Close
Faqja 14 prej 18 FillimFillim ... 41213141516 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 261 deri 280 prej 351
 1. #261
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793
  Gezuar, ju uroje shendet dhe bereqet ne familjet tuaja :-)))
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 2. #262
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,241
  ░░░(Æ`:“Æ)░ Ramazan
  ░.(Æ`•.\|/.•“Æ) Buzeqeshje
  ░(`♥•.(۞).•“Æ)░(Æ`:“Æ) Falje
  ░ (_.•“/|\`•._)(Æ `•.\|/.•“Æ) Meshire
  ░ ░ (_.:._)░░(Æ`•..(۞).•“Æ) Bamiresi
  ░░♥░ (Æ`:“Æ)░(_.•“/|\`•._) Paqe
  ♥░.(Æ `•.\|/.•“Æ)░(_.:._) Besim
  ░ (Æ `•.(۞).•“Æ) Durim
  ░ ░(_.•“/|\`•._) Dashuri dhe shprese
  ░░ ░ (_.:._)“.•“  Urime festa e Fiter Bajramit.

  #VamosArgentina

 3. #263
  Urime Festa e Fiter Bajramit!
  "Koka duhet pėrkulur zemrės"

 4. #264

  ja njė urim qė mė ka bėrė pėrshtypje

  Vera Kurti
  Nuk ka shume rendesi nese AGJROVE apo jo...ne je myslyman apo katolik...bektashian apo jahudist...rendesi ka te jeshe njeri I MIRE dhe NJEREZOR..! Gezuar te gjitheve ne kete Dite te shenjte te Myslimaneve..!
  "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

 5. #265
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  09-08-2011
  Vendndodhja
  Ne token e Allahut!
  Postime
  1,457
  Ju faleminderit per urimin projekt21, edhepse nuk pajtohem me ate citatin tend, ka rendesi po si, ka rendesi, sepse E VERTETA ESHTE VETEM NJE.

  Sidoqofte urime te gjitheve festen e bajramit!

 6. #266
  Citim Postuar mė parė nga IslamInfo Lexo Postimin
  Ju faleminderit per urimin projekt21, edhepse nuk pajtohem me ate citatin tend, ka rendesi po si, ka rendesi, sepse E VERTETA ESHTE VETEM NJE.

  Sidoqofte urime te gjitheve festen e bajramit!
  pėrshėndetje IslamInfo, nuk e kam thėnė unė kėtė. E ka thėnė njė zonjė shumė e dėgjuar, shumė e mirė, ndaj mė bėri pėrshtypje dhe e solla edhe tek ju:

  Vera Kurti
  Nuk ka shume rendesi nese AGJROVE apo jo...ne je myslyman apo katolik...bektashian apo jahudist...rendesi ka te jeshe njeri I MIRE dhe NJEREZOR..! Gezuar te gjitheve ne kete Dite te shenjte te Myslimaneve..!
  "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

 7. #267
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,927
  Gezuar Fiter Bajramin te gjithe besimtareve Muslimane. Allahu jua pranofte agjerimin dhe ju shperblefte me xhennet inshallah. Amin.
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 8. #268
  Dhe nga ana ime, me respekt gezuar bajramin per te gjithe besimtaret myslimane.

 9. #269
  i/e regjistruar Maska e saura
  Anėtarėsuar
  07-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3,499
  Citim Postuar mė parė nga POKO Lexo Postimin
  Mbi gjitha shpresoj dhe uroje qe Zoti te na bashkoje ne shqipove,per te ndertu atedheun tone,ne paqe e harmoni me njeri tjetrin...Se "vallai" per tjer,nuk i rruhet leshi kuj per shqiptaret...kaq
  Tamam e ke thane ...
  Gezuar per shume vjet te gjithve .
  L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

 10. #270
  i/e regjistruar Maska e urtesia
  Anėtarėsuar
  22-08-2006
  Vendndodhja
  Ne Dardani -Iliride
  Postime
  430
  PĖR MOT E JETĖ GĖZUAR, FESTA E FITR BAJRAMIT

  jete e shendet, fat dhe lumturi, Allahu te pranoj lutjet dhe ibadetet e bera.
  Lutem qe gjate ketij muaji te kemi deshmuar devotshmerine tone.
  urtėsia

 11. #271
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Anėtarėsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,278
  Urime edhe nga ana ime.

  Ēdo vepėr vlerėsohet,
  Jeta duhet te jetohet,
  Gjeja e shenjt duhet te ēmohet
  Dhe kjo dit e bekuar duhet te festohet ...
  ME FAT FESTEN E BAJRAMIT
  Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 12. #272
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,662
  Me Fate festa e Fiter Bajramit antare te nderuar!

  Zoti na pranofte lutjet dhe na befte kabull agjerimin.

  Qoft ky vite,viti i paqes,dashuris,lumturis dhe suksesit per te gjithe ne.
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 13. #273
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,861
  Postimet nė Bllog
  1
  Gezuar tetovare festen e Fiter Barjamit! Gezuar te gjitheve qe festojne Fiter Barjamin nga teta!

 14. #274
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-12-2004
  Postime
  689
  Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
  Me Fate festa e Fiter Bajramit antare te nderuar!

  Zoti na pranofte lutjet dhe na befte kabull agjerimin.
  Qoft ky vite,viti i paqes,dashuris,lumturis dhe suksesit per te gjithe ne.

  Desha edhe une nga mergimi te percjelli, Urimet e mija...per ne Atdhe e ku do qe ju kane sjelle valet e jetes!
  Gėzuar Fiter Bajrami!
  Zoti ju falet mekatet e ju shtofte te mirsit-bamirsit juve!
  Kabull ju befte zoti Axherimin te gjithe atyre qe kane Axheruar!Amin!
  Gezimi, Shendeti,Suksesi, Lumturia e begatofte kete vit!Amin

  Ilrana
  ps.Me Fat, Fiter Bajrami!Qika e Tetoves e gjithe te mirat ne jete!
  Le te sjelle ky Bajram gjithe te mirat!
  te fala e perqafime nga mergimi!

 15. #275
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,662
  Citim Postuar mė parė nga pranvera bica Lexo Postimin
  Gezuar tetovare festen e Fiter Barjamit! Gezuar te gjitheve qe festojne Fiter Barjamin nga teta!
  Citim Postuar mė parė nga Ilirana Lexo Postimin
  Desha edhe une nga mergimi te percjelli, Urimet e mija...per ne Atdhe e ku do qe ju kane sjelle valet e jetes!
  Gėzuar Fiter Bajrami!
  Zoti ju falet mekatet e ju shtofte te mirsit-bamirsit juve!
  Kabull ju befte zoti Axherimin te gjithe atyre qe kane Axheruar!Amin!
  Gezimi, Shendeti,Suksesi, Lumturia e begatofte kete vit!Amin

  Ilrana
  ps.Me Fat, Fiter Bajrami!Qika e Tetoves e gjithe te mirat ne jete!
  Le te sjelle ky Bajram gjithe te mirat!
  te fala e perqafime nga mergimi!
  Falemdnerit Teta dhe Iliriana.

  Ne lutemi per te gjithe,pamvarsishte se ciles fe i perkasin,dhe lutja jone eshte:

  Zoti na bekofte te gjitheve,na gezoft dhe na dhashte mira..

  ps/ Do u kisha qerasur me nje bakllava qe kam pregaditur me ndihmen e nuses xhaxhit,por me mire e leme per neser,se kush e di si me ka dalur

  u perqafoj forte.
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 16. #276
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-05-2005
  Mosha
  35
  Postime
  288
  A bon me uru pa u fal bajrami a . Ather edhe prej meje urime te gjithve kush e ka mbajt ramazanin edhe te gjith myslimanve ne tan boten

 17. #277
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,927
  Citim Postuar mė parė nga Ereza Lexo Postimin
  A bon me uru pa u fal bajrami a . Ather edhe prej meje urime te gjithve kush e ka mbajt ramazanin edhe te gjith myslimanve ne tan boten
  loool mos harro se ketu nuk ka vetem prej Shqiperie , ne Australi eshte duke u fal Bajrami tani
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 18. #278
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,754
  .............
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 19. #279
  "Nė fillim ishte Fjala" Maska e toni77_toni
  Anėtarėsuar
  09-09-2005
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  4,571
  Me respekt - gezuar festa, me fat Fiter Bajrami per te gjithe shqiptarėt tė besimit Islam....
  Gjej kohen tė lexosh, ėshtė themel i tė diturit.

 20. #280
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Anėtarėsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,360
  Perhajr Bajrami vllezer dhe motra te besimit islam, Allahu e pranoft agjerimin se bashku me lutjet tona. Tridhjet dite agjerim dhe perkushtm ndaj krijuesit, jane argumenti me i mire i besimit ne zotin nje dhe ne diten e gjykimit, falenderimi i takon Allahut qe na beri prej besimtareve.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga prishtina75 : 18-08-2012 mė 19:14

Faqja 14 prej 18 FillimFillim ... 41213141516 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Gezuar Kurban Bajramin!
  Nga INDRITI nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 395
  Postimi i Fundit: 31-07-2020, 04:50
 2. Ku do te kaloni festat e Vitit te Ri dhe Bajramin
  Nga rina_ nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 21-12-2006, 11:48

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •