Close
Faqja 0 prej 24 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 478

Tema: Liverpool FC

 1. #1
  ~Alb-Digital~ Maska e viganv
  Anėtarėsuar
  27-12-2004
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,771

  Liverpool FC

  Ketu flasin tifozet e Liverpoolit

  Edhe une jam nje tifoz i flaket i kesaj skuadre

  Forca Liverpool do ta mposhtim Milanon ne finale


 2. #2
  Curva Sud Milano Maska e niku-nyc
  Anėtarėsuar
  20-03-2005
  Vendndodhja
  With God...
  Postime
  3,329
  uueeee qe kur u bot tifoza me Liverpulin juve deri dje ishit me PSV ncnc hajt mo po ta boj qefin dhe ty forca liverpul.

 3. #3
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Jo more e din kush behet me Lıverpool ato qe nuk kane skuader te veten ne fınale sı: DAvıus apo Vıganı hahha

  Ju pershendes forte
  My silence doesn't mean I am gone!

 4. #4
  i/e larguar Maska e Vjosa
  Anėtarėsuar
  19-08-2002
  Vendndodhja
  athine
  Mosha
  36
  Postime
  1,376
  opa paska tifoze liverpuli ketu edhe nuk e dija ?>?? po tani u zgjuat ju?? se deri dje fshiheshit megjthate mire se erdhet

 5. #5
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Citim Postuar mė parė nga Vjosa
  opa paska tifoze liverpuli ketu edhe nuk e dija ?>?? po tani u zgjuat ju?? se deri dje fshiheshit megjthate mire se erdhet
  Kete ka tıfoz te PSV edhe te Lıverpoolıt edhe te shume klubeve tjera, kete besoj se e dın ty a, se ke ca kohe qe frekuenton forumın
  My silence doesn't mean I am gone!

 6. #6
  Curva Sud Milano Maska e niku-nyc
  Anėtarėsuar
  20-03-2005
  Vendndodhja
  With God...
  Postime
  3,329
  Citim Postuar mė parė nga Davius
  Kete ka tıfoz te PSV edhe te Lıverpoolıt edhe te shume klubeve tjera, kete besoj se e dın ty a, se ke ca kohe qe frekuenton forumın
  Ka tifoza kur lujn kunder Milanit se kan inat por te pakten ne sjena ashtu qe bojm tifoza me ekipe te tjera kur lujn kunder Juves dhe Interit. Edhe sikur te dilnin ne finale Juve ose Interi prap me ato do boja tifoza se jam me italian gjithnje dhe jo inatci si keta ketu...

 7. #7
  Brasil Pentacampeņn ! Maska e inter_forever
  Anėtarėsuar
  12-12-2003
  Vendndodhja
  itali / modena
  Postime
  5,443
  Kur ke perballe nje ekip antipatik si bilani eshte normale qe do behesh me kundershtarin ...
  Une isha me Liverpoolin edhe kur lozi me Juven ... na nderoi ...Shpresojme te na nderoje edhe kesaj rradhe ....
  Io non rubo il campionato e in serie B non sono mai stato..C'E SOLO L'InternAcionale !

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,614
  NE fakt nuk di se ke te zgjedh nga keto te dya :

  Nga nje ane dua me zgjedh LIVERPOOL , sepse e kam shume inat ate MILAN qe fiton minutat e fundit :
  Nga ana tjeter dua te zgjedh MILAN sepse jam tifoz i ITALISE dhe qe mos thone te tjeret futbolli italian ka rene ....

  Rrrespekte all , dhe te fitoje kush ta ket kismet
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 9. #9
  Curva Sud Milano Maska e niku-nyc
  Anėtarėsuar
  20-03-2005
  Vendndodhja
  With God...
  Postime
  3,329
  Citim Postuar mė parė nga inter_forever
  Kur ke perballe nje ekip antipatik si bilani eshte normale qe do behesh me kundershtarin ...
  Une isha me Liverpoolin edhe kur lozi me Juven ... na nderoi ...Shpresojme te na nderoje edhe kesaj rradhe ....
  ti je mendjemadhi nr1 diet ajo pun qe kundra Milanit je sepse po te ishe tifoz tamom nuk nderoje ekipe cdo jave por do me vij shum keq qe Liverpuli do humbi kur Milani fiton ligen e kampionave juve to nxirni djers ne ver per me u kualifiku.

 10. #10
  Brasil Pentacampeņn ! Maska e inter_forever
  Anėtarėsuar
  12-12-2003
  Vendndodhja
  itali / modena
  Postime
  5,443
  or cun...
  une kam 2 skuadra te miat INTER dhe BRAZIL ( + Shqiperia )...nuk i nderoj me asgje ne bote...

  kur shef nje ndeshje futbolli pershembull Kamerun - Angli ... per momentin mund te besh tifozllek me kamerunin ...kjo s'do te thote qe nderova skuader ...

  keshtu dhe muhabeti bilanit tuaj...ne ate ndeshje une dua te fitoj Liverpool ...pas ndeshjes nuk kam ndermend te ndjek Liverpoolin se nuk me intereson...

  shendet...
  Io non rubo il campionato e in serie B non sono mai stato..C'E SOLO L'InternAcionale !

 11. #11
  Curva Sud Milano Maska e niku-nyc
  Anėtarėsuar
  20-03-2005
  Vendndodhja
  With God...
  Postime
  3,329
  Citim Postuar mė parė nga inter_forever
  or cun...
  une kam 2 skuadra te miat INTER dhe BRAZIL ( + Shqiperia )...nuk i nderoj me asgje ne bote...

  kur shef nje ndeshje futbolli pershembull Kamerun - Angli ... per momentin mund te besh tifozllek me kamerunin ...kjo s'do te thote qe nderova skuader ...

  keshtu dhe muhabeti bilanit tuaj...ne ate ndeshje une dua te fitoj Liverpool ...pas ndeshjes nuk kam ndermend te ndjek Liverpoolin se nuk me intereson...

  shendet...
  Po PSV nga e le? Deri dje na ishe tifoz i zjarrt i PSV kur te bien nervat ndonjeher atehere do boesh tifoz tamom por inati ste maron sepse esht dobesia e ekipit te Interit qe sjua ben qefin asnjeher dhe pastaj hidheni kunder Milan e Juves nga inati.

 12. #12
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Anėtarėsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,708
  More, nga dega ne dege. Edhe 2-3 tifoze qe ka Liverpooli dhe nuk i leni rehat. Tamam antipatik jeni.

 13. #13
  Brasil Pentacampeņn ! Maska e inter_forever
  Anėtarėsuar
  12-12-2003
  Vendndodhja
  itali / modena
  Postime
  5,443
  Citim Postuar mė parė nga niku-nyc
  Po PSV nga e le? Deri dje na ishe tifoz i zjarrt i PSV kur te bien nervat ndonjeher atehere do boesh tifoz tamom por inati ste maron sepse esht dobesia e ekipit te Interit qe sjua ben qefin asnjeher dhe pastaj hidheni kunder Milan e Juves nga inati.
  o popull ...kupton shqip apo jo....
  ne ndeshjen PSV - BILAN isha tifoz me PSV ...
  tani nuk kam ndermend te shof ndeshjet e PSV , se nuk me interesojne ...

  cdo njeri kur shef nje ndeshje futbolli cfaredo , eshte simpatizant me nje skuader per ato 90 minuta ... kjo s'do te thote qe eshte tifoz i asaj skuadre ...

  p.s
  tifozet e Liverpoolit do e gezojne kupen...le te vazhdoje ti lutet zotit berluska ...
  Io non rubo il campionato e in serie B non sono mai stato..C'E SOLO L'InternAcionale !

 14. #14
  Perjashtuar Maska e Ryder
  Anėtarėsuar
  24-06-2002
  Postime
  1,160
  Ej i keni kthy kto muhabetet e futbollit shum feminore...vec nja 2 prej jush ma merr menja jane me shum se 18 vjeca...esht kthy c'do teme lufte Milan/Inter...ne qe futemi iher ne jave me lexu nej gje te hajrit duhet me ju pa ju tu u sha....ju kur te ngacmoheni te pakten bejeni me icik humor jo kshu haptas si katnar kurveleshi.

  Meqe ra fjala, Liverpuli do spank-et neser nga Arsenali...Meqe Henry e Ljungberg s'do lujn, parashikimi esht: 1-0 for the Arse (gol V.Persie nga minuta 69 e 35 sekonda) lol

 15. #15
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Citim Postuar mė parė nga Ryder
  Ej i keni kthy kto muhabetet e futbollit shum feminore...vec nja 2 prej jush ma merr menja jane me shum se 18 vjeca...esht kthy c'do teme lufte Milan/Inter...ne qe futemi iher ne jave me lexu nej gje te hajrit duhet me ju pa ju tu u sha....ju kur te ngacmoheni te pakten bejeni me icik humor jo kshu haptas si katnar kurveleshi.
  Ryder flm per kete sugjerım derı tek antaret e forumıt, pra keshtu ı kemı punet ne ketu dhe punet jane bere krejt lemsh

  PS:
  Do rregullohet se shpejtı gjıthe kjo, koha eshte ne pyetje...
  My silence doesn't mean I am gone!

 16. #16
  Desert Fox Maska e bayern
  Anėtarėsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,027
  Citim Postuar mė parė nga inter_forever
  Kur ke perballe nje ekip antipatik si bilani eshte normale qe do behesh me kundershtarin ...
  Une isha me Liverpoolin edhe kur lozi me Juven ... na nderoi ...Shpresojme te na nderoje edhe kesaj rradhe ....

  Ju interistat keni nja 15 vjet qe ju nderojn ekipet e tjera se vet nderoni deshtimin deri ne fund.
  Ore kur do e mosni ju te hiqeni qafe kur nuk ju lu ekipi zemres. Megjithse mire e ke ti man se me qen ashu ju ju bi me u hek qafesh ne cdo kohe.

  Ja pra kjo ju bo ekip antipatik ju edhe mos i bini ne qaf te tjerve. Merrni shembull nga ne te tjeret, qe kur na u skualifiku ekipi i urum kundershtarit fat.Apo jo ere GuNNer?

  Nejse sa per finalen 90 jane edhe topi i rrumbullaket eshte kshuqe si dihet. Ta fitoje me i forti.
  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

 17. #17
  ~Alb-Digital~ Maska e viganv
  Anėtarėsuar
  27-12-2004
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,771
  Citim Postuar mė parė nga niku-nyc
  ti je mendjemadhi nr1 diet ajo pun qe kundra Milanit je sepse po te ishe tifoz tamom nuk nderoje ekipe cdo jave por do me vij shum keq qe Liverpuli do humbi kur Milani fiton ligen e kampionave juve to nxirni djers ne ver per me u kualifiku.

  Hey ti je mendjemadh qe vjen ketu dhe e prish temen OK
  Inter_Forever shume mire e dha mendimin e tij personal dhe ti nuk ke nevoj te perzihesh,per Milanon shko e diskuto te tema e Milanisteve


  Presim fitore te Liverpoolit kunder Milanos Forcaa

 18. #18
  Perjashtuar Maska e Ryder
  Anėtarėsuar
  24-06-2002
  Postime
  1,160
  Pjesa e pare 2-0....cirk me Liverpulin.
  Po kshu loje spektakel, 2 gola te anullum ne fillim te lojes (Reyes offside, Baros top me dore)...Toure godet shtyllen, gola te Pires me goditje denimi e Reyes pas pak minutash me nji top shkence nga Fabregas.

  Baros i Liverpulit esht lojtari me degjenerate qe kam pa nejher tu lujt ne fushe te futbollit. Per 45 minuta i ka thy gjith rregullat e fair play...rrezu si thes patatesh pa e prek kush, prek topin me dore, kap mbrojtsat per bluzash...1 meter e nji qebab kopil Cekie.

 19. #19
  Perjashtuar Maska e Ryder
  Anėtarėsuar
  24-06-2002
  Postime
  1,160
  Liverpuli cohet nga gjumi ne pjese te dyte (nrron taktiken, tu lujt me topa te gjate e krose) e krijon disa raste po mbrojtja e Arsenalit esht solid. Senderos pa frike nji nga pak mbrojtsat me te mire ne Europe.

  Goli i Liverpulit, goditje denimi e Gerard e devijuar nga mbrojtsi i Arsenalit.
  Prap gol tjeter i anulluar i Reyes (3 gola te anulluar gjithsej)...si perfundim 18 vjeci Fabregas shenon per Arsnalin ne minut te fundit te kohes shtese, rezultati 3-1 for the Gooners...loje spektakel.

  Liverpuli ndoshta e fiton Champions League sivjet, po meqe ka dal ne vend te 5-ste vitin tjeter s'do marri pjese fare, duke i len vendin Evertonit qe del ne Europe e del ne renditje para Liverpulit per here te pare mas nja 20 vjetesh.

 20. #20
  Curva Sud Milano Maska e niku-nyc
  Anėtarėsuar
  20-03-2005
  Vendndodhja
  With God...
  Postime
  3,329
  Citim Postuar mė parė nga Ryder
  Liverpuli cohet nga gjumi ne pjese te dyte (nrron taktiken, tu lujt me topa te gjate e krose) e krijon disa raste po mbrojtja e Arsenalit esht solid. Senderos pa frike nji nga pak mbrojtsat me te mire ne Europe.

  Goli i Liverpulit, goditje denimi e Gerard e devijuar nga mbrojtsi i Arsenalit.
  Prap gol tjeter i anulluar i Reyes (3 gola te anulluar gjithsej)...si perfundim 18 vjeci Fabregas shenon per Arsnalin ne minut te fundit te kohes shtese, rezultati 3-1 for the Gooners...loje spektakel.

  Liverpuli ndoshta e fiton Champions League sivjet, po meqe ka dal ne vend te 5-ste vitin tjeter s'do marri pjese fare, duke i len vendin Evertonit qe del ne Europe e del ne renditje para Liverpulit per here te pare mas nja 20 vjetesh.
  1 gol ti rrasesh Liverpulit nuk kan ca te bejn me pastaj cdo ndeshje ne Premier kan vuajtur gjith ndeshjen kur nuk dalin ata ne advantazh te parit.

Faqja 0 prej 24 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. LIVERPOOL kualifikohet
  Nga Davius nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 156
  Postimi i Fundit: 07-03-2007, 15:19
 2. AC Milan vs Liverpool - (Liverpool Champion)
  Nga Davius nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 169
  Postimi i Fundit: 26-05-2005, 18:23
 3. AC Milan - Liverpool
  Nga kacaku basket nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 76
  Postimi i Fundit: 24-05-2005, 13:03
 4. Liverpool vs Chelsea - (Liverpool Kualifikohet)
  Nga Bledari nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 78
  Postimi i Fundit: 04-05-2005, 18:35
 5. Legjenda Manchester United!
  Nga Cool_Durrsak nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 06-04-2004, 13:34

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •