Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 112 prej 112

Tema: Blero

  1. #101
    In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
    Anėtarėsuar
    28-11-2005
    Postime
    2,792
    Citim Postuar mė parė nga Endless Lexo Postimin
    po normal ''wtf' do thonim, se zizou ka dale ne pension prej kohesh. megjithese edhe kalceto te kesh nderin te lozesh me nje legjende te tille si ai nje 'wtf' do ja kepusesh, qofsh ti bogdani, cana, apo bulku lol
    opo mua me rruan sqetllat zizouja !!! po e kam fjalen qe ka shume persona qe mos beft ndonje bashkepunim me ndonje person te famshem nje tjeter shqiptar se gjithmone do ia ulim vleren !!! e kam llafin, keq kur bejme keq neper bote ne si shqiptar keq kur bejme mire se gjithmone wtf do themi !!! edhe ky i fundit per keq !!!

    ps : nuk eshte se jam ndonje fans i blerones !!!
    YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

  2. #102
    i/e regjistruar Maska e Endless
    Anėtarėsuar
    17-08-2007
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    5,119
    Citim Postuar mė parė nga SaS Lexo Postimin
    opo mua me rruan sqetllat zizouja !!! po e kam fjalen qe ka shume persona qe mos beft ndonje bashkepunim me ndonje person te famshem nje tjeter shqiptar se gjithmone do ia ulim vleren !!! e kam llafin, keq kur bejme keq neper bote ne si shqiptar keq kur bejme mire se gjithmone wtf do themi !!! edhe ky i fundit per keq !!!

    ps : nuk eshte se jam ndonje fans i blerones !!!
    po ca vlerash ti ulesh bleros mer plak, ai pertoke i ka pas ato qe ne momentin e pare qe mendoi ti futesh muzikes
    Without deviation from the norm, progress is not possible

  3. #103
    1.2.3...I
    Anėtarėsuar
    10-09-2005
    Postime
    1,967
    Citim Postuar mė parė nga Endless Lexo Postimin
    po ca vlerash ti ulesh bleros mer plak, ai pertoke i ka pas ato qe ne momentin e pare qe mendoi ti futesh muzikes
    Ai qe kur doli e deri me tani po qendron sh mire ne treg,ti beje kritikusin dhe qaja hallin :P

  4. #104
    i/e regjistruar Maska e Endless
    Anėtarėsuar
    17-08-2007
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    5,119
    Citim Postuar mė parė nga zANė Lexo Postimin
    Ai qe kur doli e deri me tani po qendron sh mire ne treg,ti beje kritikusin dhe qaja hallin :P
    ka ec, ka ec cuni goxha, te bbf-ja e nisi ate te shkrete karriere dhe po prape aty e gjen pisin. vetem se bbf-ja ka pas permirsime dhe ka kaluar nga kanal apostafat per katunaret, ne kanal per te deshperuarit dhe te virgjerit keto kohet e fundit, jo se ka bere ky na nje permirsim, por kanali lol
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Endless : 16-07-2010 mė 16:14
    Without deviation from the norm, progress is not possible

  5. #105
    i/e regjistruar Maska e ILMGAP
    Anėtarėsuar
    10-04-2009
    Vendndodhja
    In
    Postime
    2,791
    zhvendoseni tek humori shqiptar
    Nje pjese njerezish vepron pa menduar,pjesa tjeter mendon,por pa vepruar.

  6. #106
    LIVERPOOL FC Maska e geezer
    Anėtarėsuar
    29-09-2007
    Vendndodhja
    Windy City Chicago.USA
    Postime
    836
    nese vertet ka ber nje bashkpunim hallall i koft , edhe pse mu nuk me pelqen blero aspak


    MOS TJU VIE INATI TASH SE BLERO KA BER BASHKPUNIM
    LIVERPOOL
    you`ll never walk alone

  7. #107
    i/e larguar
    Anėtarėsuar
    09-11-2005
    Vendndodhja
    France ...
    Postime
    6,159
    Mos e kisha par ketu ne forum , as do e kisha degjuar ndonjeher .....
    Nejse parja sthon kot e hudh cicin perpjet ....

  8. #108
    . Maska e illyrian rex
    Anėtarėsuar
    11-10-2009
    Vendndodhja
    ne fronin tim
    Postime
    4,491
    Arritje e madhe e David Guettas

  9. #109
    Unica Fede Unica Passione Maska e Boy
    Anėtarėsuar
    07-01-2010
    Vendndodhja
    Rome
    Postime
    1,079
    Po hiqini mer keto tema, c'jane keto plehra keshtu. Ja shikoni videoclipin origjinal David Guetta s'del asnjehere ne video. Do te behet i famshem ne kete menyre ky katunari, ishalla e padit David Guetta Bleron, dhe ta lere pa breke pastaj.

    Perchč er coro che famo tutti quanti insieme
    dice LAZIO sei grande te volemo bene!

  10. #110
    Dominus Albanae Maska e Geri Tr
    Anėtarėsuar
    17-08-2009
    Vendndodhja
    Tirana the Shitty Metropolis
    Postime
    1,837
    Citim Postuar mė parė nga SaS Lexo Postimin
    shume mire qe ka ndodhur nje bashkepunim i tille !!! pse gjithmone duhet te kemi ndienje inferioriteti ne si shqiptar karshi te huajve ??? kjo eshte me tragjike dhe jo pse blero apo filani tjeter mund te bej nje bashkepunim me me nje nga dj me te famshem !!! sikur Bogdani apo Cana te luante me zidane prape wtf do thonim ???
    S'e eshte pune inferioriteti, po e kam tek kengetari,e kam per Bleron si individ si kengatar jo si shqiptar,nuk eshte kengetar ai plehra,as zo nuk ka ai katunari,po te ishte dikush tjeter nuk do thoja WTF,me i bo kong ktij zorraxhiu o kulmi
    Tė gjitha gjėrat qė ne shohim apo duken, janė vetėm njė ėndėrr brenda njė ėndrre

  11. #111
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    10-05-2007
    Postime
    3
    Ma heret Blero ka qen shum i mir, si p.sh. kenget si "Can'T you see" edhe ne Gjermani jan degju.

    Po keto ditet, sesht mir.

  12. #112
    … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
    Anėtarėsuar
    07-09-2006
    Vendndodhja
    Aconteceu !!! Estava escrito assim...
    Postime
    6,577
    Citim Postuar mė parė nga Boy Lexo Postimin
    Po hiqini mer keto tema, c'jane keto plehra keshtu. Ja shikoni videoclipin origjinal David Guetta s'del asnjehere ne video. Do te behet i famshem ne kete menyre ky katunari, ishalla e padit David Guetta Bleron, dhe ta lere pa breke pastaj.

    http://www.youtube.com/watch?v=r90su0Gabhs
    Gjynah, se na plevitoset quni
    Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •