ASTRITI
  ALBINI

  RENO
  PEZHO
  GOLF
  FORD

  VERDH
  KUQ
  KALTER
  GJELBER

  Kaloni bukur..
  shiko pershkruje pak me mir se me duket se ke len diqka pa then?
  meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

 9. #69
  maraklije Maska e bombona
  Anėtarėsuar
  09-02-2009
  Vendndodhja
  ne shkoder,ne shtepin time
  Postime
  4,721
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga Roi Lexo Postimin
  I lagun ateher..
  po
  tani hase ahahaahah
  qa ban gomari ne diell
  meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

 10. #70
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-02-2009
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Roi Lexo Postimin
  Edhe nje..


  Ne nje plazh afer portit e kemi nje anije , nje elefant edhe nje kandar qe mat vetem 2 kg
  plazhi i mire zalli i mire diell koha loqk mirpo problem se po duhet me mat elefantin (normal pa e demtue )pune e mundimshme pak po ca ti bajsh .duhet me krye kete problem por si ???


  Argetim te kendeshem
  Vendosim elefantin ne anije, anija zhytet mbushet me uje, e heqim elefantin dhe matim ujin ne anije, 2 e nga 2 kile deri sa te gjejme peshen e uji te barabarte me ate te elefantit...

 11. #71
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,689
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Athua,eshte e sakt??

 12. #72
  i/e regjistruar Maska e Infinite
  Anėtarėsuar
  04-06-2007
  Vendndodhja
  diku
  Postime
  275
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Gjejeni kete, lexojeni me kujdes ama:

  Ishin dy shoke kalores dhe vune nje bast me njeri tjetrin. Kali qe do te arrinte ne nje qytet te caktuar me vone se tjetri do te ishte fitues. U nisen te dy dhe udhetimi po ju zgjaste shume pasi qe te dy kaloresit urdheronin kalin qe te ikte sa me ngadale te mundej, por kjo gje i lodhi dhe vendosen te uleshin ne nje lokal aty prane. Aty takuan nje burre plak dhe i treguan hallin e tyre. Burri ju tha dicka me ze te ulet dhe te dy kaloresit dolen urgjent nga lokali, hipen kuajt dhe iken me nje shpejtesi te madhe.
  Pyetja eshte: cfare ju tha plaku qe ata ja futen vrapit.
  Nese ti nuk e kontrollon mendjen tende dikush tjeter do ta beje...

 13. #73
  e kapur nga Krishti Maska e Noku Ymeri
  Anėtarėsuar
  05-03-2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  34
  Postime
  84
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  qe fitues eshte kush ecen me shpejte........

 14. #74
  i/e regjistruar Maska e Infinite
  Anėtarėsuar
  04-06-2007
  Vendndodhja
  diku
  Postime
  275
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Noku Ymeri Lexo Postimin
  qe fitues eshte kush ecen me shpejte........
  jo, plaku iu dha nje zgjidhje per bastin e tyre, dhe basti vazhdonte te ishte qe kush eshte me i ngadalte fiton.
  Nese ti nuk e kontrollon mendjen tende dikush tjeter do ta beje...

 15. #75
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,303
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga Nekion Lexo Postimin
  Vendosim elefantin ne anije, anija zhytet mbushet me uje, e heqim elefantin dhe matim ujin ne anije, 2 e nga 2 kile deri sa te gjejme peshen e uji te barabarte me ate te elefantit...
  Shume e saket.
  Ne kete rast e perdorim ligjin e arkimedit per zhytjen e trupave ne uje ..
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 16. #76
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,303
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Pershendetje..

  Nje shkop druri...... e preme ne dy skajet, gjėrsia e shkopit e njejte, si nga ana e djathte ashtu edhe nga e majta............pyetje
  Si veproni per ta dite se nga cila ane ka rrenjennn.... ???
  Te mos harrojme se gjersia eshte e njejte, prej nfillim e deri nfund dhe anasjelltas.....!!!

  Kaloni bukur...
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 17. #77
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,303
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Nje arab i kishte 17 deve dhe i kishte tre djem ne prag te vdekejs ai u la djemve devet e veta . i pari trashegoi gjysmen (1/2) i dyti nje te treten (1/3)dhe i vogli nje te nenten (1/9)mirpo kursesi nuk mund ti ndanin . ne nderkohe vjen nje beduin i ditur me deven e vet dhe e zgjidh problemin . si e ka zgjedhur ( vrejtje devet nuk duhet te coptohen se taman puna dmth ne fund te gjitha mbesin te gjalla te gjith vellezerit te kenaqur edhe beduini e merr deven e vet edhe hec per fllad udhes se vet )
  argetim te kendshem
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 18. #78
  i/e regjistruar Maska e fegi
  Anėtarėsuar
  29-05-2009
  Postime
  5,768
  Faleminderit
  0
  36 falenderime nė 36 postime
  Qka ni send Dru mi tok lesh mi dru mish mi lesh dhe lesh mi mish

 19. #79
  i/e regjistruar Maska e toni 89
  Anėtarėsuar
  05-03-2009
  Vendndodhja
  COLE CITY
  Postime
  68
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Infinite Lexo Postimin
  Gjejeni kete, lexojeni me kujdes ama:

  Ishin dy shoke kalores dhe vune nje bast me njeri tjetrin. Kali qe do te arrinte ne nje qytet te caktuar me vone se tjetri do te ishte fitues. U nisen te dy dhe udhetimi po ju zgjaste shume pasi qe te dy kaloresit urdheronin kalin qe te ikte sa me ngadale te mundej, por kjo gje i lodhi dhe vendosen te uleshin ne nje lokal aty prane. Aty takuan nje burre plak dhe i treguan hallin e tyre. Burri ju tha dicka me ze te ulet dhe te dy kaloresit dolen urgjent nga lokali, hipen kuajt dhe iken me nje shpejtesi te madhe.
  Pyetja eshte: cfare ju tha plaku qe ata ja futen vrapit.
  NDERRONI KUAJT

 20. #80
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,950
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 7 postime
  Ne nje Shatrivan ne mes te qytetit eshte vene nje bombe qe caktivizohet vetem nese siper saj ve Bidonin me 4 Litra Uje.Bomb Venesi ka lene dhe dy bidona 5 Litrosh dhe 3 Litrosh si do te vepronit ?

  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

Faqja 4 prej 5 FillimFillim ... 2345 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Gjejeni pėrgjigjen e sakt
  Nga Vinjol nė forumin Lojra dhe rebuse
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-12-2008, 10:11
 2. Gjėjeni k'tė person
  Nga xhiko nė forumin Lojra dhe rebuse
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 11-07-2006, 08:56
 3. [Gjėegjėzė] hajde gjejeni ...
  Nga [xeni] nė forumin Lojra dhe rebuse
  Pėrgjigje: 63
  Postimi i Fundit: 23-12-2005, 15:00
 4. Gjejeni kush jane keto?
  Nga Klevis2000 nė forumin Lojra dhe rebuse
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-10-2005, 12:19
 5. Ja gjejeni sa dit!
  Nga Noerti nė forumin Lojra dhe rebuse
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 03-02-2004, 18:23

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •