Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 64
  1. #41
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    19-06-2003
    Postime
    2,796
    Sa me shume kohe kaloj me te aq me shume falenderoj zotin qe ai eshte tip krejt ndryshe nga babai im lol i love my dad to death, por fakti qe do vij dita ku do takohemi vetem kur me mer malli me ben te lumtur lol

    Mbaj mend kur isha e vogel zihesha me vllain sepse ai me ngacmonte dhe thoshte "un do rri me babin dhe mamin..ti do martohesh do ikesh kurse un do jem gjithmon me ta" "JO!!! TI DO IKESH!!!" bertisja un duke qar loooool

  2. #42
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    Citim Postuar mė parė nga FierAkja143 Lexo Postimin
    Sa me shume kohe kaloj me te aq me shume falenderoj zotin qe ai eshte tip krejt ndryshe nga babai im lol i love my dad to death, por fakti qe do vij dita ku do takohemi vetem kur me mer malli me ben te lumtur lol

    Mbaj mend kur isha e vogel zihesha me vllain sepse ai me ngacmonte dhe thoshte "un do rri me babin dhe mamin..ti do martohesh do ikesh kurse un do jem gjithmon me ta" "JO!!! TI DO IKESH!!!" bertisja un duke qar loooool
    hahahha

    nejse ketu disa anetar mendojn sikur fjala ngjasim = kopjo...jo o vllezer e motra, me ngjasim dua te them ka disa karakteristika si te mamas/babas tuaj...e pse duhet te jen njerzit psiqik nese partneria/i i tyre i ka njesoj, ato karakteristika ndodhen ne shume individe te tjere, dhe ti i bie qe zgjodhe dike me ato karakteristika

    got it now?
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  3. #43
    ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
    Anėtarėsuar
    01-02-2008
    Vendndodhja
    Berlin City
    Postime
    3,440
    Jo............
    zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

  4. #44
    i/e regjistruar Maska e agas
    Anėtarėsuar
    22-05-2009
    Postime
    258
    Mė duket se klonet kanė filluar tju cfaqen nė gjumė disave.Po ēėshtė kjo qė thoni:i/e dashur i/a i ngjan babajt/mamasė.Tė dashurosh njė person qė tė ngjajė me prindėrit tuaj do tė thotė se je dashuruar me njė njeri 25 vjet apo 30 vjet mė tė vjetėr se veten.Ndryshe ska logjikė tė pėrdoret ky lloj krahasimi.
    Jetoni pėr Shqipėri dhe vdisni pėr tė.

    N.Frashėri

  5. #45
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    Citim Postuar mė parė nga agas Lexo Postimin
    Mė duket se klonet kanė filluar tju cfaqen nė gjumė disave.Po ēėshtė kjo qė thoni:i/e dashur i/a i ngjan babajt/mamasė.Tė dashurosh njė person qė tė ngjajė me prindėrit tuaj do tė thotė se je dashuruar me njė njeri 25 vjet apo 30 vjet mė tė vjetėr se veten.Ndryshe ska logjikė tė pėrdoret ky lloj krahasimi.
    aman pse postoni kur skeni ide fare per cfare eshte tema...jeez
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  6. #46
    I wish!!!!!!

  7. #47
    Walk a little slower... Maska e ♥ Ela ♥
    Anėtarėsuar
    11-07-2009
    Postime
    369
    Ne pamje jo... Por ne personalitet, gjerat qe pelqejne, xhestet (identike, lol)... Nuk e di per djemte, por vajzat kane nje afrimitet me babain e tyre, e shikojne ate si nje figure mbrojtese, te rri afer per cdo gje. Jane keto virtyte qe vajza kerkon tek nje mashkull, dhe me kalimin e kohes shikohen keto ngjasime me te jatin e tyre. Plus ka qene dhe dicka tjeter qe kam dashur te shikoj... nese ai me trajton mua aq mire si ka trajtuar babi mamin tim. Shikohen keto, pavarsisht se disa e mohojne.

    ps. Persa i perket ngjasise sime me vjerren... e kemi bere te ditur qe jemi si nata me diten... jo po qe ta dine... lol

  8. #48
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    19-06-2003
    Postime
    2,796
    loll se kisha me ty komshie e kisha me personat qe konsiderojn sikur eshte dicka anormale
    dhe mjaft se baban e ke luan, dhe eshte sikur po me ofendon mua muahahah

    Njerez kokefort aman ku duroheni ju

    Anormale nuk eshte te duash karakteristikan pozitive te babait tek partneri. Po ku din gje nga psikologjia kta.

  9. #49
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    Citim Postuar mė parė nga ♥ Ela ♥ Lexo Postimin

    ps. Persa i perket ngjasise sime me vjerren... e kemi bere te ditur qe jemi si nata me diten... jo po qe ta dine... lol
    hahah njesoj

    per karakteristika fizike desha te thoja pshm nese ke baban te gjate dhe bjond, te atraktojn meshkujt bjond dhe te gjate...
    per karakteristikat e personaliteti eshte nese pshm baban e ke humorist apo serjoz, te atraktojn ose meshkujt serjoz ose humorist

    jo ekzakt kopjo te prinderve te tu, pasi me shume ngjashmeri do kesh ti me prinderit sesa partneri yt

    Njerez kokefort aman ku duroheni ju

    Anormale nuk eshte te duash karakteristikan pozitive te babait tek partneri. Po ku din gje nga psikologjia kta.
    exactly my point

    hahah nga kokeforcia hapen rruget per ne komshie lol
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  10. #50
    i/e regjistruar Maska e Annika
    Anėtarėsuar
    29-03-2008
    Vendndodhja
    Ne psheretimen tende
    Postime
    239
    eshte e vertete kjo qe thoni.....dhe mua me ka ndodhur te shoh karakteristikat e nje mashkulli qe te ngjasojne me babane tim ....mendoj nuk eshte keq
    Para se te jepemi me zemer pas dickaje..lete vezhgojme sa te lumtur jane ata qe e zoterojne ate....!

  11. #51
    Citim Postuar mė parė nga *~Rexhina~* Lexo Postimin
    per karakteristika fizike desha te thoja pshm nese ke baban te gjate dhe bjond, te atraktojn meshkujt bjond dhe te gjate...
    C'ja ke fut kot ketu por s'ka gje se e ke nga uria. lol
    Po ne qe e kemi babane me koken gjysme qeros dhe jo shume te gjate, do te thote qe i duam ashtu?! Ptuuu...ptuuu...mos o zot (j/k).

    Sa per ngjashmerine ka te bej me teper me karakterin e babait se sa me anen fizike. Psh im ate eshte i vetmi njeri qe une njoh qe mos te kete genjyer sikur per nje gje, ashtu sic eshte dhe nje baba shume i dashur por dhe i rrepte dhe kerkues ne te njejten kohe, etj...etj. Te ngre nervat ndonjehere por s'ka gje. lol

  12. #52
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    Citim Postuar mė parė nga INFINITY© Lexo Postimin
    C'ja ke fut kot ketu por s'ka gje se e ke nga uria. lol
    Po ne qe e kemi babane me koken gjysme qeros dhe jo shume te gjate, do te thote qe i duam ashtu?! Ptuuu...ptuuu...mos o zot (j/k).
    hahahahaha cme shkrive infy lol...e kisha kur kan qen te ri lol

    Sa per ngjashmerine ka te bej me teper me karakterin e babait se sa me anen fizike. Psh im ate eshte i vetmi njeri qe une njoh qe mos te kete genjyer sikur per nje gje, ashtu sic eshte dhe nje baba shume i dashur por dhe i rrepte dhe kerkues ne te njejten kohe, etj...etj. Te ngre nervat ndonjehere por s'ka gje. lol
    shume dakort me shume 90% ka te bej me karakterin
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  13. #53
    i/e larguar
    Anėtarėsuar
    09-11-2005
    Vendndodhja
    France ...
    Postime
    6,159
    Jo ska asgje te ngjashme me babin tim dhe e falenderoj zotin qe ska, jo se e kam babin e keq te kuptohemi por se dita 6 ne te 7 do ishim tu u ther me thika . Duke par qe kam karakterin e babit tim dhe qe eshte eeeeeeeeeeehhhhhh me pak fjale , ta zgjidhja dhe ate ashtu qyqa larg qoft ...

  14. #54
    i/e regjistruar Maska e Nete
    Anėtarėsuar
    13-04-2009
    Postime
    8,688
    Mua me ngjan....

  15. #55
    i/e regjistruar Maska e Elonaa
    Anėtarėsuar
    17-09-2005
    Postime
    1,661
    S'do kishte fat me te madh se sa te takoja nje person te ngjashem me babushin tim! E kam si shpirt, Te afte ne shume fusha.si ne ate te komunikimit edhe ne ate te ndertimit te jetes.Ka disa lloj profesionesh....ca i shef syri i ben dora.....kembngules per te arritur gjithshka.Mbi te gjitha ka ditur te bej mamin tim te lumtur gjate gjithe jetes e saj.Gjithesesi kto jan thjesht endrra ....se te dashurit mund te jen te avancuar ne nje drejtim e me prapa ne drejtimin tjeter po ti analizosh.Po kryesorja eshte qe burrat besnike puntore dhe qe dashurojne me gjithe zemer jane drejt zhdukjes.S'ka me burra hahaha.
    Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

  16. #56
    i/e regjistruar Maska e -delvina-
    Anėtarėsuar
    16-01-2009
    Postime
    48
    gje e vertete..personi qe un e dashuroj eshte po thuajse kopje e babait tim..
    Bigger D

  17. #57
    Ju keni fituar 1 pik Maska e naqeta
    Anėtarėsuar
    05-10-2007
    Vendndodhja
    Ne toke !
    Postime
    439
    Nqs ke nje baba te mire deshiron qe ti ngjaj atij ...
    Une kam marre shume nga babai im ,i vertete i ndershem ,i fjales deri ne budallek ..sa here mendoj, sa keq qe nuk jane te gjith keshtu ...ka momente qe e vuaj kete gje, ka momente qe e kaloj duke filozofuar
    A don, e s'din, a din e s'don !

  18. #58
    i/e regjistruar Maska e davidd
    Anėtarėsuar
    02-09-2009
    Postime
    2,016
    aspak, sme ka pelqyer kurr personaliteti i mamas, kurse baban e kam pak koke fort, po kur vjen puna ta krahasoj me veten, nuk llogarritet fare. veren qe kaloj, e kisha babin ne spital, u beti operacion. kur rrinte mamaja me te ne spital, e sorolliste mamin ai si ti donte qefi, me kuptimin e mire te fjales. kur vija une, na nga 7 i shkonin, keshtu me thoshin ata te tjeret qe rrinin me nje dhom me te.pastaj e shikoja dhe vete une se si sillesh me mua. ma njohin mire tipin mua ata.po te jetoja nja nje jave me w-ne flaken do ti vinim njeri-tjetrit. eh ca do behesh, vetem te kishin ndonje kamer te fshehte te na filmonin se lufta e tret boterore do plaste.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga davidd : 22-08-2010 mė 20:16

  19. #59
    i/e regjistruar Maska e Elonaa
    Anėtarėsuar
    17-09-2005
    Postime
    1,661
    Citim Postuar mė parė nga davidd Lexo Postimin
    aspak, sme ka pelqyer kurr personaliteti i mamas, kurse baban e kam pak koke fort, po kur vjen puna ta krahasoj me veten, nuk llogarritet fare. veren qe kaloj, e kisha babin ne spital, u beti operacion. kur rrinte mamaja me te ne spital, e sorolliste mamin ai si ti donte qefi, me kuptimin e mire te fjales. kur vija une, na nga 7 i shkonin, keshtu me thoshin ata te tjeret qe rrinin me nje dhom me te.pastaj e shikoja dhe vete une se si sillesh me mua. ma njohin mire tipin mua ata.po te jetoja nja nje jave me w-ne flaken do ti vinim njeri-tjetrit. eh ca do behesh, vetem te kishin ndonje kamer te fshehte te na filmonin se lufta e tret boterore do plaste.


    Me cudite......
    Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

  20. #60
    i/e regjistruar Maska e davidd
    Anėtarėsuar
    02-09-2009
    Postime
    2,016
    Citim Postuar mė parė nga Elonaa Lexo Postimin
    Me cudite......
    pse mo beautiful?

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Pėrkufizimi i dashurisė!!
    Nga Shpirt Njeriu nė forumin Nė kėrkim tė romancės
    Pėrgjigje: 233
    Postimi i Fundit: 13-03-2024, 07:04
  2. Sondazhi i rrevistes "El Mundo" mbi personin me me influence ne bote.
    Nga DEN_Bossi nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 21-02-2007, 09:50
  3. Kur dashuron nė chat!
    Nga Agim Doēi nė forumin Letėrsia shqiptare
    Pėrgjigje: 40
    Postimi i Fundit: 16-01-2003, 11:16
  4. Kush tha se dashuron me fort nje burre ?
    Nga marinI nė forumin Letėrsia shqiptare
    Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 17-09-2002, 15:09
  5. Fanatizmi Nje E Keqe Per Personin Dhe Shoqerine
    Nga Anton nė forumin Toleranca fetare
    Pėrgjigje: 50
    Postimi i Fundit: 09-09-2002, 16:41

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •