Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 65 prej 65
 1. #61
  i/e regjistruar Maska e Akili-A
  Anėtarėsuar
  06-11-2006
  Postime
  2,962

  Pėr: Misioni i Forumit Shqiptar

  Citim Postuar mė parė nga e askujt Lexo Postimin
  form shum interesant pa dyshim...
  goxha aktiv dhe familjiar deri diku
  por ajo qe kam ven re eshte qe ka jasht mase shum tema politike , fetare , etnike...
  normalisht kto jan pjese e realitetit , e perditshmerise.....por kur i ndesh me nje intesitet te till ,,, vertet qe te shtojn nje dhimbje koke me teper
  nderkoh qe forumi eshte alternativ argetimi.....dhe nje shperqendrim nga ter problemet e nje dite....
  shoh qe qenke antaresuar ne forum para 2 javesh. dhe po percakton qellimin alternativ te forumit!!!!!!!!!!!

  per argetim te sygjeroj ate temen "Gjuaje me diqka ate siper teje"
  Te gjithe ankohen se s`kane para....por asnje nuk ankohet se nuk ka tru

 2. #62
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,834

  Pėr: Misioni i Forumit Shqiptar

  per argetim te sygjeroj ate temen "Gjuaje me diqka ate siper teje"
  Ndersa une do te te sygjeroja ty te formoje nje "levizje" apo "parti"

 3. #63
  i/e regjistruar Maska e e askujt
  Anėtarėsuar
  31-03-2013
  Postime
  140

  Pėr: Misioni i Forumit Shqiptar

  Citim Postuar mė parė nga Akili-A Lexo Postimin
  shoh qe qenke antaresuar ne forum para 2 javesh. dhe po percakton qellimin alternativ te forumit!!!!!!!!!!!

  per argetim te sygjeroj ate temen "Gjuaje me diqka ate siper teje"
  e para , nuk percaktova qllimin alernativ te forumit shqiptar,,,,por shpreha mendimin tim, ne lidhje me menyren se si un i shoh forumet nepergjithsi....
  mendimin tend per nje forum , mund ta japesh edhe pa qen fare i regjistruar , vetem me nje observim te jashtm....

  dhe e dyta ....nuk kerkova sygjerim nga ty , megjithate flm .....por nje mendjeceket si ty , tek fjala argetim perfshin vetem bisedat dupsi dupsi.....nderkoh qe koncepti im per kte fjal eshte me i gjere....

 4. #64
  i/e regjistruar Maska e Hajrush
  Anėtarėsuar
  17-09-2007
  Vendndodhja
  Ferizaj
  Postime
  49

  Pėr: Misioni i Forumit Shqiptar

  E lexova diku ne fb nje thenie te Ajnshtajnit shume interesante: Nė demokraci, dy budallenj vlejnė mė shumė se njė i menēur.

 5. #65
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,877

  Pėr: Misioni i Forumit Shqiptar

  Citim Postuar mė parė nga Hajrush Lexo Postimin
  E lexova diku ne fb nje thenie te Ajnshtajnit shume interesante: Nė demokraci, dy budallenj vlejnė mė shumė se njė i menēur.

  Pikerisht, Ajnshtajnit i kane rene ne sy heret, deficitet e demokracise.
  Njerzimit nuk i nevojitet Demokracia, por Sofokracia.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Tema tė Ngjashme

 1. Ē'mendim keni pėr nacionalizmin shqiptar?
  Nga Anton nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 25-09-2012, 16:09
 2. Rrymat politike katolike shqiptare
  Nga ~Geri~ nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 74
  Postimi i Fundit: 30-04-2006, 04:33
 3. C'ka eshte Shqiptaria?
  Nga Eni nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 23-07-2004, 12:28
 4. Bashkėpunoni me forumin shqiptar
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 03-11-2003, 08:55

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •