Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 25 prej 25
 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2011
  Postime
  253
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pershendetje. A mund te me tregoje kush se kur e blen nje laptop Apple MacBook Pro a vjen se bashku ne paketim edhe adaptatori me bateri. E kam fjalen per nje laptop qe do me vije nga Amerika ketu ne Kosove? Dhe pervec kesaj, a vjen ne paketim se bashku edhe kabllot per europe apo duhet kerkuar kabllo ketu ne Kosove?

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-04-2007
  Postime
  630
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga KlaraPink Lexo Postimin
  Pershendetje. A mund te me tregoje kush se kur e blen nje laptop Apple MacBook Pro a vjen se bashku ne paketim edhe adaptatori me bateri. E kam fjalen per nje laptop qe do me vije nga Amerika ketu ne Kosove? Dhe pervec kesaj, a vjen ne paketim se bashku edhe kabllot per europe apo duhet kerkuar kabllo ketu ne Kosove?
  sigurisht se do te vjen edhe adaptori,bateri kabllot etj. kurse per ate qe thua evrope/usa me sa edi un jan te ndryshme por kan konverter qe ta kthesh per evrope
  (ne prishtine tek kino abc aty afer e ke nje apple reseller, te rekomandoj ta vizitosh)


 3. #23
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2011
  Postime
  253
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ju lute a mund te me tregoni nse Apple Mac Book Pro eshte wireless.
  pastaj wirelessi ne telefon a eshte free, falas
  Si mund ta instaloj wirelessin ne telefon?

 4. #24
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-04-2007
  Postime
  630
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Esht wireless ne kuptimin se pranon wireless dhe se me qka e ushqen me wireless esht tjeter gje
  per ta mar internetin permes telefonit duhet te pysesh tek posta, perkatsisht PTK ne Kosove, PTK ka filluar te jap lidhje ADSL dhe ata duhet te japin nje modem i cili shperndan internet permes lidhjes wireless, dhe sigurisht lidhja internetit kushton, nuk esht free.

 5. #25
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2011
  Postime
  253
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga autotune Lexo Postimin
  Esht wireless ne kuptimin se pranon wireless dhe se me qka e ushqen me wireless esht tjeter gje
  per ta mar internetin permes telefonit duhet te pysesh tek posta, perkatsisht PTK ne Kosove, PTK ka filluar te jap lidhje ADSL dhe ata duhet te japin nje modem i cili shperndan internet permes lidhjes wireless, dhe sigurisht lidhja internetit kushton, nuk esht free.
  Po por ta kesh wirelessin ne telefon a duhet paguar edhe nese e instalon per here te parte apo gjithqka ne lidhje me wirelessin ne telefon eshte free sic kam degjuar.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. Disa pyetje, pėr ata qė e lodhin trurin :
  Nga Kryeplaku nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 98
  Postimi i Fundit: 12-10-2016, 07:17
 2. Dosja e krimit politik në Kosovë
  Nga kosovar nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 295
  Postimi i Fundit: 09-10-2012, 15:05
 3. Del nė shitje "Njė dosje pėr Kadarenė"
  Nga Albo nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 17-03-2007, 01:53
 4. Interviste e Fadil Tolaj-t
  Nga Brari nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-01-2004, 05:56

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •