Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  i/e pa regjistruar Maska e miri
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  My HeArT iS yOuRs...YoUr MinD iS mInE...!
  Postime
  300

  Exclamation Rregullat e dhomės #shqiperia

  Rregullat per vizitoret

  1. Ndalohet ofendimi i tė tjerėve nė dhomėn kryesore nė ēdo lloj mėnyre. Nėse kini ndėrmend tė ofendoni dikė flisni nė privat me personin.
  Ndalohet pėrdorimi i fjalėve tė pista nė dhomėn kryesore.

  2. Ndalohet hyrja nė dhomė me pseudonim ofendues ose tė pisėt.

  3. Ndalohet rreptėsisht ēdo lloj reklame nė dhomėn kryesore, qoftė adresė interneti apo dhome tjetėr.

  4. Ndalohet pėrdorimi i vazhdueshėm i shkronjave tė mėdha (psh KESHTU), i shkronjave tė trasha (psh keshtu) dhe pėrsėritja e shpeshtė e tė njėjtės fjali.

  5. Ndalohet pėrdorimi i gjuhėve tė tjera pėrveē shqipes.

  6. Operatorėt janė tė detyruar t'ju japin ndihmėn e tyre nėse e kėrkoni. Pėr ndihmė tė detajuar futuni tek dhoma #ndihme duke shtypur kėtė komandė «/join #ndihme ose #help.albania» (pa thonjeza)

  *ATTN: Te gjithe qe nuk zbatojne rregullat e mesiperme do te nxirren jashte nga dhoma. Nxjerrja mund te jete nga 5minuta deri ne 30minuta. (tregoni me kujdes)


  Staffi #shqiperia 1998-2007
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Macho : 14-04-2007 mė 14:30

Tema tė Ngjashme

 1. Magjia e dhomės sė errėt
  Nga Brari nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-05-2009, 01:52
 2. 11 Rregullat pėr mediat nė lidhje me Lindjen e Mesme
  Nga Explorer nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 11-01-2009, 12:30
 3. Bastet dhe rregullat e lojes
  Nga Jimy nė forumin Lojra nė kompjuter
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 03-10-2005, 14:23
 4. Ofertat me te reja per pune
  Nga ganoid nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 21-01-2005, 13:30
 5. Rregullat e vetė-zhvillimit nė Islam
  Nga Albin nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-05-2004, 06:53

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •