Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 8 prej 8
 1. #1
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Faleminderit
  1
  22 falenderime nė 21 postime

  Nuk gjendet: www.forumishqiptar.com

  I nderuar staff, kisha nje pyetje, kur kycem ne forum nga nje klase e fakultetiy me nxjere kete, dmth shihe skedarin poshte...

  Si eshte e mundur qe kur te nderoj klasen, atehere te hap forumin, dhe kete ma nxjer edhe ne nje internet kaffe ne qytet, kur dal tek internet kafeja tjeter pa problem hapet forumi...edhe ne banese hapet pa problem por edha atje ndonjehere me perseritet e njejta gje por zakonisht mire eshte...

  Kete nuk mund ta kuptoj se pse ndodh, a thua valle ka lidhje me IP e komjuterit apo eshte faji i serverit apo lloji i lidhjes qe perdoret ne ate PC...

  Ju flm per ndihmen...
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  My silence doesn't mean I am gone!

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,145
  Faleminderit
  81
  794 falenderime nė 648 postime
  Per probleme te tilla duhet te me dergosh mua ne privat keto te dhena:

  1. IP qe perdor kur futesh nga kompjuteri qe ke problem.
  2. Kur lindi problemi, ne cilen dite.
  3. A eshte nje kompjuter publik qe e perdorin shume veta apo privat, qe e perdorni vetem ju.

  Ky nuk eshte nje problem i serverit apo forumit, pasi forumi eshte funksional tere kohes. Ose problemi eshte ne lidhjen e kompjuterit tuaj ose IP juaj eshte bllokuar ne serverin tone. Sistemi yne ka disa nivele mbrojtjeje automatike qe bllokojne automatikisht IP qe krijojne probleme ne rrjet.

  Nis te dhenat me mesazh privat qe te marresh nje pergjigje.

  Albo

 3. #3
  Fisnike e LARGUAR! Maska e Zana e malit
  Anėtarėsuar
  06-12-2004
  Postime
  808
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Question Hyrja Ne Faqen E Forumit!

  Problemi qendron tek hyrja ne faqen e FSH-se!

  Meqe perdor dy IP adresa per te hyre ne kete faqe, nga njera mund te hyhet lehte, nderkaq nga tjetra eshte e veshtire, gje qe, sahere qe te orvatem me thote si vijon: "The page cannot be displayed"!

  PSE?!

  Njehere u mundova qe paraprakisht t'i fshija "cookies", te pastroja dosjen "Temporary internet files", e me pas edhe te ristartoja PC-ne duke menduar qe kjo do e zgjidh kete problem, por ai qendron akoma.
  Me duhet te them qe, te njejtin problem e kam pasur edhe me pare dhe vetvetiu u rregullua dhe tani serish eshte paraqistur...!

  Dua te dij nese kjo ka te beje me adminėt e ketij forumi ne lidhje me ate IP adrese apo...ku qendron puna?!

  Nga,
  Zana e malit
  “Tė mos ishte feja Islame, populli shqiptar do tė ishte shumė mė tepėr nė numėr, por jo shqiptar-F.Konica

 4. #4
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,145
  Faleminderit
  81
  794 falenderime nė 648 postime
  Pergjigjen se cfare duhet te besh ne te tilla raste e gjen me lart. Mund ti dergosh te dhenat duke perdorur formularin e kontaktimit.

  Albo

 5. #5
  Brasil Pentacampeņn ! Maska e inter_forever
  Anėtarėsuar
  12-12-2003
  Vendndodhja
  itali / modena
  Postime
  5,443
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Pershendetje !

  Sot me ka dale nje problem lidhur me postimin ne forum .

  Me poshte po e shpjegoj hollesisht :

  Klikoj tek ''PERGJIGJU '' ne fund te faqes majtas , me pas shkruaj normalisht mesazhin qe dua te postoj . Ne fund klikoj tek ''POSTO PERGJIGJEN'' , por me del nje mesazh gabimi i tille :

  Forbidden
  You don't have permission to access /newreply.php on this server.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Apache Server at www.forumishqiptar.com Port 80


  POR nese postoj me menyren ''Pergjigje e shpejte '' gjithcka funksionon normalisht . Nderkohe qe mund te kryej normalisht moderimet tek Forumi Futbollit , vetem se duhet te postoj gjithmone me ''pergjigjen e shpejte '' , e nuk mund te hap tema te reja .

  Gjithe te mirat !
  Io non rubo il campionato e in serie B non sono mai stato..C'E SOLO L'InternAcionale !

 6. #6
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Faleminderit
  1
  22 falenderime nė 21 postime
  Edhe mua sot me eshte shfaqur njejte ky problem
  My silence doesn't mean I am gone!

 7. #7
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Faleminderit
  1
  22 falenderime nė 21 postime
  Gjeta problemin


  Mos perdorni shenja specifike ne postimet tuaja nese doni te shkruani dhe te mos ju shfaqet ai mesazh gabim nga forumi.

  Dmth forumi per momentin permban vetem shkronjat qe gjendet ne tastier, shkronjat tjera si: c-ja, apo e-ja ..... qe permban gjuha shqipe jo se te del mesazh gabim...dmth thjesht shkruani me shkronjat qe keni ne tastier...

  .........
  My silence doesn't mean I am gone!

 8. #8
  Brasil Pentacampeņn ! Maska e inter_forever
  Anėtarėsuar
  12-12-2003
  Vendndodhja
  itali / modena
  Postime
  5,443
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Sot eshte rregulluar gjithcka dhe nuk ka asnje problem .

  Pershendetje .
  Io non rubo il campionato e in serie B non sono mai stato..C'E SOLO L'InternAcionale !

Tema tė Ngjashme

 1. Kumanova, informacione tė pėrgjithshme
  Nga strong_07 nė forumin Shqipe nga Maqedonia
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 15-11-2008, 07:52
 2. Perfundoi gjykimi nė Hagė i Limajt, Balajt dhe Musliut
  Nga Arb nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 470
  Postimi i Fundit: 05-08-2006, 19:56
 3. Berati Dhe Beratasit Mbi Tre Shekuj Me Pare
  Nga Newhost nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-10-2005, 22:55
 4. Katalog i Kodikėve Kishtarė Mesjetarė tė Shqipėrisė
  Nga Albo nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 100
  Postimi i Fundit: 02-02-2005, 00:19
 5. Ēoviqi pohon se Lirim Jakupi gjendet nė Bondsteel
  Nga Irfan nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-12-2004, 19:41

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •