Close

Rezultati i Sondazhit: Ushqimi juaj i preferuar?

Votues
77. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Mish

  10 12.99%
 • Peshk

  20 25.97%
 • Perime

  1 1.30%
 • Supė

  1 1.30%
 • Pasta (Gjera nga brumi)

  8 10.39%
 • Fruta

  9 11.69%
 • Disa nga keto me larte...

  17 22.08%
 • Tjetėr...

  11 14.29%
Faqja 1 prej 8 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 141
 1. #1
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  36
  Postime
  11,960
  Faleminderit
  1
  22 falenderime nė 21 postime

  Ushqimi juaj i preferuar?

  Ushqimi juaj i preferuar cili eshte, a thua edhe ju nuk hani mishin dhe jeni vegjetarian apo me shume preferoni pemet apo perimet...

  Apo jeni nga ato qe preferojne pastat si shpageti apo makarona, apo pizzat preferoni...
  My silence doesn't mean I am gone!

 2. #2
  ~Alb-Digital~ Maska e viganv
  Anėtarėsuar
  27-12-2004
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,771
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Per mua eshte Mishi,ushqim shume shume i preferuar i imi

 3. #3
  .
  Anėtarėsuar
  27-05-2004
  Postime
  965
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Me pelqen te provoj sallata te ndryshme.
  Mishin vetem njehere ne kaq kohe e ha por edhe atehere vetem mish pule.
  Kam qene vegjetariane por eshte shume e veshtire te mbash ekuilibrin ne ato qe ha, ne menyre qe te zevendesosh vlerat e mishit.
  Karkalecat e detit jane shume te shijshem. Mmm...

  p.s. davius une propozoj qe ketij forumi ti japim emrin tend...

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-09-2002
  Vendndodhja
  Myslym Shyri
  Mosha
  36
  Postime
  647
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Peshk, fruta...mish...(ushqim qe ben mami im)...
  P.S Davius....pse Brad aty ne pic...??? pfff...sikur ca eshte ai...

 5. #5
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  42
  Postime
  1,947
  Faleminderit
  62
  64 falenderime nė 55 postime
  disa nga kto qe the me larte
  sbej naze ne ushqim pervec se gjizes qe se haj fare :P
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  Citim Postuar mė parė nga green
  Me pelqen te provoj sallata te ndryshme.
  Mishin vetem njehere ne kaq kohe e ha por edhe atehere vetem mish pule.
  Kam qene vegjetariane por eshte shume e veshtire te mbash ekuilibrin ne ato qe ha, ne menyre qe te zevendesosh vlerat e mishit.
  Karkalecat e detit jane shume te shijshem. Mmm...

  p.s. davius une propozoj qe ketij forumi ti japim emrin tend...
  gjithashtu me pelqejn karkalecat, dhe mish pule ^_^...peshk, lakra (vdes per burani)...hmm patate (ato qe e kan lekuren te holle)..fruta (portokallia, rrushi, pjeper, manderina etje) gjithe frutat...basically i eat everything :P
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 7. #7
  Perjashtuar Maska e diikush
  Anėtarėsuar
  12-07-2003
  Vendndodhja
  konaku i ri
  Postime
  2,073
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Steak, medium rare ....ahhhhhhh .... ju vjen era e fresket e mishit?

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e JaM_Si_XeMeL
  Anėtarėsuar
  17-04-2005
  Vendndodhja
  Luzern
  Mosha
  33
  Postime
  25
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  fast-food

  kjo po esht me e shpejta

 9. #9
  i/e larguar Maska e selina_21
  Anėtarėsuar
  22-07-2004
  Vendndodhja
  ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ
  Postime
  1,099
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  PeshK ' FrutA & PerimE
  Keto Jane Ushqimet qe Ha .... Every Day Night
  Ah Po me Pelqejne dhe Pizzatttttt.... Nje Here Ne Jave.

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,278
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Nuk edi Davius pse ushqimin e Shqiptarve nuk e ke fut aty..

  UN I KAM QEF SPECAT TURSHI
  Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-09-2002
  Vendndodhja
  Myslym Shyri
  Mosha
  36
  Postime
  647
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  asiher si kam pelqy specat turshi....

 12. #12
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  37
  Postime
  6,849
  Faleminderit
  0
  24 falenderime nė 24 postime
  Pete misri, definitivisht ushqim per te cilin me teper me shkon mendja.
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 13. #13
  Perjashtuar Maska e Prototype
  Anėtarėsuar
  10-05-2002
  Mosha
  38
  Postime
  1,451
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  greek food yummmyyyy

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,278
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga Fiona
  asiher si kam pelqy specat turshi....

  Po u martove ne Kosov , te henger dreqi sepse ketu ushqimi me i preferuar eshte SPECAT ahahahaha.

  Me duket po te shoh kur te zgjohesh ta besh buken vet ty me dor tenden specat hahahaha
  Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

 15. #15
  Anetar i Rrezikshem Maska e kacaku basket
  Anėtarėsuar
  16-10-2002
  Vendndodhja
  Torino (Itali)
  Mosha
  36
  Postime
  1,726
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Ku futen fasulet aty jam une
  Per fasule vdes une keto tjerat jua kam fal sidomos mishin qe e urrej ytttttttttttttt

 16. #16
  ÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆ
  Anėtarėsuar
  26-02-2003
  Postime
  1,349
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Talking

  Flia...

 17. #17
  udhetare.... Maska e Klaraaa
  Anėtarėsuar
  29-08-2003
  Vendndodhja
  NY
  Postime
  182
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  peshku dhe frutat
  Enya-Adiemus

 18. #18
  Curva Sud Milano Maska e niku-nyc
  Anėtarėsuar
  20-03-2005
  Vendndodhja
  With God...
  Postime
  3,333
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  Per u mishi dhe frutat.

  Ne pergjithesi per Shqiptaret them se mishi, ku jeton dot Shqiptari pa ngron mishe, tamom si ato kafshet mish-ngrenesh jemi qe po nuk hogrem mish vdesin e ndordhin te gjith

 19. #19
  Perjashtuar Maska e romeoOOO
  Anėtarėsuar
  27-08-2005
  Postime
  1,543
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ka gjo me te mire se peshku i fresket???

 20. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  itali
  Postime
  46
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  une vdes per speca te pjekur,per tave me kos elbasani dhe per fergese me melci

Faqja 1 prej 8 123 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Cfarė kafshėsh shtėpiake keni / preferoni?
  Nga BlooD_VenoM nė forumin Grupmoshat e komunitetit
  Pėrgjigje: 346
  Postimi i Fundit: 12-02-2011, 17:43
 2. Cfarė ngjyre preferoni nė rroba ...??
  Nga Piskavica_ nė forumin Bukuri dhe estetikė
  Pėrgjigje: 147
  Postimi i Fundit: 24-11-2010, 16:17
 3. Ushqimi neper bote !
  Nga Lumis nė forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-05-2009, 17:06
 4. Humoristi juaj i preferuar?
  Nga Homza nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 02-12-2007, 05:20
 5. Berisha, mė i preferuar si kryeministėr
  Nga Irfan nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-06-2005, 13:46

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •