Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Perjashtuar Maska e shkodrane82
  Antarsuar
  01-05-2002
  Vendndodhja
  Sunshine State
  Postime
  1,750

  N trupin e nj 75-vjeareje gjendet nj bebe e vdekur!

  Mjek vietnamez bn t ditur sot se kan hequr nga trupi i nj gruaje 75-vjeare nj fetus t nj foshnjeje t vdekur q gjendej aty q prej lindjes s vet ksaj gruaje. Cao Thi Thu u shtrua n spitalin "Vietnam-Cuba" t provincs qndrore t Quang Binh m 10 janar pr shkak t nj dhimbjeje n bark. "Radiografit treguan dy tumor", tregoi pr AFP-n nj mjeke duke dashur t mbetet anonime. "T mrkurn, operacioni shkoi mir dhe n hoqm nga trupi i t moshuars nj bebe t vdekur afro dy kilogram dhe nj tumor sa nj kokrr grejpfruti", shtoi ajo. Mjekja tha se kishte shum mundsi q fetusi t ishte vlla ose motr binjake me pacienten, duke shtuar se analizat q do t sqaronin m mir kt shtje jan t tepr t ndrlikuara pr t'u br n Vietnam. M par e moshuara kishte lindur normalisht tre fmij. Ajo
  u shpreh e knaqur q e hoqi qafe kt "tumor t uditshm".

  Na ruaj Zot ca nuk po degjojme...!

 2. #2
  Uau!. Kjo eshte vertet e cuditshme. Por mua me kujton ate filmin "My big, fat, greek weeding" kur nje nga personazhet tregonte se kishte pasur nje gjender ne qafe qe kur ia operuan i thane qe kishte pasur mundesi te ishte "binjaku" i saj. Ne film ishte per te qeshur, kurse kjo qe paska ndodhur eshte creapy-"e peshtire" (nese mund te them keshtu pa fyer.)
  Te shptohesh do t thot t transformohesh prej Perendise, t ribhesh ashtu si Ai donte q ne t ishim q nga fillimi!

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Era1
  Antarsuar
  19-12-2004
  Postime
  1,307
  Qenka mgjmend e jashtezakonshme. Sa gjera te pashpjegueshme qe ndodhin ne bote.
  Firma ime eshte : SHQIPTARE

 4. #4
  Lady Kad Maska e gurl
  Antarsuar
  29-10-2003
  Vendndodhja
  Pineal Gland
  Postime
  347
  Do ishte me te vertete interesante te dinim rezultatet e kerkimeve.

Tema t Ngjashme

 1. Kisha sht Nj
  Nga Albo n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 29-05-2010, 11:25
 2. Popujt e zhdukur
  Nga Fatih n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 03-01-2010, 19:27
 3. Bibla Kur'ani Dhe Shkenca
  Nga Florim07 n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 15-04-2009, 21:26
 4. Kumanova, informacione t prgjithshme
  Nga strong_07 n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 15-11-2008, 07:52
 5. Mjekt e deklarojn t vdekur, kthehet n jet 6-vjearja
  Nga ALBA n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-05-2004, 07:58

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •