Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 34

Tema: Prshndetje

 1. #1
  socialist i prbetuar, PS Maska e spanish_romance
  Antarsuar
  16-11-2004
  Vendndodhja
  e-Padogana.com
  Mosha
  38
  Postime
  22

  Prshndetje

  Mire se ju gjeta...

  Te beje nje cike edhe une nje prezentim nese me lejohet...

  Une jam Albi, Alban Gashi nga Prishtina, jetoj me familjen ne Finlande qe 10 vite, momentalisht studijoj ne Tetove ne SEEU, per Business Administration dega Managment & Marketing viti i 3-te.

  Ralle futem ne chat/forum, nje dite u futa ne chat dhe nje mikeshe me tregoi per forumin dhe tani qe disa dite nuk mund te ndahem nga kjo encklopedi qe ec.

  Sic te thashe jam ne studime ne Tetove, kur te kryej edhe 2 vite kthehem ne Finlande kur me presin familja. Mendoj te vazhdoj punen ne ndonje ndermarje te atjeshme per business kuptohet, por kjo nuk don te thote se do le anesh hobin tim per model, pra kam qene i aktivizuar si topmodel amator me nje shoqerie turke qe vepron ne Finlande dhe kemi pasur disa sfilata mode ne Turqi por gjithe keto kane qene jo shume profesionist por me ka ndihmuar shume ne ngritjen e personalitetit tim dhe mandej mendoj te merem edhe me serioz me kete lemi.

  Por primare eshte shkolla njehere. Sa i perket hobit apo deshirave te mija, jam tip i hapur dhe komunikativ, me besojne shume shoqeria, urrej egoizmin, banalitetin dhe naivitetin.

  Nga muzika dua Bryan Adamsin dhe Metallican, dua edhe rock grupin shqiptar 403...

  PS:
  Ndoshta eshte ky shkrim me nje akcent pakez jo si kosovarce por mundohem te flas sa me letrare dhe te largohem nga dialektizmat se ato jane ne dem te shoqerise shqiptare.

  Kjo eshte nje foto e imja qe kam dalur gushtin e shkuar ne Turqi.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  S'kam firm!

 2. #2
  +dA bEzT+
  Antarsuar
  31-10-2003
  Vendndodhja
  ~nZ~
  Postime
  231
  awwwwww ur hottttt
  mir se erve bofsh qeff

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e LeNNoN
  Antarsuar
  07-06-2003
  Vendndodhja
  Bucharest
  Mosha
  32
  Postime
  360
  Mir se erdhe !

  Kalofsh mir n'forum !
  You don't lead by hitting people over the head-that's assault, not leadership.

 4. #4
  socialist i prbetuar, PS Maska e spanish_romance
  Antarsuar
  16-11-2004
  Vendndodhja
  e-Padogana.com
  Mosha
  38
  Postime
  22
  Flm shume 100% TIRONCE dhe Lennon per mirepritjen ne kete forum.
  cdo te mire ne jete
  S'kam firm!

 5. #5
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Antarsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849
  Qenkemi kolege Alban
  Une studioj Administrate Publike poashtu ne SEEU
  Me vjen mire qe erdhe ne forum,urroj te kalosh sa me mire.
  Cdo te mire

  Stormi
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 6. #6
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Antarsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahen time
  Postime
  3,883
  Mir se vjen. Urime per zgjedhjen tuaj mbi forumin tone.

 7. #7
  Hold_my_pencil Maska e InF^jaM
  Antarsuar
  08-07-2004
  Vendndodhja
  Tirana
  Mosha
  38
  Postime
  144
  Mire se erdhe lale ketu ne forum shpresojme ta kalojme bukur ketu
  {RiChMoNd}

 8. #8
  BluEyEsS * AnGel Maska e KoTeLja_VL
  Antarsuar
  26-08-2003
  Vendndodhja
  nel mio piccolo mondo
  Postime
  683
  Mire se na erdhe

 9. #9
  e kitht Maska e Rebele
  Antarsuar
  22-07-2004
  Vendndodhja
  kulpr
  Postime
  1,088
  mire se erdhe Albi

  prezantim i kendshem
  suksese ne studime e kudo ne jete

  p.s. lookin' good

 10. #10
  Heartless Maska e White_Angel
  Antarsuar
  11-01-2004
  Vendndodhja
  Kristal......
  Postime
  1,293
  Mire se Erdhe ALBI!  Ja kalofsh sa me mire midis nesh. Lexim te kendshem te temave te ndryshme.
  p.s. Sa gjynof qe jina plak mer Zot ca fat koti  White_Angel
  Ndryshuar pr her t fundit nga White_Angel : 17-11-2004 m 19:16
  O Zot per vete sdua gj jo...por pr prindrit nje dhndr t bukur!

 11. #11
  100% Fierake Maska e ~BoOtYlIcIoUs~
  Antarsuar
  15-10-2004
  Vendndodhja
  Wit U Boo
  Postime
  103
  mireserdhe!!! befsh qef ktu!!
  Ps.ur cute!
  Ndryshuar pr her t fundit nga ~BoOtYlIcIoUs~ : 17-11-2004 m 19:22

 12. #12
  Love's Lover Maska e ice_storm
  Antarsuar
  24-12-2003
  Vendndodhja
  fajv 1 for
  Postime
  1,043
  Citim Postuar m par nga 100% TIRONCE
  awwwwww ur hottttt
  mir se erve bofsh qeff )
  avash mi avash se na ofendon ne te tjeret lol


  Mirse erdhe

  shpresoj tja kalosh mire
  Citim Postuar m par nga Rebele
  mire se erdhe Albi

  prezantim i kendshem
  suksese ne studime e kudo ne jete

  p.s. lookin' good
  se kisha pa ket un  Albi bir ŝey bimesini lazim

  ŝu kiz orada benimdir
  Ndryshuar pr her t fundit nga ice_storm : 17-11-2004 m 23:29
  domini sumus
  sumus servi
  ubicumque
  nusquamque

 13. #13
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Antarsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dnde ustedes no me puede ver
  Mosha
  31
  Postime
  1,770
  mir se erdhe ylloooo lovinn ur nick po shum amon

  nice picc

  puf

  klejzi vetlla vet

 14. #14
  socialist i prbetuar, PS Maska e spanish_romance
  Antarsuar
  16-11-2004
  Vendndodhja
  e-Padogana.com
  Mosha
  38
  Postime
  22
  Ju falemnderit per mirepritjen fantastike ne kete forum...
  Gjithe te mirat pacit ne jete...
  S'kam firm!

 15. #15
  ...gjen... Maska e mad
  Antarsuar
  18-03-2004
  Vendndodhja
  Prage [EU]
  Mosha
  37
  Postime
  1,322
  Pershendetje dhe shume postime te kendshme ne forum!

  {^_^}
  ::|maDes!gn 2009|::

 16. #16
  +dA bEzT+
  Antarsuar
  31-10-2003
  Vendndodhja
  ~nZ~
  Postime
  231
  o ice po se shef ca bombe esht ky mo
  spanish romance i ke sh provokus syt yllo

 17. #17
  socialist i prbetuar, PS Maska e spanish_romance
  Antarsuar
  16-11-2004
  Vendndodhja
  e-Padogana.com
  Mosha
  38
  Postime
  22
  Citim Postuar m par nga 100% TIRONCE
  o ice po se shef ca bombe esht ky mo
  spanish romance i ke sh provokus syt yllo
  flm per mbrojtjen Tironce
  S'kam firm!

 18. #18
  <UrAlBaNiAnQt@Nj> Maska e Simply_the_Best
  Antarsuar
  13-10-2004
  Vendndodhja
  Brenda zemres tende
  Mosha
  33
  Postime
  35
  pershendetje albi
  ja kalofsh sa me bukur ketu dhe suksese ne jet
  [B][B]I aint cocky
  Im just confident
  So when you tell me that Im the best
  Ill take that as a compliment.

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Sugar_Gurl
  Antarsuar
  26-08-2004
  Vendndodhja
  NJ
  Mosha
  35
  Postime
  28
  Hi ALBI mir se erdhe te forumi. Shpresoj tja kalosh sa me mir ketu. :P
  Love is short, Forgetting is Long

 20. #20
  socialist i prbetuar, PS Maska e spanish_romance
  Antarsuar
  16-11-2004
  Vendndodhja
  e-Padogana.com
  Mosha
  38
  Postime
  22
  Simply_the_Best dhe Sugar_Gurl shume flm per mirepritjen e ngrohte ne forum.

  Besoj se do ja kalojme shume bukur.
  S'kam firm!

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •