Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Shqiperia eshte Evrope Maska e iliria e para
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Cunami ne Indonezi zgjati per disa minuta, kurse ne trojet tona 500 vjet.
  Postime
  4,919

  Kosova shtet i pavarur federativ!!!

  Nje gazet serbe kishte ardhe me nje ide qe Kosoves ti pranohet pavarsia por si shtet federativ me dy njesi, nje serbe dhe tjetren shqiptare!!!!

  Mos po duan ta bejne Kosoven nje "Jugosllavi" te 5-te?
  Lumi ka ujin e paster ne burim


  Kombi mbi te gjitha

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Arb
  Anėtarėsuar
  06-12-2002
  Vendndodhja
  Little Albania, NY
  Postime
  1,724
  Ani edhe po gjen kohe me i lexuar Gazetat Serbe a?

  Mos u brendos Burre bre, se Beogradi nuk vendos me per Kosoven! Leri te shohin enderra autoritetet dhe mediat e Beogradit sa te dojne!
  Talent wins games, but teamwork wins championships.
  Micheal Jordan

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-04-2004
  Postime
  53

  Superpavarsia e KOSOVES

  Jo per shtet federativ qe nuk bahet fjal, po per kam serbi shum shpejt sdo bahet fjal. KOSOVA jon do ket dhe e ka vetem SUPERPAVARSI. RROFT SUPERPAVARSIA E KOSOVES qent(serbet dhe tradhetaret)le te lefin HUM HUM KOSOVA jon le te shkojn prpara drejt SUPERPAVARSIS dhe BASHKIMIT ME NANEN SHQIPERI.YES YES shqiptaret luftuan dhe lirin e merituan.

Tema tė Ngjashme

 1. Kosova “titiste” dhe kosova “ahtisariane” – ngjajshmėri apo paradoks!?
  Nga Selami2006 nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 17-04-2009, 06:02
 2. Kosova: unjust politics
  Nga bqato nė forumin Problemet ndėrkombėtare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-10-2006, 08:07
 3. Ēeku: Kosova e pavarur nėn patronazhin e KB-sė
  Nga ARIANI_TB nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-04-2006, 10:21
 4. ICG: - UNMIK-u ka lejuar ndarjen e Kosovės
  Nga kosovar nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 10-06-2002, 06:51

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •