Close
Faqja 4 prej 18 FillimFillim ... 2345614 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 351
 1. #61
  Gjithcka e mire ka Fund!! Maska e Warning
  Anėtarėsuar
  21-09-2008
  Vendndodhja
  Prishtine!!
  Mosha
  36
  Postime
  504
  Urime Fesat e Fiter Bajramit ishallah zoti ia ka pranu axherimin e fat shendet e dashuri ne familjet tuaja,priteshi edhe shume te tjetre bashke me njerezit qe doni.
  !Gjeja me e mire dhe me e keqe e njeriut eshte gjuha!

 2. #62
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  37
  Postime
  2,071
  Gezuar Fiter Bajrami, harmoni dhe gezime patshit ne shtepite tuaja

 3. #63
  pa meshire per injorancen Maska e stella_senza_cielo
  Anėtarėsuar
  30-07-2008
  Vendndodhja
  Ne qiell pa diskutim....po jo ne ate qiell qe te gjithe deshirojme...ky qielli ku jetoj une ka shume mbeturina njerezore....qe fatkeqsisht vetem po te isha e tille do dija ti shmangia e ti torturoja :p
  Mosha
  31
  Postime
  617
  edhe un ju uroj gezuar bajramin te gjitheve.....ju sjellte sa me shum miresi ne jetet tuaja dhe zoti e pranofte argjerimin e atyre qe e mbajten.....kalofshi sa me bukur...
  adesso si che ho trovato il mio cielo forever and ever

 4. #64
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,303
  Per here te pare dua tua uroj Festen e Fiter Bajramit ne Republiken e pavarur dhe sovrane Te Kosoves,

  Meshira e zotit, dashurija dhe paqeja qofshin me ne,Zoti na bekoft ne dhe Republiken e Kosoves.

  Me Fat Fiter Bajrami te gjithe besimtareve Musliman…

  Shendet.
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 5. #65
  i/e regjistruar Maska e Archicad
  Anėtarėsuar
  31-03-2008
  Vendndodhja
  Ne boten tridimensionale
  Postime
  283
  Jua uroj festen e Fiter Bajramit.

  Paqe dhe lehtesi ne jetet tuaja.

 6. #66
  Never say never Maska e besa.a.best
  Anėtarėsuar
  08-01-2008
  Vendndodhja
  Maqedoni
  Postime
  539
  Mėshira e Zotit le tua shėndris shpirtin le tua mbush me ndjenja te lumturis, tua ruaj atė qė posedoni t'ua falė atė qė dėshironi me fat Festėn e Fitėr Bajramit.

 7. #67
  Leader Maska e Ribery
  Anėtarėsuar
  10-02-2008
  Vendndodhja
  Francė
  Postime
  830
  Ne Kur'anin famelarte eshte nje ajet ku thuhet se "Pas ēdo mundimi vjen edhe lehtėsimi" , e keshtu padyshim edhe pas nje muaji te begatshėm pėr tė gjithė muslimanėt, neser vjen edhe kororėrizmi i atij Muaji, vjen festa e madhe e Fitėr Barjamit!

  Tė nderuar vėllezėr e motra muslimane, tė rrespektuar besimtarė e agjėrues, urime kjo festė e madhe jona, fati, shėndeti dhe lumturia mbretėroftė mbi ju dhe familjet tuaja!
  Le tė na shėrbej kjo ditė pėr dashuri tė ndėrsjelltė, pėr lumturi e harmoni ne familjet tona, le ti zgjasim dorėn njėri tjetrit,qoftė edhe armikut tonė.
  E lusim Zotin qė tė na e pranoj axhėrimin,dhe tė na shpėrblej me xhennet inshalla!

  Edhe njėherė, urime e Zoti ju bekoftė tė gjithve!

  Be the change you want to see in the world!

 8. #68
  MilanFan Forever Maska e Pajtim123
  Anėtarėsuar
  15-09-2007
  Vendndodhja
  Republic of Kosova
  Mosha
  31
  Postime
  148
  Urime Fiter Bajramin te gjithe besimtarėve musliman ane mban Botes

 9. #69
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Anėtarėsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  Per shum vjet dhe Urime Filter Bajrami

 10. #70
  Me!
  Anėtarėsuar
  18-08-2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  39
  Postime
  297
  Gezuar Bajramin!!
  My Code is Honer & Pride!

 11. #71
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Anėtarėsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  36
  Postime
  3,441
  GEZUAR BAJRAMIN per te gjith myslimonet ku do qe jan GEZUAR
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 12. #72
  i/e regjistruar Maska e flag
  Anėtarėsuar
  24-04-2005
  Postime
  348
  Gėzuar Bajramin, te gjithe besimtareve musliman. Uroj qe te gezoni edhe shume Bajrama tjerė

 13. #73
  Bl3®i Maska e Bl3ri
  Anėtarėsuar
  06-01-2006
  Vendndodhja
  Tetove
  Mosha
  34
  Postime
  1,277

  Urime

  Zoti ua pranoft agjerimin dhe urime festa e bajramit
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

 14. #74
  Besimtar Musliman Maska e Drini_i_Zi
  Anėtarėsuar
  09-09-2008
  Postime
  1,327
  Te nderuar musliman ju uroj Bajramin , e me lutje qe Allahu te na pranoj agjerimin , lutjet , namazin ton.
  Krenaria esht e madhe kur arrin te krysh nje detyr , kur i del ne fund asaj detyre , e ajo ishte ne ket rast 1 muaj agjerim , agjerim me goj , vesh , sy e me shpirt , dhe ja tani vjen festa , shperblimi , por shperblimi ne boten tjeter me siguri se esht shum me i madh se i kesaj bote .
  Te arrish te perfundosh nje detyr , ta arrijsh fundin e saj me sukses , esht krenari pa dyshim , ket e dijn studentet kur pas studimit te ndonje lende japin provimet , ose puntoret pas punes se tyre shofin rezultatet e djerses se tyre. Sikur qe cdo pun nxjerr rezultatin e vet , inshallah edhe agjerimi jon e veprat tona te mira te nxjerrin rezultat te mir , e ajo esht Xheneti i besimtarve.
  O Allah na udhezo ne pun te hajrit , ne vepra te mira , na be prej durimtarve , mbroji besimtaret , jepna bereqet , shendet e lumturi, na be prej banorve te Xhenetit.

  Drini i Zi.

 15. #75
  Urime per festen tuaj. Paqja qofte mbi besimtaret dhe jobesimtaret.

 16. #76
  ..... .....
  Anėtarėsuar
  11-05-2008
  Postime
  2,503
  Urimet e mia per besimtaret shqiptar musliman.Paqja dhe dashuria qofte mbi ju.

 17. #77
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  12-03-2008
  Vendndodhja
  itejdukshem, gjithka
  Postime
  1,536
  urime festa e bajramit dhe prishit shum oju besimtar, kurse pa besimtaret inshalla ALLAHU i udhzon.

 18. #78
  mall Maska e bili99
  Anėtarėsuar
  05-04-2007
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  58
  Postime
  1,804
  Per shume jete Bajramin!
  Te gjithe qe festoni sot paci paqe dashuri dhe zemergjeresi per Bajram dhe pergjithmone...Gezuar qofshi!

  me nderime,
  bili99
  I Ilirides jam Iliri,
  dhe i lire dua me mbet.
  Per cfardo xhevahiri,
  Shqiperine se jap per jete

 19. #79
  Nderi i Universit Maska e Gostivari_usa
  Anėtarėsuar
  12-08-2005
  Vendndodhja
  Atje ku nuk me gjeni dot!
  Postime
  3,639
  Urime festen e Bajramit per te gjithe besimtaret musliman.
  Uroj qe ky bajram te sjelli ne zemrat tona paqe, begati dhe miresi.
  Allahu ju udhezofte ne rruge te mbare.

  Me respekt te vecant per besimtaret musliman,

  GV_USA
  WE WILL NOT GO DOWN!

 20. #80
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-10-2006
  Postime
  992
  Urime festen e Fiter Bajramit te gjith muslimaneve, insh'Allah na ka pranu Zoti agjerimin.
  Urrejtja ndaj armikut, dyfishon forcėn e njė populli

Faqja 4 prej 18 FillimFillim ... 2345614 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Gezuar Kurban Bajramin!
  Nga INDRITI nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 395
  Postimi i Fundit: 31-07-2020, 04:50
 2. Ku do te kaloni festat e Vitit te Ri dhe Bajramin
  Nga rina_ nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 21-12-2006, 11:48

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •