Close
Faqja 17 prej 17 FillimFillim ... 7151617
Duke shfaqur rezultatin 321 deri 325 prej 325
 1. #321
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2004
  Postime
  5,677

  Pr: Aplikime pr Moderator!

  qr

  ore a vjen njeri ketej ta shikoje kerkesen time per moderator

 2. #322
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,265
  Postimet n Bllog
  7

  Pr: Aplikime pr Moderator!

  Citim Postuar m par nga ATMAN Lexo Postimin
  qr

  ore a vjen njeri ketej ta shikoje kerkesen time per moderator
  K krkes bhet fjal?

  Sepse nse e shikon edhe vet forumin nuk ka ndonj aktivitet t madh, ti ku e ofron ndihmn?

 3. #323
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,265
  Postimet n Bllog
  7

  Krkojm staf n forum.

  Prshndetje,

  Ne krkojm staf t motivuar dhe t besueshm t biseds.
  Moderimi duhet t jet angazhues n biseda n internet me baz teksti, n nj ose m shum platforma t komunitetit shoqror n internet. Krijimi i nj prvoje trheqse dhe imagjinare pr antart sht elsi i suksesit t ktij forumi.

  Me pak fjal, forumi sht n nj far mnyre i atyre q shkruajn dhe e mirmbajne dhe pr kt duhet ndihma e t gjithve ne.

 4. #324
  Moderator Maska e AdmiraL
  Antarsuar
  25-05-2004
  Vendndodhja
  Rheinfelden - Baden-Wrttemberg
  Postime
  759

  Pr: Krkojm staf n forum.

  Pershendetje Neteorm,
  Nese deshironi qe te na riktheni ne kohen e vjeter atehere do te jem prap ketu ku isha.

  Sikur isha moderator ke Muzika mduket apo e ngjashme. Por ka qene kohe e arte e internetit chatit dhe forumit.

  Mund te ju ndihmoje prap qe te shkoje perpara forumi si ka qen ne vitin 2004 besoj.

  Shendet.

 5. 2 antart m posht falenderuan AdmiraL pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Neteorm (22-02-2023),{A_N_G_E_L_69} (25-06-2023)

 6. #325
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  29,074
  Postimet n Bllog
  15

  Pr: Krkojm staf n forum.

  Citim Postuar m par nga HoteL-MadriD Lexo Postimin
  Pershendetje Neteorm,
  Nese deshironi qe te na riktheni ne kohen e vjeter atehere do te jem prap ketu ku isha.

  Sikur isha moderator ke Muzika mduket apo e ngjashme. Por ka qene kohe e arte e internetit chatit dhe forumit.

  Mund te ju ndihmoje prap qe te shkoje perpara forumi si ka qen ne vitin 2004 besoj.

  Shendet.
  Pershendetje,

  Faleminderit per gadishmerine per te ndihmuar ne moderimin e forumit. Ju shtova si moderator tek seksioni i kultures, mund ti mbuloni te gjitha ato forume. Te qenit moderator eshte me shume pune per te postuar e hapur tema interesante ne forum dhe me pak per moderimin e diskutimeve. Sidomos tani qe nuk ka pjesmarrje te madhe ne diskutime, por ka konsumim te madh ne lexim.

  Suksese

 7. 3 antart m posht falenderuan Albo pr mendimin e shprehur n kt postim:

  AdmiraL (24-03-2023),Neteorm (24-03-2023),{A_N_G_E_L_69} (25-06-2023)

Faqja 17 prej 17 FillimFillim ... 7151617

Tema t Ngjashme

 1. Gjuha shqipe po vritet pa mshirshm! A po shkojm drejt humbjes s gjuhs?
  Nga projekti21_dk n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 168
  Postimi i Fundit: 28-05-2009, 17:57

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •