Close
Faqja 0 prej 14 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 262
  1. #1
    MiLaNisT Maska e sLimShady
    Anëtarësuar
    22-04-2004
    Vendndodhja
    Shif ka mrapa m'ke
    Postime
    1,116

    Çfarë do ti ndalonit të dashurit/ës?

    P.s nese vertet mendon te zgjedhesh nje person pergjithmone ne jeten tende cka do ti ndalonit ps mos bej ate mos bej kete ?sdua te vishesh ksua zdua ashtu ?
    M&M

  2. #2
    ...........
    Anëtarësuar
    24-12-2002
    Vendndodhja
    home
    Postime
    678
    Nuk mund ti ndaloj menyren e veshjes ose edhe gjera tjera, sepse perpara se ta pranoj ne jeten time duhet ti mar parasysh te mirat dhe te kqijat e tija, dhe te vendos neqofse eshte i pershtatur per mua apo jo.

    Ather edhe cuni vet duhet te di se shum gjera ne jeten e tij kur ishte bear do ndryshojne dhe ndalojne, qe mos te ket nevoje partnerja te ze vendin e nenes se tij duke ndenjur e kujtuar se cduhet bej etj.


    ps: urime per temen slim_shady
    What we do does not define who we are. What defines who we are, is how we rise when we fall!!

  3. #3
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    05-10-2004
    Vendndodhja
    Greqi
    Postime
    1,599
    Une do te ndaloja te me kerkonte llogarri ku isha me ke dola etj.Por para se ti ndaloja disa gjera do jepja ate besimin qe duhej ne qoftese ai nuk do ti pranonte do vazhdonte do merrja divorc.Po tyja si te erdhi qe hape kete tem une ste kam ndaluar ndonje gje :PPPPPPPPPP?As llogari ste kam kerkuar:PPPPP

  4. #4
    ga ga Maska e bunny
    Anëtarësuar
    09-06-2003
    Vendndodhja
    U.K
    Postime
    935
    do i ndaloja pirjen e duhanit (nqfse e pin)..thjeshte per shkak te shendetit, te tija edhe timin
    How can she fall, if there is no one there to catch her

  5. #5
    Aq shume do ti ndaloja sa pertoj tja u them .

    Kryesorja per mua eshte te mos flase shume me njerzit qe si nje mire .

    Kurse per veshjet sme shqetesojne fare

    ..........
    ..........
    ..........
    C'do gje eshte nje gje , dhe asgjeja eshte nje gje !

    DYNJAJA pa FUND....

  6. #6
    Creator Spiritus Maska e Dito
    Anëtarësuar
    02-04-2004
    Vendndodhja
    Ne Bahçen time
    Postime
    3,882
    Respektoj hapesirat e individit, perjashto rastin kur prekin MORALIN ose e mbiquajtur Shqip Nderin.

    Dito.

  7. #7
    MiLaNisT Maska e sLimShady
    Anëtarësuar
    22-04-2004
    Vendndodhja
    Shif ka mrapa m'ke
    Postime
    1,116
    Citim Postuar më parë nga vajze_mire
    Une do te ndaloja te me kerkonte llogarri ku isha me ke dola etj.Por para se ti ndaloja disa gjera do jepja ate besimin qe duhej ne qoftese ai nuk do ti pranonte do vazhdonte do merrja divorc.Po tyja si te erdhi qe hape kete tem une ste kam ndaluar ndonje gje :PPPPPPPPPP?As llogari ste kam kerkuar:PPPPP
    hahaahhhah ti do me ndalosh tekerkoj llogarie :P po cado behet se una kerkoj atere plasi divorci
    M&M

  8. #8
    R[love]ution Maska e Hyllien
    Anëtarësuar
    28-11-2003
    Vendndodhja
    Mobil Ave.
    Postime
    7,708
    Mbase nuk do ti ndaloja asgje, por do te zgjidhja ate qe do tia ndalonte vetvetes ato gjera qe duhen ndaluar...

    Ne nuk kontrollojme dot veten, te merremi me te tjeret...(eshte pak moskokeçarese kjo po çti besh).

    Desh harrova: Do ta ndaloja te me ndalonte mua per diçka pasi siç e shihni as une nuk do e ndaloja per asgje, (dhe pak dhe do kthehet ne paradox kjo)

    PS: Te shohim kur te vije koha, se eshte shume lehte te flasesh e te mendosh por shume e veshtire te veprosh.

    Pershendetje
    "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

  9. #9
    Ndalon dicka qe nuk e duron dot. Kjo do te thote qe ndalesa eshte nje mase ekstreme. Dhe s'mund te kesh harmoni nese vendos masa ekstreme tek dikush.
    Kur te pelqen dicka (me te vertete) te pelqen ashtu sic t'u servir ne castin e pare-pa i ndryshuar asnje gje.
    Shume njerez bejne gabime fatale. Lidhen me dike duke i thene vetes qe me pas do ta bejne ate te ndryshoje?! Eshte mendjelehtesi!
    Une nuk do t'i ndaloja te bente asgje...sepse rregullat e nenkuptuara, ne menyre qe ne te dy te funksionojme natyrshem ai si dhe une vete i dime shume mire. Nuk eshte e nevojshme te gdhenden ne ndonje faqe muri... Keto "rregulla" diktohen nga zemra dhe nga ajo qe kemi te vertete...etj etj.

  10. #10
    !Welcome! Maska e StormAngel
    Anëtarësuar
    05-02-2003
    Vendndodhja
    Zurich, Switzerland
    Postime
    6,846
    Cdohere kam tentuar te ri larg ketyre ndalimeve te sendeve partneres,per te vetmin shkak se mendoj se jane te teperta.
    E vetmja gje qe do i ndaloja asaj eshte te kete person tjeter ne plan te dashurise duke me patur mua ne krah.Vetem kete.
    We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

  11. #11
    MiLaNisT Maska e sLimShady
    Anëtarësuar
    22-04-2004
    Vendndodhja
    Shif ka mrapa m'ke
    Postime
    1,116
    Citim Postuar më parë nga StormAngel
    Cdohere kam tentuar te ri larg ketyre ndalimeve te sendeve partneres,per te vetmin shkak se mendoj se jane te teperta.
    E vetmja gje qe do i ndaloja asaj eshte te kete person tjeter ne plan te dashurise duke me patur mua ne krah.Vetem kete.
    kete c'do njeri stormo do i ndalonte
    M&M

  12. #12
    i/e larguar Maska e selina_21
    Anëtarësuar
    22-07-2004
    Vendndodhja
    ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ
    Postime
    1,099
    Citim Postuar më parë nga StormAngel
    Cdohere kam tentuar te ri larg ketyre ndalimeve te sendeve partneres,per te vetmin shkak se mendoj se jane te teperta.
    E vetmja gje qe do i ndaloja asaj eshte te kete person tjeter ne plan te dashurise duke me patur mua ne krah.Vetem kete.




    PS: Mire e ke thon jam dakort me mendim tend....bravo

  13. #13
    Fshatar i varfer Maska e Chingy
    Anëtarësuar
    25-09-2004
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    363
    Citim Postuar më parë nga sLimShady
    P.s nese vertet mendon te zgjedhesh nje person pergjithmone ne jeten tende cka do ti ndalonit ps mos bej ate mos bej kete ?sdua te vishesh ksua zdua ashtu ?
    Do i ndaloja te me te ndalonte ndonje gje.
    Se sei stanco e vuoi morire, pensa a chi sa di dover morire e vuole vivere...

  14. #14
    MiLaNisT Maska e sLimShady
    Anëtarësuar
    22-04-2004
    Vendndodhja
    Shif ka mrapa m'ke
    Postime
    1,116
    Citim Postuar më parë nga Chingy
    Do i ndaloja te me te ndalonte ndonje gje.
    lol sa mire ky
    M&M

  15. #15
    i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
    Anëtarësuar
    25-01-2004
    Vendndodhja
    Larg vendlindjes i pa shpi..
    Postime
    4,220
    Do ja ndaloja disa gjona qe un nuk i boj..

    Nese un i bej edhe e dashura cka ka per te mos i bo?
    Më gënjeu pasuria, jeta vrap më iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka në dhe të huaj do të vdes..

  16. #16
    RiFiLLiMi i Ri Maska e shilera
    Anëtarësuar
    09-05-2004
    Vendndodhja
    TiR
    Postime
    78

    uuuuups

    Citim Postuar më parë nga Odeon_relax
    Respektoj hapesirat e individit, perjashto rastin kur prekin MORALIN ose e mbiquajtur Shqip Nderin.

    Dito.
    je shume racional IndritUne do i ndaloja takimet me ish te dashuren e tij
    shilera
    Ndryshuar për herë të fundit nga shilera : 24-02-2005 më 10:47
    Kushtim : Atyre qe me dhane pak dashuri me gjith shpirtin e tyre dhe atyre qe mezi priten me ma marre.

  17. #17
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,261
    Nuk do ta ndaloja neqoftese i pelqen te bej dicka qe nuk do indikonte problem tek vetia e tij apo tek ne te dy...pshm neqoftese vazhdon te pij duhan, do bej gjithecka qe ta ndaloj...ose po te pij shume alkol...vec kaq...si vishet si duket, kete smund ta ndalloj pasi vet sdua te me ndaloj :P
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  18. #18
    ________
    Anëtarësuar
    08-11-2003
    Postime
    1,516
    Citim Postuar më parë nga angelgirl
    Nuk mund ti ndaloj menyren e veshjes ose edhe gjera tjera, sepse perpara se ta pranoj ne jeten time duhet ti mar parasysh te mirat dhe te kqijat e tija, dhe te vendos neqofse eshte i pershtatur per mua apo jo.
    Kjo goca ka shkrujt bukur.Ia mbeshtes mendimin........

    Ja te ndez nje cigare tani se mu can hundet lol..
    Il cuore matto che ti segue ancora
    E giorno e notte pensa solo a te

  19. #19
    Sapere Aude- Daretobewise Maska e Sharmja
    Anëtarësuar
    10-11-2004
    Vendndodhja
    Suedi
    Postime
    30
    Do ta ndaloja te me krahasonte me ishat sepse une vete nuk do ta krahasoja asnjehere me ata
    dhe do ti jepja liri me vetepergjegjesi ( dmth te gjitha teperimet ti ndalonte vete)
    "All you need in this life is: ignorance and confidence. Then succes is guaranteed!" --MARK TWAINE
    "If people talk behind your back, it only means that you are two steps ahead."-- JACK RENO.

  20. #20
    Perjashtuar Maska e korcaprincess
    Anëtarësuar
    24-10-2002
    Vendndodhja
    Detroit MI
    Postime
    510
    Ju lutem shkruani shqip!Flm.
    Ndryshuar për herë të fundit nga bunny : 24-03-2005 më 05:55

Faqja 0 prej 14 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •