Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 12
 1. #1
  Aop Tek #shqiperia Maska e InF-SpOrtS
  Anėtarėsuar
  15-08-2004
  Vendndodhja
  Tiran
  Postime
  49

  Kush mendoni se kush eshte ekipi me i mire ne shqiperi per Cs Dhe LoJtari ???

  Kush mendoni qe eshte ekipi me i mire ne shqiperi per Cs Dhe Kush eshte lojtari me i mire per ju ne shqiperi


  Me RRespekt SpOrTsMaN kLOd`1z
  SpOrTsMaN

 2. #2
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  lol po leje ate muhabet kot e thu dihet kush eshte me i mire : AlbNapsteR (team)

  vetem se e kemi lene CS dhe slujme me po ta shifnit ju

 3. #3
  ~Alb-Digital~ Maska e viganv
  Anėtarėsuar
  27-12-2004
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,771
  Ne kosove ekipi me i mire eshte padyshim Kosova Team

  Dhe lojtari me i mire eshte psycho

 4. #4
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Anėtarėsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Deutschland
  Postime
  4,456

  Cuna

  Flisni per gjera koti sepse ka nga ato qe luajne Cs edhe nuk e vizitojne forumin kshu qe eshte e kote te beni keto lloj temash sepse nuk i dihet se kush eshte me i mire.

  Kalofshit mire ne boten e Cs
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 5. #5
  Aop Tek #shqiperia Maska e InF-SpOrtS
  Anėtarėsuar
  15-08-2004
  Vendndodhja
  Tiran
  Postime
  49
  Vigan e di vella por spo e bojn ate kampjonatin ne Kosove se do ikshim atje me 5 tone , mgjth mire ke dhene mendimin tat m`bohet qejfi

  ndersa per ty clay_more e luan gjysma tirones ate loje prandaj e kam bere edhe une kete teme mgjth kush ka qejf te flasi kush nu ka mos te flasi ,

  Me rrespekt kLoD`1z
  SpOrTsMaN

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,614
  O sportsman si je mer daj ? Mir e tha clay_more ka dhe nga ata qe e luajne mire dhe nuk frekuentojne shpesh forumin ( si puna ime )...
  Un skthej dot pergj se sju njof si luni . ne pamundesi per te luajtur ne tr. smunda te luaja dhe smundem dhe te flas . hajd cuna kalofshi mire .

  flasim ne chat po ashtu
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 7. #7
  KARL MARKS Maska e InF-Sm[0]keR
  Anėtarėsuar
  13-08-2004
  Vendndodhja
  GJERMANI :P
  Postime
  228
  une jammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm bashke me marionnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
  ..si lo ammetto sono sincero
  ma non trovo cosģ assurdo
  se ogni tanto mangio lacrime
  e mi perdo..

 8. #8

  [rats] 4ever ;)

  ekipi me i mir ne shqipni asht ekipi shkodran [RATS],QE DO TE THOT REBELS AGAINST THE SYSTEM,DHE ATA BEHEN GJITHMON TERRORISTA

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-04-2006
  Postime
  60
  Per mendimin tim lojtari me i mire ne per Cs ne shqiperi eshte Mondi i InFernos
  )

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-04-2006
  Postime
  60
  o Kokashte si shume mburresh ti mer lale.Une kam luajt me te dy palet,edhe me InF edhe me ty tek azteca.rdsnet.ro.Me te mire dhe padyshim me jane duk InF keshtu qe nuk ke goje me fol ok .

 11. #11
  Shkodran Antik
  Anėtarėsuar
  16-08-2006
  Vendndodhja
  Sa andej sa kndej
  Postime
  9
  Sa shume ia bani qejfin vedit mor njerz. Une tham qe lojtari ma i mire nuk dihet mbasi nuk asht ba asnji kampionat i mirfillte ku perfshine tane lojtaret e shqipnise. Nuk mundet sansji me fole me t'pame ose me t'mdigjume. 2-3 kampionate rresht tham se do ta kishin percaktu tamam lojtarin dhe ekipin ma t'mire. Hajt shndet se shifna te salla cs-s :P
  Me ose pa restekp Naqja :P
  Rrofte Shqipnia Etnike. Proud 2 be Albanian

 12. #12
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  CS ne shqiperi nuk eshte e organizuar dhe ska qen ndonjeher ca jan ber kampionate kan dal te gjitha kampionate qejfi nuk dilte ne nje serioz tamam megjithese un smund te flas perderisa nuk luaj CS

Tema tė Ngjashme

 1. Gjykata zbardh vendimin: SHIK-u vrau Remzi Hoxhėn si ‘agjent serb’
  Nga ex-x nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 384
  Postimi i Fundit: 26-09-2013, 08:45
 2. 200 tė shumėkėrkuarit shqiptarė nė tė gjithė Botėn
  Nga Albo nė forumin Nė kėrkim tė personave tė humbur
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 04-02-2011, 10:52
 3. Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 24-12-2006, 01:46
 4. Bashkim Gazidede prononcohet nė media pėr ish-detyrėn si kreu i SHIK
  Nga Brari nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 01-11-2006, 13:17
 5. Ahmet Zogu dhe “lufta” nė emigracion me Mit’hat Frashėrin
  Nga rudo nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 25-01-2005, 02:27

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •