Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 53 prej 53
 1. #41
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,455

  Pėr: Armend Rexhepagiqi

  https://www.youtube.com/watch?v=LUH_-x3DcXQ

  NIN: E tashmja dhe e ardhmja e Armend Rexhepagiqit - Klan Kosova, Mars 2019

 2. #42
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,455

  Pėr: Armend Rexhepagiqi

  https://www.youtube.com/watch?v=ZgYvk2tG41o

  Armend Rexhepagiqi - Mami Mami ( Jugovizija 1990 )
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 05-06-2019 mė 09:16

 3. #43
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,455

  Pėr: Armend Rexhepagiqi

  https://www.youtube.com/watch?v=dIrd8fU5mJM

  Njė risjellje e shkėlqyer e njė Perle !

 4. #44
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,455

  Pėr: Armend Rexhepagiqi  Kompozimi: ARMEND REXHEPAGIQ - Vargjet: AIDA BARAKU

  Vendi i Trete ne Kenga Magjike 2019.

 5. #45
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,455

  Pėr: Armend Rexhepagiqi  Kompozimi: ARMEND REXHEPAGIQ Vargjet: AIDA BARAKU

 6. #46
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,455

  Pėr: Armend Rexhepagiqi  Kompozimi: ARMEND REXHEPAGIQ - Vargjet: AIDA BARAKU

 7. #47
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,455

  Pėr: Armend Rexhepagiqi

  PERLĖ !  Kompozimi: ARMEND REXHEPAGIQI Vargjet: AIDA BARAKU

 8. #48
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,455

  Pėr: Armend Rexhepagiqi  60 sekonda: Armend Rexhepagiqi

 9. #49
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,455

  Pėr: Armend Rexhepagiqi  Kompozimi: ARMEND REXHEPAGIQ - Vargjet: AIDA BARAKU

  Kenga Magjike 2019

 10. #50
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,455

  Pėr: Armend Rexhepagiqi  Rrezarta - Ma s'shumti n'botė

  Kompozimi: ARMEND REXHEPAGIQ - Vargjet: AIDA BARAKU

 11. #51
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,455

  Pėr: Armend Rexhepagiqi  Tuna ft. Yll Limani - A don hala (Cover by Ori Dani)

  Kompozimi: ARMEND REXHEPAGIQ - Poezia: AIDA BARAKU

 12. #52
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,455

  Pėr: Armend Rexhepagiqi

  Armend Rexhepagiqi i rikthehet edhe njė herė skenės

  Armend Rexhepagiqi do ti rikthehet dhe njė herė skenės pėr tė sjellė pėrformancėn e tij muzikore, me kėngėt qė lanė njė shenjė tė pashlyeshme nė muzikėn tonė, shkruan KultPlus.

  Ky rikthim i Rexhepagigjit do tė bėhet nė Klan Arena dhe nė bashkėpunim me Komunėn e Prishtinės me datėn 28 tė kėtij muaji.


  E tėrė performanca do tė transmetohet live nė Klan Kosova dhe nė Facebook nga Komuna e Prishtinės.

  Performanca rikthyese e Rexhepagiqit qė titullohet ‘Edhe njė herė’, do mbahet nė fillim nga ora 20:45.

  Mė poshtė mund tė lexoni njoftimin e plotė:

  Komuna e Prishtines nė bashkėpunim me KLAN ARENA prezanton performancėn muzikore live tė artistit tonė tė dashur, Armend Rexhepagiqi, i cili na vjen EDHE NJĖ HERĖ nė mėnyrė fantastike nė kėtė periudhė kohore me njė performancė tė veēantė pėr ne, pėr muzikėn dhe kulturėn nė pergjithėsi.

  Performanca do tė mbahet me 28 Shkurt nga ora 20:45 dhe do tė transmetohet drejtpėrdrejt nė:

  KLAN KOSOVA TV

  Facebook LIVE:

  Komuna e Prishtinės

  Shpend Ahmeti

  Klan Kosova

  Performanca muzikore mbėshtetet poashtu nga Ministria e Kulturės Rinisė dhe Sportit./ KultPlus.com


  https://www.kultplus.com/lajme/armen...e-here-skenes/

 13. #53
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,455

  Pėr: Armend Rexhepagiqi  Armend Rexhepagiqi - EDHE NJE HERE

  Shkurt 2021 - KlanArena

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Tema tė Ngjashme

 1. Dinamo "E Madhe"
  Nga Qerim nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 313
  Postimi i Fundit: 20-01-2012, 17:47
 2. Armend Kukleci
  Nga Nertili nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-09-2010, 08:01
 3. Futbolli shqiptar nė Maqedoni
  Nga babadimri nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 1338
  Postimi i Fundit: 06-08-2007, 14:18

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •