Close
Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 92
 1. #21
  dipl-ing
  Antarsuar
  10-11-2002
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  105
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  A ka ndonje shqiptar qe do shkoje ne Shqiperi ne gusht?

  ciao studentja
  Rruga me e shkurter midis dy personave eshte nje buzeqeshje

 2. #22
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-02-2006
  Vendndodhja
  eu
  Postime
  32
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  hi,ja ich gehe hin, und bin bestimmt nicht die einzige, wieso die frage?
  lg

 3. #23
  dipl-ing
  Antarsuar
  10-11-2002
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  105
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  weil ich da fr eine Woche gehe 5-13 Aug und bin alleine...
  Rruga me e shkurter midis dy personave eshte nje buzeqeshje

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Antarsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,278
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime

  Post

  Citim Postuar m par nga studentja
  weil ich da fr eine Woche gehe 5-13 Aug und bin alleine...
  woher & wie alt.?

  By Baden Baden..
  M gnjeu pasuria, jeta vrap m iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka n dhe t huaj do t vdes..

 5. #25
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-02-2006
  Vendndodhja
  eu
  Postime
  32
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  mann mdel, jetzt wirst dich vor angeboten kaum retten knnen .
  viel spass in jedem fall. In albanien ist man ja nicht lange alleine

 6. #26
  Kosov e Shqiperi nje Maska e aska_peja
  Antarsuar
  30-01-2006
  Vendndodhja
  gjermani
  Postime
  386
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 8 postime

  Hajde em tregoni diqka te gjith qe jeni ne deutsche

  Pse more te gjith qe jeni ne Gjermani, pse folni nder mes veti Shqipetaret Gjermanisht?? A le more mos shitni mend ktu, se qe tri kaet vjet keni ardh ktu e tash kishe keni haru me fol Shqip, edhe pse jam ne gjermani, per mu ne raqdh te par esht gjuha ime me e embla, gjuha Shqipe

  Pershendetje nga Chemnitz Sachsen

 7. #27
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-02-2006
  Vendndodhja
  eu
  Postime
  32
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  oo peja , ketu eshte nenforumi i gjermanishtes dth eshte apostafat per biseda midis personave qe jane der deutschen sprache mchtig. Ke tere ato forume ketu ku mund te praktikosh shqipen. Nebenbei gesagt das scheinst ja auch ntig zu haben.
  persh

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e admirkraja
  Antarsuar
  07-12-2005
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ja wohl,
  Gre an alle und sehr schn hier auf Deutsch reden zu knnen.
  Pershendetje te gjithe atyre qe jane ne Gjermani, sidomos studentave!

  ADi

 9. #29
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  18-10-2004
  Postime
  349
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime

  Talking lol HAJDE TEME HAJDE

  O Lale O Zoti Hapes I Temes Lol.lartmadheria Juaj Hyjnore.
  Po Thuaj Pershendes Kosovaret Ne Gjermani Jo Shqiptaret.
  Se Tani Kemi Flamur Dhe Himne Te Ndryshme.me Duket Se Ka Goxha Dallim

 10. #30
  Perjashtuar
  Antarsuar
  20-10-2005
  Postime
  1,715
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga Mjalta
  Da ich auch in Deutschland lebe, nutze ich die Angelegenheit und grsse krejt Shqipetaret qe jetojn ne Gjermani. Ne veqanti ata nga Mnchen, da ich auch dort lebe. Also seit gegrsst.


  bye
  pershendetje dhe nderime poashtu
  nga poeti

  email,, integro_fat@hotmail.com

 11. #31
  Perjashtuar
  Antarsuar
  20-10-2005
  Postime
  1,715
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga Silk
  besoj, se jam e mirepritur ne sofren e gjermanise edhe pse banoj ne austri.

  pershendetje nga erjona.
  sofra gjermane esht e hapur per te gjith mir se vini ne sofren e fushes se madhe ne europ

 12. #32
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 24 postime
  Pershendetje per gjith shqiptaret
  qe jetojn ne Gjermani
  Nje pershendetje te vecant per .........Mevaipin qe gjindet ne Essen te gjermanis
  edhe Vajz_Kosove yvin timmmm qe ekam xhan xhan shum
  #VamosArgentina

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e macipaci
  Antarsuar
  07-09-2006
  Postime
  98
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  o Rober....
  Mire mor mire qe jeni bo te rrjedheshem ne Gjermanisht...por, po ne rast se dikush tjeter deshiron te lexoj c'behet e thuhet ketu, qe Zuflligerweise nuk di gjermanisht...i bie te mos ta mireprisni ju...
  Peshendetje nga Boon-i

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e xxxl
  Antarsuar
  20-10-2002
  Vendndodhja
  gjermani
  Postime
  277
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  ketu tek ky forumi paska filluar me te vertet dimri nuk gjeke me as edhe nje

 15. #35
  Vajza e trendafilave Maska e Zonjusha
  Antarsuar
  25-03-2003
  Vendndodhja
  Belgium
  Mosha
  35
  Postime
  390
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  pershendetje ju qe jentoni n gjrmani ju uroj suksese ne cdo fushe te jetes
  kam qen 2 her n gjermani dhe me pelqen vendi t them t drejtennuk kampare shume se dy her isha dhe kam ardh naten dhe kamik naten
  Une jam Puro shqipetare
  me mua nuk te ecen fare!!

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e macipaci
  Antarsuar
  07-09-2006
  Postime
  98
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Zonjusha
  pershendetje ju qe jentoni n gjrmani ju uroj suksese ne cdo fushe te jetes
  kam qen 2 her n gjermani dhe me pelqen vendi t them t drejtennuk kampare shume se dy her isha dhe kam ardh naten dhe kamik naten
  Mes per mes adriatikut me tren besoj

  dhe per para para folesin
  ketej nga ne me verte ka fillu dimir...e sa i perket shqiptarve rrethe e rrotull...jan bo me gjerman se gjermanet...vallaj shoqeri te te transformon kjo e ketushmna...e helbete te ben te heshtur...lol

 17. #37
  Vajza e trendafilave Maska e Zonjusha
  Antarsuar
  25-03-2003
  Vendndodhja
  Belgium
  Mosha
  35
  Postime
  390
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  jo nuk isha me tren por me makine gjithsesi
  une kam qenne nje qytet afer Shtutgart quhet Hailbron nuk edi nqs e njifni dh enj her tjeter kam qen ne Dusseldorf
  Une jam Puro shqipetare
  me mua nuk te ecen fare!!

 18. #38
  i/e regjistruar Maska e macipaci
  Antarsuar
  07-09-2006
  Postime
  98
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Dsseldorfi...po...a te belqeu???

 19. #39
  Vajza e trendafilave Maska e Zonjusha
  Antarsuar
  25-03-2003
  Vendndodhja
  Belgium
  Mosha
  35
  Postime
  390
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  me aq sa kam pare mire mu duk megjithse kam ardh mbasdite vone thjesht per nje mbemje shqip kshu feste dhe kamikpo te njejten dit por naten vone.
  Une jam Puro shqipetare
  me mua nuk te ecen fare!!

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e macipaci
  Antarsuar
  07-09-2006
  Postime
  98
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  gjynof...ia ka vlejt me ndenj deri te nesermen...dsseldorfi eshte nje nga qytet e njohura per mode...per shopping...

Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Video e ushtarve grek n Internet indinjon shqiptart
  Nga Ingenuous n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 207
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 15:58
 2. Himar, msimi nis me himnin grek
  Nga karaburuni n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 134
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 05:07
 3. Greqia u jep shtetsin minoritarve
  Nga DYDRINAS n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 411
  Postimi i Fundit: 12-03-2008, 07:59
 4. Rrymat politike katolike shqiptare
  Nga ~Geri~ n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 74
  Postimi i Fundit: 30-04-2006, 05:33
 5. Gjergj Kastrioti sipas pikpamjeve antishqiptare
  Nga Davius n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 77
  Postimi i Fundit: 28-04-2006, 13:45

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •