Close
Faqja 0 prej 20 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 394
 1. #1

  Smile Miremengjes-Nju Jork!!!

  Debora ka zbardhur rruget dhe rrugicat. Komunikacioni nuk eshte dhe aq keq, trenat dhe autobuzat jane ne kohe dhe njerezit po vazhdojne punen me shpresen e se nesermja do t'i clodhe dhe rifreskoje.
  Mezi po pres te djelen, se neser punoj!
  Kush eshte pushim, i uroj pushim te mbare!!!!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Manulaki : 25-02-2005 mė 12:36
  Te shpėtohesh do tė thotė tė transformohesh prej Perendise, tė ribėhesh ashtu siē Ai donte qė ne tė ishim qė nga fillimi!

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-02-2005
  Postime
  3

  Thumbs up Bleona Qerreti in Concert

  The famous Albanian singer Bleona Qerreti LIVE in concert! One night only!

  NEW YORK:
  When: MARCH 19, 2005
  7:00 - 12:00 PM
  Where: POLONAISE POLISH CENTER
  92 Waverly St.
  Yonkers, NY 10701
  Tickets: only $40!
  CALL NOW: 646-739-8952. Limited Seating Available


 3. #3
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Anėtarėsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,402
  per c'ta shofesh kete? kengetare s'eshte, per stripper shkon me mire ne strip club e te pakten shef ca professional lap dancing.
  me 40 dollaret e biletes se Bleones shkoj shof nabukon e Verdit javes tjeter, e me ngelen dhe leke per nje darke te mire.

  se harrova, shale kemi vete

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827
  dhe cfar se...si shishe shampanje e kaluar or tunxh..

  lol..

  e cdo kisha qejf te shėkonjam njė operė ne nyc.. si thu ti korason..

 5. #5
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662
  The famous singer ? pffffffffff vec famous nuk eshte .. per te tjera maybeeeeeee
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e striptella
  Anėtarėsuar
  05-07-2003
  Vendndodhja
  usa baby
  Postime
  35
  ajo o e famshme per gjona te tjera. Ato i kemi vete plus kemi Kuqen si shpirt aty. miss e kemi mi aman. BLeona erdhi ne IL bileta kishte qene $70. Nje fiasko e vertete Zeri skandal. degjoni KUQEN se o e zgjute ajo.

 7. #7
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,487
  Citim Postuar mė parė nga Brari
  e cdo kisha qejf te shėkonjam njė operė ne nyc.. si thu ti korason..

  Ja...sa tė bėhemi njė ēikė me parą ...
  Where does a thought go when it's forgotten?

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-10-2003
  Vendndodhja
  Big Apple
  Postime
  1,256
  Citim Postuar mė parė nga MI CORAZON
  Ja...sa tė bėhemi njė ēikė me parą ...

  Akoma s'keni dale me lyp juve?lol po hajdeni kendoni ketej metrove ne mjes e ne darke shkojme grupce ne opera..me bileta studenti..lol

  pastaj c'i eni parate juve? shpi jo, kalamaje per te rritur jo, (pervec atyre te kojshise) fustane e kostume ti shikoni para pasqyres ae ne makine?

  prom-e -vuse s'e shef ti qe bleone qe Polish center po e ben ahengun e jevgjeve? C'do me? ka nevoje per komente?


  do te bjere bore e madhe thane..gjynaf me ate alamet te diele qe kaluam ....mire qe kam pune shume sot te pakten ..te ri mren

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-08-2004
  Postime
  148
  Citim Postuar mė parė nga Kuqalashja
  per c'ta shofesh kete? kengetare s'eshte, per stripper shkon me mire ne strip club e te pakten shef ca professional lap dancing.
  me 40 dollaret e biletes se Bleones shkoj shof nabukon e Verdit javes tjeter, e me ngelen dhe leke per nje darke te mire.

  se harrova, shale kemi vete

  Kuqe kur eshte Nabuko?

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Anėtarėsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,402
  Citim Postuar mė parė nga jonka
  Kuqe kur eshte Nabuko?

  Sat. march 5 at 8pm te Metropolitani. Duhet te kete dhe ne data te tjera.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ChuChu : 28-02-2005 mė 15:27

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  Citim Postuar mė parė nga Kuqalashja
  per c'ta shofesh kete? kengetare s'eshte, per stripper shkon me mire ne strip club e te pakten shef ca professional lap dancing.
  me 40 dollaret e biletes se Bleones shkoj shof nabukon e Verdit javes tjeter, e me ngelen dhe leke per nje darke te mire.

  se harrova, shale kemi vete
  Sa reklame qe i ben vetes mi aman? Epo me tre pale geta alamet shale do te dale.

  Ke fillu me me fut ne sherr me femrat e tjera degjova? Apo tani qe ju cuan tek "te papergjegjshmit ", je bere si deputete s'mban pergjegjesi per c'nxjerr nga goja...

  Apo jo Pinku?

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-10-2003
  Vendndodhja
  Big Apple
  Postime
  1,256
  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku
  Sa reklame qe i ben vetes mi aman? Epo me tre pale geta alamet shale do te dale.

  Ke fillu m eme fut ne sherr me femrat e tjera degjova? Apo tanui qe ju cuan tek "te papergjegjshmit " je bere si deputete s'mban pergjegjesi per c'nxjerr nga goja. Apo jo Pinku?
  ti mer, pse fshihesh mbas fustaneve te femrave? hudhu i cik nga "oda e mqive"

  po bie bor bute bute

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  Citim Postuar mė parė nga Larsus
  ti mer, pse fshihesh mbas fustaneve te femrave? hudhu i cik nga "oda e mqive"

  po bie bor bute bute
  Sa ne vezhgim qe me ke moj aman?

  Vetem nese te ka marre malli per mua do te vi andej...

 14. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-10-2003
  Vendndodhja
  Big Apple
  Postime
  1,256
  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku
  Sa ne vezhgim qe me ke moj aman?

  Vetem nese te ka marre malli per mua do te vi andej...
  ti e ve ne dyshim ...qe te kam nen vezhgim? ..ajde, ajde, s'ka shume privacy po s'ka gje, ta thomi me bindje te plote qe te gjithe/a i ka marr malli per ty...

  ene mua mos ma luj kaq sheshit, e pastaj ankohesh se tbehen dashnoret xheloze

 15. #15
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662
  Erdhe Xhuxhu

  mori ngjyre tjeter tema tani lol

  Me falni mu njehere se nuk flas dot me shume ktu ...

  Xhuxhumak per sqarime te metejshme te pres ne pdg
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 16. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-10-2003
  Vendndodhja
  Big Apple
  Postime
  1,256
  Citim Postuar mė parė nga PINK
  Erdhe Xhuxhu

  mori ngjyre tjeter tema tani lol
  Me falni mu njehere se nuk flas dot me shume ktu ...
  he mo te ka faj lulka? vdiqa per nje kafe..kam tre ore mbi monhtly report dhe gjithe me punon truri eshte cokollate, cokollate

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  Citim Postuar mė parė nga Larsus
  he mo te ka faj lulka? vdiqa per nje kafe..kam tre ore mbi monhtly report dhe gjithe me punon truri eshte cokollate, cokollate
  Mos je gje me Beb?beb? beb?

  U dogj dhe nje baze e luftes...lol

 18. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-10-2003
  Vendndodhja
  Big Apple
  Postime
  1,256
  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku
  Mos je gje me Beb?beb? beb?

  U dogj dhe nje baze e luftes...lol
  jo pikerisht e kunderta!! te rente pika gjasme dhe merr vesh nga cokollatat

 19. #19
  Filloi prape debora! Njerezit po ikin me shpejt nga puna qe te arrijne ne shtepi ne kohe. E di Xhuxhu, te premte, me mori 2hr te shkoja ne shtepi(distance qe ne pergjithesi merr 30-45min). Kushedi si do me veje sot filli.?!
  Te shpėtohesh do tė thotė tė transformohesh prej Perendise, tė ribėhesh ashtu siē Ai donte qė ne tė ishim qė nga fillimi!

 20. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-08-2004
  Postime
  148
  Citim Postuar mė parė nga Kuqalashja
  Sat. march 5 at 8pm te Metropolitani. Duhet te kete dhe ne data te tjera.

  Me jep vetem Tosken per march 5

Faqja 0 prej 20 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •