Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 20
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,614

  ...KLANET ose SKUADRAT tuaja ???

  Pershendetje te gjitheve . Meqe une luaj shume CS mendova te hap kete teme per kuriozitet . Do doja te pyesja nese luani CS thjeshte per te kaluar kohen , per rank , apo me SKUADER ??? Nese keni nje skuader do t`ju lutesha te vendosnit emrin e ekipit ketu, dhe cfare versioni luani ???


  P.S . Une psh kam nje vit e 8 muaj qe luaj ne SKUADER : Ti gjithe shoket e mi jane shqiptare dhe per kete ja kemi vene emrin klanit @LB. Versionin 1.5 dhe Counter Strike 2 . Ka raste qe luaj dhe per rank .

  Shendet .
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 2. #2
  Bordi Drejtues Maska e REJDI
  Anėtarėsuar
  09-02-2003
  Vendndodhja
  Switzerland/Zurich
  Mosha
  33
  Postime
  244
  Pershendetje !!!

  E kam pas luatuar per /top15 , qe kam mbaj vendin e pare per 3 jave dhe pastaj e lash.

  Tani e luaj vetem per Team, formohet nje loje me strategji dhe kenaqesh.

  Emri i skuadres " AlbNapsteR-TeaM


  REJDI
  |---Lojra ne PC

  Swiss^Boy

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,614
  Citim Postuar mė parė nga REJDI
  Pershendetje !!!

  E kam pas luatuar per /top15 , qe kam mbaj vendin e pare per 3 jave dhe pastaj e lash.

  Tani e luaj vetem per Team, formohet nje loje me strategji dhe kenaqesh.

  Emri i skuadres " AlbNapsteR-TeaM


  REJDI

  Normal qe me Klane kenaqesh , sepse njeri ste hedh flash para syve njeri ste pengon, secili ka detyren e tij : Ndersa kur luan per /top15 ose ne internet do cash derrasa pa sopate me te tjeret .

  KOKASHTA
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 4. #4
  KARL MARKS Maska e InF-Sm[0]keR
  Anėtarėsuar
  13-08-2004
  Vendndodhja
  GJERMANI :P
  Mosha
  40
  Postime
  228
  LoL pse dini me loz cs ju {shaka}
  Nejse , po i bi shkurt fare cuna ,
  EKIPI ; SmOkeR , SiLveR , Junior.m , Diablos , Virus
  Clan nuk mund te them se ka ktu , po loz me cunat e NucleaR ' CluB
  Kom nja 2 vjet qe loz , me shume loz per kenaqesi pasi nuk me pelqejne shume serverat masaker , nejse po patet nai gjo me thone prap shkruni
  ..si lo ammetto sono sincero
  ma non trovo cosģ assurdo
  se ogni tanto mangio lacrime
  e mi perdo..

 5. #5
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Pershendetje !
  Sic thote dhe Rejdi me lart e kemi pas luajtur lojen per te hyre ne /top15 tani e luajme vetem per qejf !

  Emrat e skuardres jane ajo qe ka permendur Rejdi &
  AlbNapsteR (team)

  Gerdi

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,614
  Citim Postuar mė parė nga InF-Sm[0]keR
  LoL pse dini me loz cs ju {shaka}
  Nejse , po i bi shkurt fare cuna ,
  EKIPI ; SmOkeR , SiLveR , Junior.m , Diablos , Virus
  Clan nuk mund te them se ka ktu , po loz me cunat e NucleaR ' CluB
  Kom nja 2 vjet qe loz , me shume loz per kenaqesi pasi nuk me pelqejne shume serverat masaker , nejse po patet nai gjo me thone prap shkruni
  O smoker po te gjithe luajne per kenaqesi re derr : Ke pa ose degjuar ndonje ti qe te luaj per buken e gojes ??? PP...Nejse ata te skuadres tende e kan pa kur kan hy tek /connect azteca.rdsnet.ro, kush ka qene NR. 1, nqft nuk e kane pare po ua them une i madhi @LB_KOKASHTA...Hajd rrespekte all , jeni 1-sha

  KOKA
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 7. #7
  SimpLe Boy Maska e SiLv3r
  Anėtarėsuar
  06-11-2004
  Vendndodhja
  Tiran
  Mosha
  35
  Postime
  49

  Pershendetje :)

  Un kom nja 2 vjet qe luj Cs , n`fillim kom pas lujt kshu vk dmth ne masaker ndersa tani kam nja 1 vit qe luj me ekipe . Jom n`ekip me SmOkeR ene me cunat e tjere qe ka permen ky pSikOpaTi (ne Cs :P) ene du me ju thon i gjo : Nqs neve na do b.... me lujt seriozisht ne tallim k.... me ju
  Kokashta co kjo mer qe na paske bo zbor ti ne kur kena hy ke /connect azteca.rdsnet.ro ė? Kom lujt un aty ene ti bona ato cunat ca ishin qe n`ven t`flisnin rumanisht ja futshin kinezēe qe 1-Me ping 120 , 2-Me fps 60 ...nejse mo ti po s`besove kom demot ktu (nqs e di se ca o 1 demo :P ) . hajt pra se flasim

  NucleaR ' DTk <siLver.Fox>
  FasTeR'z HeaDsh0t MakeR'z

 8. #8

  [rats] 4ever !!!

  UN KAM KEN I PARI QE KAM LUJT CS NE SHKODER,KESHTUQE TE GJITHE SHOKET E MI I KAM MSU UN ME LUJT EDHE NE FUND KENA FORMU KLANIN TON
  AI PERBEHET NGA UN : Kamikazi fundit,Omar sheik,Ahmed jasin,Hamas-X,Ebu beker,Al qaeda, dhe se fundi Assassin
  death and honor.........
  ahhh se harrova tju them,[RATS] do te thot :
  REBELS AGAINST THE SYSTEM

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,614
  Goxha emer i paskeni vene.

  Ore andej nga shkodra luani me apo ka rene si loje, spara luan njeri ????

  Hajt rrespekte !
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 10. #10
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  34
  Postime
  2,551
  senTineL - TeaM

  senTineL - TnT ( _FlorI_ )
  senTineL - Parmo ( Parmisti )
  senTineL - PleXuS ( Andi 1 )
  senTineL - Naqja ( Naqe_Shkodrani )
  senTineL - AngeL ( Andi 2 )

  kush ka nei 5 vs 5 kur te doni :P
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,614
  pffffffffff

  nga i ke gjet keta mer ???

  Me kete 5-ce del per gjah ti ???

  :P
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 12. #12
  KOKEKASHTA,ne SHKODER kjo loje jo vetem luhet akoma neper te gjitha sallat e internetit por edhe vazhdojn te sterviten brezat e rinj,nga mosha 6 vjec deri ne 20 vjec,un tesh jam ne itali por kena lan pasardhesit ton aty ku japin mesim ne CS
  nqs ke ndonje vlla te vogel KOKEKASHTA coje ne shkoder te bajn garantinen ne CS,EDHE ke me e pa sesa i mir ka me u ba
  resčpekteeeeeeeeeeeeeeee

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,614
  Ahahhahah...

  Un vella te vogel nuk kam, po puna eshte se dhe po te kisha nuk kisha pse ta dergoja ne shkoder se e stervisja vete.
  Kam stervit vellain e madh e kom bo mo kriz se vetja ...
  Me behet qejfi qe luhet aq shume CS ne shkoder... Un tani kete vere do mundohem te hap nje server ONLINE, pasi kam salle interneti ne shqiperi. Te shohim sa do me ecin punet:

  Shendet !
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 14. #14
  H 2 S O 4 Maska e `Ac|D`
  Anėtarėsuar
  13-05-2006
  Vendndodhja
  Kush E Gjen 1000000000000000000 $ :)
  Postime
  96
  Emri I Skuadres Eshte A L B A N I A

  Te Gjithe Lojtaret E Skudres Pas Nickut Vendoim ALBANIA , Ne Lozim SHume Me Rus , Romune , Kosovare Dhe Kubanez , DIhet Qe Albania Eshte E Para
  DaNg3r StAy AwAy Fr0m M3

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,614
  Helal plako ..

  Patriot shume jemi ne Shqiptaret e kemi fiksim ta mbajme para ose al, ose alb ose albania kur te tjeret edhe kur luajne spara parapelqejne te mbajne para emrave te tyre inicialet e nationalitetit te tyre ..Nejse kjo esht nje gje e mire .

  Ku lu ti plako meqe nuk e the ?
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 16. #16
  H 2 S O 4 Maska e `Ac|D`
  Anėtarėsuar
  13-05-2006
  Vendndodhja
  Kush E Gjen 1000000000000000000 $ :)
  Postime
  96
  Une Loz Ne Tr
  DaNg3r StAy AwAy Fr0m M3

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,614
  Bravo te qofte ...

  Po thuaj nai gjo me shume dhe permbaju icik temes se ja ke fut ne k... te eres ..
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,614
  Meqe nen-forumin kan fillu me e vizitu usera te rinj...Po bej kete postim qe te shkoje ne faqe te pare dhe te kete ndonje pergjigje tjeter...
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 19. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Postime
  13
  mir se vini ne serverin e lugines se preshves ja ip 212.200.126.78:27015

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e extreme
  Anėtarėsuar
  29-04-2005
  Postime
  1,272
  ka qe 3 vjet qe nuk luaj me eshte nje drog e vertet , kam luajtur reth 3 vite me radhe per cdo dit minimum 4-5 ore ne pc ndersa maximum e kam kaluar 24 orshin pran pc-s .
  We are all Aliens

Tema tė Ngjashme

 1. KLANET E FSK-sė
  Nga Sabriu nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-03-2009, 13:24
 2. Skuadrat shqiptare nė Evropė, endėrr apo realitet?
  Nga Noerti nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 27-08-2008, 14:22
 3. Skuadrat e huaja dhe patriotifozlliku i shqiptarėve
  Nga Hyllien nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 125
  Postimi i Fundit: 14-06-2008, 08:40
 4. Champions League - 8 skuadrat dhe dyshet.
  Nga inter_forever nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 34
  Postimi i Fundit: 21-03-2005, 08:18
 5. Skuadrat pjesmarrese ne Euro 2004
  Nga BlueBaron nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 04-06-2004, 11:07

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •