Close

Rezultati i Sondazhit: Kush fiton kampionatin gjerman kete vit?

Votues
8. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Bayern Munchen

  5 62.50%
 • Werder Bremen

  3 37.50%
 • Stuttgart

  0 0%
 • Borusia Dortmund

  0 0%
 • Schalke 04

  0 0%
 • Kaiserslautern

  0 0%
 • Ndonje ekip tjeter

  0 0%
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
 1. #-19
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849

  Kush fiton kampionatin gjerman kete vit?

  Kush mendoni se do fiton bundes ligen kete vit?
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 2. #-18
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Werder Bremen, sipas meje do mbroj titullin kete vit...
  My silence doesn't mean I am gone!

 3. #-17
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849
  Bayern Munchen dhe pike.
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 4. #-16
  Football Factory Maska e Moltisanti
  Anėtarėsuar
  22-11-2002
  Postime
  1,437
  VERDERI EDHE 2 PIKA..

 5. #-15
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960

  Ekipi i javes ne bundesliga

  Bundesliga, ekipi i javes

  Poriter: Schober (Hansa Rostock)

  Mbrojtes: Möhrle (Hansa Rostock), Juan (Bayer Leverkusen), Mertesacker (Hannover 96)

  Mesfushore: Mintal (Nürnberg), Ramelow (Bayer Leverkusen), Ponte (Bayer Leverkusen), di Salvo (Hansa Rostock)

  Sulmues: Franca (Bayer Leverkusen), Kuranyi (VfB Stuttgart), Berbatov (Bayer Leverkusen)
  My silence doesn't mean I am gone!

 6. #-14
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Borusia e Dortmundit ka kryer bilancin vjetor pėr periudhėn 23-09-2004

  Dortmundi, 150 milionė euro borxhe

  Sofo Tata2

  003-2004 dhe kanė konstatuar se borxhet e klubit kapin shifrėn prej 150 milionė eurosh, duke kapėrcyer kėshtu parashikimet e bėra. Pothuajse gjysma e borxheve tė Dortmundit vjen si pasojė e lidhjeve tė ngushta me bankat e ndryshme, kurse pjesa tjetėr nga mospagimi i taksave si dhe defiēiteve nė sektorė tė tjerė. Borusia e Dortmundit ka kohė qė gjendet nė njė krizė financiare dhe vitin e kaluar borxhet e tyre kapnin shifrėn prej 73 milionė eurosh. Megjithatė, edhe pse situata e sivjetshme duket e tejskajshme, presidenti i klubit, Gerd Nibaum, shprehet optimist se ata do tė gjejnė rrugėt e duhura pėr tė dalė nga kriza.
  My silence doesn't mean I am gone!

 7. #-13
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849
  Borusia Dortmund per 10 vjetet e fundit ka qene ne borxh.Sa e mbaj mend une si ekip Borusia ne borxh ka qene.
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 348
  Postimi i Fundit: 21-01-2012, 08:10
 2. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 06-12-2004, 14:30
 3. Njė gjerman - 5 ditė Mbret i Shqipėrisė
  Nga ALBA nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-02-2004, 08:43
 4. Kujtime nga koha e ppsh-se
  Nga Brari nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 22-02-2003, 07:58

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •