Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Buzeqesh optimist ! Maska e Miremengjes
  Anėtarėsuar
  28-02-2004
  Vendndodhja
  -xyz-
  Mosha
  40
  Postime
  261

  Si te ndryshoj llojin desktopit ne SuSe?

  Pershendetje !

  Kam instaluar SuSe dhe jam munduar te gjej desktopin e GNOME por nuk kam mundur tani per tani punoj me desktopin KDE. A ka SuSe ndonje opsion ose komande nga ku mund te ndryshoj desktopin ne GNOME ???

  Gjithe te mirat
  Koha eshte jeta!
  Koha eshte si shpata po se preve te pret ajo ty.
  Ditet jane si shigjeta kurse njerzit jane shenjestrat e tyre!
  Dora qe nuk shkruan eshte kembe!

 2. #2
  Tė duhen paketa GNOME "unsupported" nga Suse.
  Pėr mė tepėr kliko kėtu dhe ndiq udhėzimet kėtu.

  Gjithashtu njė udhėzues tė mirė e gjen nė kėtė adresė.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga helios : 23-01-2005 mė 13:16
  U let him hold a gun 2 ur head during sex?I thought u were a feminist
  Usually he takes the clip out

 3. #3
  Buzeqesh optimist ! Maska e Miremengjes
  Anėtarėsuar
  28-02-2004
  Vendndodhja
  -xyz-
  Mosha
  40
  Postime
  261
  flm per ndihmen
  Koha eshte jeta!
  Koha eshte si shpata po se preve te pret ajo ty.
  Ditet jane si shigjeta kurse njerzit jane shenjestrat e tyre!
  Dora qe nuk shkruan eshte kembe!

Tema tė Ngjashme

 1. Kam mundėsi tė ndryshoj emrin tim tė regjistrimit?
  Nga ClaY_MorE nė forumin Pyetje - pėrgjigje
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-12-2008, 22:28
 2. Ēfare doni te ndryshoj ne kete forum?
  Nga Hyllien nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 30-01-2004, 06:47

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •