Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 64 prej 64
  1. #61
    ***VIP***
    Anėtarėsuar
    26-08-2008
    Postime
    800
    Citim Postuar mė parė nga -delvina- Lexo Postimin
    gje e vertete..personi qe un e dashuroj eshte po thuajse kopje e babait tim..
    Oj goc po ste vjen zor; nuk te duket sikur po fle me baben? kjo ngjan si incest.
    Moderator, e di vet ti...

  2. #62
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    virtytet e mira kush nuk i don, zgjedh per personin qe do. Po qe sme ka shkuar ndonjehere ne mend nje gje e tille, jo. Te jem e sinqerte. lol

  3. #63
    i/e regjistruar Maska e Elonaa
    Anėtarėsuar
    17-09-2005
    Postime
    1,661
    Citim Postuar mė parė nga davidd Lexo Postimin
    pse mo beautiful?

    )) Ti thua baban e kam kokfort po ti je disa here me kokfort se ai.Mami jot qe i plotso tekat babait tend ty s'te pelqen.Dmth qe ty te pelqe nje kokforte si ty .Po e di ku i del fundi ktij muhabeti??!!!.Te iki lagja nga ju, Se ju nga lagja dhe mendimet tuaja s'luani me ate kok qe kini .hahaha
    Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

  4. #64
    i/e regjistruar Maska e davidd
    Anėtarėsuar
    02-09-2009
    Postime
    2,016
    Citim Postuar mė parė nga Elonaa Lexo Postimin
    Ti thua baban e kam kokfort po ti je disa here me kokfort se ai.Mami jot qe i plotso tekat babait tend ty s'te pelqen.Dmth qe ty te pelqe nje kokforte si ty .Po e di ku i del fundi ktij muhabeti??!!!.Te iki lagja nga ju, Se ju nga lagja dhe mendimet tuaja s'luani me ate kok qe kini .hahaha
    po pra, ka lezet. luft gjithmon ndryshe nuk shtyhet, merzitesh. lagja do bej seir, do mirren me thashetheme.
    fillojne grat me njera tjetren.
    moj dafine, e degjove si berrtisnin ata mbrem, na lan pa gjum gjith naten. dhe kur e bejne "ate" berrtasin si te cmendur, i degjon e tere lagja, si vjen turp.

    i pergjigjt donika. po po i njejti avaz me keta,,, nuk i bej dot te dyja personazhet tani...se keto qe skan me cfare te merren, domosdo do merren me thashetheme gjith diten.

    kam pas nje cift komshi une qe e donin njeri-tjetrin shume dhe ishin shume xheloz per njeri-tjetrin. eh plaste sherri atje me ta, pothuaj se cdo nate. ky muhabet ne shqiperi. nje gje te till doja te kisha ne jete. nje person qe eshte aq kokefort sa dhe une, te jete "my opposite", me nje fjale te jete ndryshe nga une po ne te njejten kohe pak a shume si une.
    nje femer qe kur mundohem une ta ndryshoj (per gallat) mos te ndryshoj e te ngrihet e te me kundershtoj... sdua te permend shume gjera te tjera tani...po me nje fjale kur eshte mire, eshte mbrekulli, kur eshte keq, eshte ferr.

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Tema tė Ngjashme

  1. Pėrkufizimi i dashurisė!!
    Nga Shpirt Njeriu nė forumin Nė kėrkim tė romancės
    Pėrgjigje: 233
    Postimi i Fundit: 13-03-2024, 07:04
  2. Sondazhi i rrevistes "El Mundo" mbi personin me me influence ne bote.
    Nga DEN_Bossi nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 21-02-2007, 09:50
  3. Kur dashuron nė chat!
    Nga Agim Doēi nė forumin Letėrsia shqiptare
    Pėrgjigje: 40
    Postimi i Fundit: 16-01-2003, 11:16
  4. Kush tha se dashuron me fort nje burre ?
    Nga marinI nė forumin Letėrsia shqiptare
    Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 17-09-2002, 15:09
  5. Fanatizmi Nje E Keqe Per Personin Dhe Shoqerine
    Nga Anton nė forumin Toleranca fetare
    Pėrgjigje: 50
    Postimi i Fundit: 09-09-2002, 16:41

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •