Close
Faqja 4 prej 15 FillimFillim ... 2345614 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 287
  1. #61
    New York Maska e mario_kingu
    Anëtarësuar
    09-12-2004
    Vendndodhja
    New York
    Postime
    2,225
    eeee ok athere takohemi te shtunen byeeee
    Partizoni

  2. #62
    Kercova Qyteti i Endrrave Maska e Kercovarja
    Anëtarësuar
    19-12-2003
    Vendndodhja
    Kercove
    Postime
    50
    ku esht ai party.????where in chicago
    Larg jam po mendjen atje tek ty e kam
    ai eshte dheu yt o i shtrenjte i imi vatan !

  3. #63
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    02-09-2002
    Vendndodhja
    Myslym Shyri
    Postime
    644
    Kercovare, party eshte ne Milwakee dhe Austin tek Stoa cafe. Me 26 Mars (10-3). Nqs don me shum information me shkruaj Mp, dhe te jap numrin e telefonit tim. Ciao dhe ndoshta shifemi atje!!

  4. #64
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    29-09-2004
    Postime
    1,466
    falimnderit te gjithe atyre qe moren pjese te nata shqiptare!(sado qe nga forumi vetem dy veta erdhen)

    Ne pergjithesi kaloi shume mire, dhe njerzit ngelen te gezuar!

  5. #65
    New York Maska e mario_kingu
    Anëtarësuar
    09-12-2004
    Vendndodhja
    New York
    Postime
    2,225
    mua me falni qe nuk erdha po probleme me familjen te me falni edhe pse desha aq shum te vija po pata probleme ne shtepi sorry gays end girll talk to u later po bete tjeter do vi 100% pra flasim shnet
    Partizoni

  6. #66
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    02-09-2002
    Vendndodhja
    Myslym Shyri
    Postime
    644
    Awwww Mario, shume keq qe nuk erdhe. Per mendimin tim party ishte shume mire. Ti i pakapshem pse je kaq modest? Ajo doli bomb fare (vetem nje fight kishe, po mbas asaj dmth shume mir ja kaluam, dhe muzika u rregullua shume nga fundi.) Une u kenaqa iher, dhe keshtu edhe te tjere me thane qe ishte great. Kur do ta bejm prap lolz? Aty me ke, besoj se dhe katilen aty e ke. Ti dusty erdhe apo jo?? N.q.s ke ardhur pse keshtu si njeri i fshehur hmmmm....n.q.s nuk ke ardhur, ke here te tjera!!
    Shnet te gjitheve!!

  7. #67
    The_InTiMiDaToR
    Anëtarësuar
    28-11-2004
    Vendndodhja
    Chicago, IL
    Postime
    64
    Pershendetje te gjitheve, party kaloi bukur, edhe pse pati nje ngaterrese, ishte jashte te pakten, dhe u fillua nga njerez te pire qe s'ia vlen fare ti permendesh ketu. I pakapshem, komplimentat e mia, cdo gje ishte nen control per mendimin tim, po dicka vura re une (lol, do gjej ndonje gje se s'ben per te thene) derrasat e vendit te kercimit ishin njecik loose, dmth kur hidheshin te tjeret mua me merreshin mendte

    Mario si ore s'erdhe ti, prandaj une dhe fiona felt like somebody was missing,lol.
    Fiona, po me dusty-n ti o goc, s'te rrihet pa u ngacmuar:P
    Uroj te kaloni bukur sot, me duket se spring is finally here people, enjoy
    LIFE IS LIKE A BOX OF CHOCOLATES.

  8. #68
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    02-09-2002
    Vendndodhja
    Myslym Shyri
    Postime
    644
    lolz....katile, kush i vuri re derrasat!!, c'paske qen o goc...ndoshta mos po kerceje icik si shume+pijet dhe te jan marr mendt....lexo m.p qe te kam shkruajtur se te kam bo hartim...shnet te gjitheve!!!

  9. #69
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    03-02-2005
    Postime
    73
    Per mendimin tim party ishte shume mire. Ti i pakapshem pse je kaq modest? Ajo doli bomb fare (vetem nje fight kishe, po mbas asaj dmth shume mir ja kaluam, dhe muzika u rregullua shume nga fundi.) Une u kenaqa iher, dhe keshtu edhe te tjere me thane qe ishte great. Kur do ta bejm prap lolz? Aty me ke, besoj se dhe katilen aty e ke. Ti dusty erdhe apo jo?? N.q.s ke ardhur pse keshtu si njeri i fshehur hmmmm....n.q.s nuk ke ardhur, ke here te tjera!!
    Shnet te gjitheve!!
    ...Une s'erdha se nuk besova se vertet do te kishte nje party, e jo me pak edhe fights...(I try to stay out of trouble anyway)...megjithate, nese vij here tjeter, prania ime nuk do te kaloje pa u komentuar, te pakten nga vajzat...dhe PO, e di qe po dal fare jashte modestise, por nuk me behet vone...lol... njerezit (ketej nga anet tona) paguajne doktore qe t'i hyje pak vetja ne qejf, e une me ato para them t'i bej me shume qejfin vetes. (I think I got me a little life secret...shshshshsht...) Ju uroj takime te tjera te kendshme e plot kolopuce binjake.

    P.S. If there is a guy commentin' on this post, it' be better if he/them have a gender check afterwards...jk! (...coughin...suc..kers...coughin...)

  10. #70
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    02-09-2002
    Vendndodhja
    Myslym Shyri
    Postime
    644
    Uaaa ky...s'na besove ne ti mo?? Ne s'ja fusim kot...jemi plot lal...lolz...(komente te mira apo te keqija nga vajzat?? lolz). Shnet hika une iher!!!

  11. #71
    The_InTiMiDaToR
    Anëtarësuar
    28-11-2004
    Vendndodhja
    Chicago, IL
    Postime
    64
    Hey dini gje si perfundoi ndeshja Shqiperia-Greqi? apo sic e ka vene Dusty nenshkrimin 2-1 per Shqiperine?
    LIFE IS LIKE A BOX OF CHOCOLATES.

  12. #72
    New York Maska e mario_kingu
    Anëtarësuar
    09-12-2004
    Vendndodhja
    New York
    Postime
    2,225
    2 -0 per greqin damn racistat na munden po ska gje eeeeee
    Partizoni

  13. #73
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    03-02-2005
    Postime
    73
    Uaaaaaa...un...lol...

  14. #74
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    02-09-2002
    Vendndodhja
    Myslym Shyri
    Postime
    644
    Rri urte!!!

  15. #75
    The_InTiMiDaToR
    Anëtarësuar
    28-11-2004
    Vendndodhja
    Chicago, IL
    Postime
    64
    Fiona na trembe lol. Ej ca behet ketu? I pakapshem, u be ndonje foto e mire per ta postuar ketu nga party?
    LIFE IS LIKE A BOX OF CHOCOLATES.

  16. #76
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    02-09-2002
    Vendndodhja
    Myslym Shyri
    Postime
    644
    Une e urt jam, po kto te tjeret qe bejn shume rremuj....s'bone ti ca foto katile...sikur kishe gjithato....na dergo ca tek e-mail im (Eshte ai s/n qe me flet online tek aol.com). Shnet.

  17. #77
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    03-02-2005
    Postime
    73
    Po he te shkreten...do te na dergoni dhe ne ndonje foto qe t'a heqim merakun...I'll be good, I promise...sleeping-puppi good...yep, goood boy...tongue out, but sleeping...

  18. #78
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    03-02-2005
    Postime
    73
    ...is there any thong involved ?

  19. #79
    The_InTiMiDaToR
    Anëtarësuar
    28-11-2004
    Vendndodhja
    Chicago, IL
    Postime
    64
    Dusty rri i qete se ska thong involved at all. Breath in breath out? u ok now? lol

    hey fiona une bera foto goce, po jan vetem tek tavolina jone, dmth jo per ta vene ktu, I pakapshmi duhet te kishte bere ca tek dance floor te kishte marr njerezit qe kercenin. Nejse, mbase ka ai dhe do t'i veje.
    LIFE IS LIKE A BOX OF CHOCOLATES.

  20. #80
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    02-09-2002
    Vendndodhja
    Myslym Shyri
    Postime
    644
    dusty...fotot e mija i ke tek tema ime...lal...edhe i pakapshmi i ka tek tema qe kemi hapur kur jemi prezantuar...

Faqja 4 prej 15 FillimFillim ... 2345614 ... FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Gjergj Kastriot Skënderbeu
    Nga Arbushi në forumin Historia shqiptare
    Përgjigje: 434
    Postimi i Fundit: 18-09-2022, 06:57
  2. Ortodoksia Shqiptare sot
    Nga Orientalist në forumin Komuniteti musliman
    Përgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 08-09-2010, 10:11
  3. All-llahu ka thënë
    Nga Sabriu në forumin Komuniteti musliman
    Përgjigje: 4
    Postimi i Fundit: 15-01-2007, 07:25
  4. Rexhep Qosja: Të vërtetat e vonuara
    Nga ARIANI_TB në forumin Çështja kombëtare
    Përgjigje: 20
    Postimi i Fundit: 19-09-2006, 20:51
  5. Me Titizmin kunder Enverizmit
    Nga Albanino në forumin Çështja kombëtare
    Përgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 08-09-2002, 19:06

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •