Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 32 prej 32
 1. #21
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  23-11-2008
  Postime
  176
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  si mun te downladoj nga rapid share pa pritur 2 dit per ta marr at gje

 2. #22
  i rregjistruar Maska e LaCosTa
  Antarsuar
  15-02-2007
  Vendndodhja
  Tetov
  Mosha
  28
  Postime
  249
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Ja nje liber elektronik per VB ne shqip, e kam patur ne PC por nuk me ka shkuar mendja me e postu ne forum

  http://rapidshare.com/files/18085876...Shqip.pdf.html
  Dashuro Nese Done Te Jetosh,Pastaj Jeto Nese Te Lejon Dashuria

 3. #23
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-12-2007
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Pershendetje une e kam ni hall nese dikush nga ju mund te me pergjigjet e kam kriju ni data set ne vb.net funksionon permrekulli mirepo tek kolona vlera nuk muj me llogarit totalin
  pra une ne fund te data greed kam vendose nje varjabel dhe kisha dasht te mbidhet totali ne kete variabel a mundet dikush me me u pergjigje
  ju jam shume mirenjohes aj qe me gjen nje zgjiedhje.

 4. #24
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-05-2008
  Vendndodhja
  Middle East
  Postime
  245
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga LaCosTa Lexo Postimin
  Ja nje liber elektronik per VB ne shqip, e kam patur ne PC por nuk me ka shkuar mendja me e postu ne forum

  http://rapidshare.com/files/18085876...Shqip.pdf.html
  LaCosTa,

  Mudesh te besh edhe nje here Upload kete liber sepse eshte kaluar kufiri mbi 10 ne rapidshare

  Faliminderit

 5. #25
  dIsOrDeR Maska e Orso
  Antarsuar
  02-08-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  314
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  linku per shkarkim
  Kodi:
  http://rapidshare.com/files/262843567/Visual_Basic_6.0_-_Liber_Shqip.pdf
  http://rapidshare.com/files/262843316/visual_basic.doc
  flm shume autorit.

 6. #26

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Vureni ne hoste qe eshte free shkarkimi jo me rapid.Ata qe nuk kane account mbajne pishtarin ne dore.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 7. #27
  i rregjistruar Maska e LaCosTa
  Antarsuar
  15-02-2007
  Vendndodhja
  Tetov
  Mosha
  28
  Postime
  249
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  http://www.sendspace.com/file/a21gdr

  Ja link per shkarkim librin

  Falemenderit autorit qe ka bere nje pune mjaft te mir per te shkruar nje liber shqip per VB.
  Dashuro Nese Done Te Jetosh,Pastaj Jeto Nese Te Lejon Dashuria

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e davidd
  Antarsuar
  02-09-2009
  Postime
  2,056
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga LaCosTa Lexo Postimin
  http://www.sendspace.com/file/a21gdr

  Ja link per shkarkim librin

  Falemenderit autorit qe ka bere nje pune mjaft te mir per te shkruar nje liber shqip per VB.
  kini kujdes me kete linkun, kur visitoni ate websitin

 9. #29
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  25-08-2009
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Force-Intruder Lexo Postimin
  Personalisht mendoj se rruga me e mire per te mesuar eshte te shohesh programe qe i kane bere me pare te tjeret. Mund te mesosh shume shpejt duke pare kode VB nga planetsourcecode.com. Perfshin qe nga Forms bazike per fillestaret deri ne programe te plota dhe komplekse per database dhe rrjet.
  Force-Intruder!!
  Mendimi yt, por e ke menduar nga nje ane tjeter??
  Dmth ne kete menyre duke pare source edhe nqs arrin ti kuptosh duke i lexuar nuk tregohesh kreativ, dhe per mendimin tim suksesi i programimit eshte te vesh trurin ne pune dhe te behesh kreativ(jo se nuk ke sukses duke pare source per te mesuar).

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e jakup
  Antarsuar
  07-12-2006
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Pershendetje Rapidshared kerkon me pare kurse sendspace.com thot qe esht shlyer a ka mundesi te me dergoi ne email hoti2002@hotmail.com apo ti upload ne www.4shared.com me rrespekt

 11. #31
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  07-04-2011
  Postime
  80
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

 12. #32
  i regjistruar
  Antarsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  681
  Faleminderit
  2
  21 falenderime n 20 postime

  Pr: VB, libr elektronik pr Visual Basic n shqip

  Kush eshte i interesuar mund ta shkarkoje nga falas visual basic ne shqip

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema t Ngjashme

 1. Programim n Visual Basic 6.0 & VB 2008
  Nga ViRuSi_ZeRo n forumin Arti i programimit
  Prgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 19-02-2011, 10:40
 2. Fjalor Elektronik Shpjegues dhe Libra Elektronik n gjuhn shqipe
  Nga edspace n forumin Lajme nga informatika
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-12-2005, 09:45
 3. Zhargon Biznesi Elektronik (E-Business)
  Nga bebushe n forumin Ekonomi & biznes
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-10-2004, 19:24
 4. truri njeriut
  Nga good devil n forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-08-2004, 18:23

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •