Close
Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 89
 1. #1
  MiLaNisT Maska e sLimShady
  Anėtarėsuar
  22-04-2004
  Vendndodhja
  Shif ka mrapa m'ke
  Mosha
  37
  Postime
  1,116

  Disa grimca humoristike :D

  Virgjiniteti
  >
  > >Ēdo organ qė nuk shfrytzohet
  > >Atrofohet ngushtohet dhe plogshtohet
  > >Ishin kėto fjalė qė i ndėgjoja nė klasė
  > >I nėrvozuar dhe i shqetsuar pa masė
  > >Kjo ishte njė e vėrtet natyrore
  > >E bazuar nė fakte shkencore
  > >A vlen kjo edhe pėr organet seksuale
  > >E pyta profesorin me t’madhe
  > >Ai mė shikoi pa respekt
  > >Dhe me tha: gjeje nė internet.
  > >U ktheva nė shtėpi dhe mendoja shtruar
  > >Pėr organin tim mė tė rrezikuar
  > >Mė mbeti si i vetmi ngushllim
  > >Qė ta fusja mė shpesh nė pėrdorim
  > >Por problemi qėndronte te femra ime
  > >Qė ishte tepėr konservative
  > >Qė sa herė veproja nė dy drejtime
  > >Ma kujtonte se ishte virgjine
  > >Kėtė fjalė e kishte nė gojė
  > >Dhe shpesh e thoshte edhe pa nevojė
  > >Ta tradhtoja nuk kisha zemėr
  > >Se e doja dhe e kisha femėr
  > >Por njė natė romantike dimri
  > >U nxeva dhe mu shterr durimi
  > >I thashė: ta pshurrsha virgjinitetin
  > >Qė kurrė s’ma bone hyzmetin
  > >Qė po m’doket qysh ja ke nisė
  > >Don me metė si statuja e lirisė
  > >Faji i jot po m’rrok sikleti
  > >S’po muj me ardh n’veti
  > >Tu bėrtitė :Poshtė Virgjiniteti.
  > >Nuk je e vetmja shqiptare
  > >Qė e merr pėr mburrje personale
  > >Virgjine ėshtė edhe qika e Hazbisė
  > >Besa ėshtė edhe qikė e shpisė
  > >Po e ka vetėm njė muhabet
  > >“Esmerallda dhe burri i vet”
  > >Ajo nuk ka lidhje me shkencė
  > >Dhe s’i kupton gjėrat nė esencė
  > >Se kupton se tė ndjeshė dashuri
  > >Ėshtė e vetmja siguri
  > >Dashuria nuk pyet kurrė
  > >Pėr llojet e himenit:elastik apo lekurė:
  > >Ēka ėshtė vergjiniteti
  > >Vetėm njė cipė membranore
  > >Qė ndikon nė raportet njerzore
  > >Dhe nga kėto paragjykime
  > >Po prishen shumė lidhje intime
  > >Ajo mė shikonte me lotė nė sy
  > >Mė tha “zemėr t’kisha qky”
  > >Mos harro se edhe ti ke motėr
  > >O idiot o i poshtėr
  > >Jam virgjine o lahper
  > >Se s’kam pasur kurrė frajer
  > >Ani i thashė tash me siguri
  > >Ke vendos me shti turrshi
  > >A mendon ti ndonjeherė
  > >Pėr nevojat e mia si frajer
  > >Dhe tė gjitha kėto fakte
  > >Ti i quan instikte shtazarake
  > >A tė kujtohet kur ishim nė kafiq
  > >Ti e pate veshė njė miniq
  > >Unė tė puthja me emocione
  > >Ti me the: shpirt u m’lodhe
  > >Qysh dorėn poshtė ma shtine
  > >Po harron qė jam virgjine
  > >Qysh s’po t’vjen marre ēka m’bone
  > >Mos ke probleme me hormone
  > >Ja si i pėrjetoja ēastet tona intime
  > >Unė me dy b*let e mia t’zime
  > >Nuk di dhe nuk dua
  > >Tė jetoj me komplekset e tua
  > >Fati i zi, o fati
  > >Sa shumė femra s’don me u q*
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sLimShady : 27-04-2005 mė 22:47
  M&M

 2. #2
  MiLaNisT Maska e sLimShady
  Anėtarėsuar
  22-04-2004
  Vendndodhja
  Shif ka mrapa m'ke
  Mosha
  37
  Postime
  1,116

  vjehrrat

  Nė njė udhėtim me dy autobusa , udhėtojnė vjehrrat dhe tė rejat e tytre , mirėpo, vjehrrat udhėtojnė me autobusin e parė ,dhe gjatė udhėtimit ju ndodhė njė fatėkeqėsi komunikacioni dhe mbyten tė gjitha vjehrrat.

  Pasi qė arrin autobusi i tė rejave nė vendin e ngjarje , tė gjitha tė rejat dalin dhe vallėzojnė prej gėzimit qė iu kanė mbytur vjehrrat.

  Mirėpo, njė nuse ndaqlet dhe qanė , kursėe njė nuse tjetėr shkon dhe e pyet se pėrse po qanė , pra e pyet se a shumė e ka dashur ajo vjehrrėn e vet apo qka ka qė po qanė .

  Ajo pėr gjigjet : Nuk po qajė qė e kamė dashur shumė por po qajė se nuk ėshtė qilluar vjehrra e ime nė kėtė autobus.
  M&M

 3. #3
  MiLaNisT Maska e sLimShady
  Anėtarėsuar
  22-04-2004
  Vendndodhja
  Shif ka mrapa m'ke
  Mosha
  37
  Postime
  1,116
  Njė vozitėsi duke ngarė automjetin , papritmas i delė nė rrugė njė grua e moshuar dhe ndodhė ajo mė e keqja , pra fatėkeqėsia.

  Jo rastėsishtė qėllon aty njė polic dhe i thotė vozitėsit:

  Polici: Pėrse nuk i re sirenės , por vozite ashtu?

  Vozitėsi: Nuk desha qė ta frikėsojė tė gjorėn.
  M&M

 4. #4
  MiLaNisT Maska e sLimShady
  Anėtarėsuar
  22-04-2004
  Vendndodhja
  Shif ka mrapa m'ke
  Mosha
  37
  Postime
  1,116
  Vozitėsi nuk mundi ta ndali veturėn e vet edhe pse frenoi prap ndodhi fatėkeqėsia dhe automjeti kaloi me tė katėr rrotat pėrmbi trupin e kalimtarit, mirėpo ndodhi ajo qė i thonė fati nė fatkeqėsi , shpėtoi kalimtari , e vozitėsi pasi ndali veturėn iu drejtua kalimtarit:

  Vozitėsi: Kujdes more shiqo se kah po shkon!

  Kalimtari me njėqind mundime duke u zgjuar nė kėmbė i pėrgjigjet:

  Kalimtari: Pse a mos deshe ti grahėsh edhe pėr mbrapa tani!
  M&M

 5. #5
  MiLaNisT Maska e sLimShady
  Anėtarėsuar
  22-04-2004
  Vendndodhja
  Shif ka mrapa m'ke
  Mosha
  37
  Postime
  1,116
  Njė burrė dhe njė grua tė cilėt ishin tė papunėsuar kėrkojnė punė,tė cilėt kishin parė disa reklamacione nė disa revista ditore, mirėpo , ata kėrkojnė punė pėrmes telefonit, dhe sjellin njė numėr , persin sa tė kapin lidhjen dhe:

  Burri: alo, mirėdita.

  Pėrgjegjėsi: mirėdita.

  Burri: Jemi njė qift bashkėshortorė dhe dėshirojmė qė ti kemi dy vende , dhe mundėsishtė sa mė afėr njėri-tjetrit.

  Pėrgjegjėsi: Po more si jo sa tė doni ju.

  Burri: po mirė , kushtet qfare janė?

  Pėrgjegjėsi : cilat kushte?

  Burri: mendoj, pėr kushtet e punės se dėshirojmė tė konkurojmė pėr punė?

  Pėrgjegjėsiė falni , por kjo ėshtė qendra e varrezave tė qytetit.
  M&M

 6. #6
  MiLaNisT Maska e sLimShady
  Anėtarėsuar
  22-04-2004
  Vendndodhja
  Shif ka mrapa m'ke
  Mosha
  37
  Postime
  1,116
  Njė grua e kėshillon tė bijen e vetė dhe i thotė se :

  Kurrė mos gabo qė tė dashurohesh nė Matematicient!

  E bija e pyet: pse?

  E ėma: Sepse, ai gjithėherė ka pėr tė tradhėtuar me dy te panjohura . (X,Y)
  M&M

 7. #7
  MiLaNisT Maska e sLimShady
  Anėtarėsuar
  22-04-2004
  Vendndodhja
  Shif ka mrapa m'ke
  Mosha
  37
  Postime
  1,116
  Ēka ėshtė dashuria?

  ( Dashuria ėshtė njė malė shumė i madhė ,e nė mes tė ati mali gjendet njė livadh, ku nė atė livadhė shkojnė tė gjithė gomarėt e botės pėr tė kullotur.)
  M&M

 8. #8
  MiLaNisT Maska e sLimShady
  Anėtarėsuar
  22-04-2004
  Vendndodhja
  Shif ka mrapa m'ke
  Mosha
  37
  Postime
  1,116
  Njė deputet e zuri djalin e tij 15 vjeēar duke gėnjyer dhe u bė si i ēmendur:

  - A e di sa gjė e keqe ėshtė tė gėnjesh? A e di se ēfarė u bėjnė atyre qė gėnjejnė?

  - E di , i bėjnė deputetė!.
  M&M

 9. #9
  ~Alb-Digital~ Maska e viganv
  Anėtarėsuar
  27-12-2004
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,771
  Komisari
  E more shoku Komisar, 45 vjet qƫ e ke kullotƫ Partinƫ e Punƫs, vetƫ shkruj e vetƫ vulos, e njeri mos me tƫ thƫnƫ mos. Tashti tƫ kanƫ ra puplat, re nga fiku...
  - Gabohesh djalosh, unƫ jam ai qƫ kam qenƫ, unƫ nuk kam ra nga fiku, por Ƨ'ti bƫsh, ka ra fiku...

 10. #10
  ~Alb-Digital~ Maska e viganv
  Anėtarėsuar
  27-12-2004
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,771
  -Qe thoni ju, qe s'thate gje fare...ishte 1 plak, edhe shikon 1 grumbull me cuna te rinj, u be kurioze plaka..edhe vete pyet njonin- o biro ca behet ketu? pse rrini ne rradhe ju? (aty ne fakt ishte bordello) po 1 cun per ta tall i thote, o none shiten karamele ketu pranaj..edhe zuri rradhen plaka....kur i vete nga pas 1 cun tjeter i ri dhe i thote : eccc none none te paska shku menia eee..ja bo plaka gjithe qef : jo mo tu befte nena, ku ka dhembe nena, po kot sa ta mbaj ne goje lool

 11. #11
  ~Alb-Digital~ Maska e viganv
  Anėtarėsuar
  27-12-2004
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,771
  E bukur e?

  Te dashures nga nje matematikan
  --------------------------------------------------------------------------- -----
  Ty po te drejtohem,vajze moj syzeze
  me do a sme do,kjo eshte hipoteze

  Pamja jote e embel,posi teoreme
  kur te shoh perpara,sikur zgjidh probleme

  Ti je elegante si ekuacion
  mesi yt i holle posi ypsilon

  Supet delikate,pika infenksioni
  qafa si cilinder,koka si trung koni


  hunda si segment,posi reze drite
  veshet simetrike balli si orbite

  Buzet si elips,mjekra si kupole
  syte si dy vatra,vetull parabole

  Cmi ke ndare aq bukur floket si spirale
  oj tu thafte dora si me simetrale

  reze rezatojne syt e tu te qeta
  njeri reze alfa,tjetri reze beta

  per ty psheretimat qe dalin rethore
  hapen vale-vale si rathe bashkqendrore

  une e ti nje thyese lidhur ne nje bosht
  ti numerusi siper,une emerusi poshte

  po ste bera jeten diell si pranvera
  cvite me jane taksur mi shumezofte zerua

  dashurise per ty mos ti shuhet vapa
  cdo fjale qe te thuash do ta fus ne kllapa

  dhe oh si do ritet me hapa ritmike
  sot fuqi katrore mot fuqi kubike

  bukuria jote bukuri limit
  mi perndau mende gjer ne infinit.

  me trete formule,me shkrive te gjalle
  si nje copez akull ne plus njeqind shkalle

  folme shpirti im,shpirt ne maximum'
  se pa ty skam gjume as ne minimum

 12. #12
  ~Alb-Digital~ Maska e viganv
  Anėtarėsuar
  27-12-2004
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,771
  Nje bjonde hyn ne nje dyqan frutash dhe i kerkon nje banane shitesit.
  Shitesi i thot: -Keto banane jane shum te mira. murit me koke
  Bjondja: 8)
  Atehere me bej 2 se nje dua ta ha.

 13. #13
  ~Alb-Digital~ Maska e viganv
  Anėtarėsuar
  27-12-2004
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,771
  O Grua cfare kemi per mengjes:
  -Byrek me spinaq- i thote gruaja. qaj me lot

  -Ne dreke:
  -O grua cfare kemi per drek se me griu uria?
  -Sallate me lakra - I thot gruaja. 8)

  -Ne darke:
  -O grua cfare kemi per darke?
  -Preshe me qepe kemi- i thote gruaja. 8)

  -Lere fare se do iki te haj nje dore bar nga lulishtja- tha burri.

 14. #14
  ~Alb-Digital~ Maska e viganv
  Anėtarėsuar
  27-12-2004
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,771
  Kishin dale per shetitje dhe ne nje lulishte u ulen nje cift te dashuruarish. Pasi biseduan gjate. Vajza mbeti e habitur nga djali qe nuk po e perkedhelte. Ne nje shtylle aty prane ishin dy zogje Perqafim te cilet kendonin dhe luanin me njeritjetrin me sqep. 8)
  Vajza pyeti djalin:
  -Cfare po bejne zogjte?
  -Po puthen ju pergjigj djali. Perqafim
  -Vajza e pyeti perseri:
  -A puthemi edhe ne?
  -Ouuuu, - ju pergjigj djali, - kush hipen ne maje te shtylles

 15. #15
  ~Alb-Digital~ Maska e viganv
  Anėtarėsuar
  27-12-2004
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,771
  Sailor plak shkon te shtepia e gruas se re e te bukur te Hirkos.

  -Te keqen xhaja, te jap 5000 leke vec te te shoh me kemishe nate!
  Gruaja heziton pak, por ... 8)
  -Mos ja prish qefin xhajes, ja dhe 5000 leke te tjera, vec hiqe kemishen!

  ...dhe gruaja e heq. qaj me lot
  -T'u befte xhaja, plak njeri jam, - thote Salua, ja dhe 10.000 leke te tjera vec ta ..... njehere.
  Ca per humanizem, ca per ..... gruaja pranoi. :-\

  Nga ora 6 pasdite vjen burri nga puna (ishte drejtor) i lodhur. puthje
  -Grua, dreken se vdiqa!
  -C'dreke don more?! Ti s'le asnje lek ne shpi. buzeqeshje
  -Po une qe ne 10 te mengjesit te kam nisur rrogen me rojen e ndermarrjes... pafshim

 16. #16
  ~Alb-Digital~ Maska e viganv
  Anėtarėsuar
  27-12-2004
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,771
  Nje turist hyn ne nje restorant ku gatuhej peshk i gjall. Kamarieri e keshillon te marr specialitetin e dites, oktapod. Klienti pranon dhe kamarieri, vjen duke shtyre nje karroce me nje vaske me uje, brenda te ciles ishte nje oktapod i gjalle. Ngre mengen e djathte dhe e kap oktapodin. Pastaj ia mbeshtet koken mbi nje hanxhar dhe fillon t'a godase me nje cekic druri. Klienti i tmerruar nga gjithe ajo barbari, i bertet kamarierit te ndaloje dhe i thote qe t'i sjell nje omlete. Kamarieri e fut oktapodin perseri ne vaske dhe niset drejt guzhines. Gjate rruges, oktapodi i cliruar ngjitet me tentakulat ne buzet e vaskes dhe i thote kamarierit:

  - Te marrte e mira, te marrte! Perdite e njejta histori!!!

 17. #17
  ~Alb-Digital~ Maska e viganv
  Anėtarėsuar
  27-12-2004
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,771
  Nje djale i afrojet nje vajze ne rruge, dhe mbasi foli me te per pak minuta i thote:

  - Atehere... c'fare do te thoshe sikur te shkojme te hame nga nje pice dhe pastaj shkojme te bejme dashuri ne shtepine time? lule dhe puthje dua

  Vajza e tronditur ia fut me nje shpulle djalit, qe i cuditur e pyet pi duhan

  - C'fare eshte? Nuk te pelqen pica?

 18. #18
  ~Alb-Digital~ Maska e viganv
  Anėtarėsuar
  27-12-2004
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,771


  Njeri ishte semure e shkon bashke me gruan te doktori. Doktori e viziton , pasi mbaron vjen tek gruaja e pacientit e i thote:-,Nese deshironi qe burri juaj te mos vdese duhet te zbatoni keto kushte:
  1-Ƈdo mengjes do t'i pergatisni nje mengjes te mire dhe duhet te jeni buzagaz.
  2-Kur te kthehet ne dreke ta prisni me fytyre te qeshur e t'i pergatisni nje dreke te kendshme. dua
  3- Darka te jete e veƧante. Sapo te vije ne shtepi t'i jepni nje teke raki e qetesojeni . qaj me lot
  4- Te beni dashuri sa here qe te doje qe te ndjehet i lumtur. lule dhe puthje Perqafim
  -Nese zbatoni keto keshilla burri juaj do te sherohet shume shpejt. Kur vijne ne shtepi burri pyet gruanƇ'te tha doktorri? Gruaja i pergjigjetQe do te VDESESH!' perqesh

 19. #19
  ~Alb-Digital~ Maska e viganv
  Anėtarėsuar
  27-12-2004
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,771
  Nje i dehur kthehej ne shtepi naten dhe andej nga mesi i rruges i teket per nje cigare dhe e ndez. Kur arrin tek dera e shtepise nxjerr celesin dhe ben ta hapi po hic, nejse u perpoq sa u perpoq dhe si perfundim kur e pa qe s'po ja dilte dot i kerkon nje kalimtari ta ndihmoje. Vete kalimtari te fusi celsin ne brave po ca t'shofi, kthehet nga pijaneci dhe i thote "Lal kjo osh cigare". "Mos,- thot pijaneci-,paskom pi celsin".

 20. #20
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849
  Pasi qe shof se grimcat humoristike ketu qenkan vetem me fjale dhe tema me fotot humoristike eshte mbyllur, per t`i shtuar laramani kesaj teme po postoj disa foto ashtu si per qejf.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Grimca nga jeta e Ebu Hanifes
  Nga altruisti_ek84 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-04-2009, 10:03
 2. Grimca... (qė nuk do doja t'i humbja kurrė)
  Nga e_kalter nė forumin Ditari i meditimeve
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 18-06-2006, 00:59
 3. Grimca Humoristike
  Nga THE_BOSS nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-11-2005, 14:24
 4. Grimca humoristike
  Nga two-head-eagle nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 27-10-2004, 13:35
 5. Grimca te jetes tuaj...
  Nga AuGuSt_ nė forumin Ditari i meditimeve
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 12-09-2004, 19:15

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •