Close
Faqja 2 prej 10 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 200
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e ANI_SR
  Anėtarėsuar
  04-01-2005
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  2
  Trance dhe Psychodelic me pelqejn shume por me teper degjoj HOUSE,TRIBAL,UNDERGROUND,TECHNO etj........
  Artistet e preferuar janeIESTO,BENNY BENASSI,ERICK MORILLO,ANTOINE CLAMARAN etj...

 2. #22
  Audio Engineer Maska e KACAKU
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  41
  Postime
  599
  Nuk na ndihmon fare Allbo si shoke qe na ka,qe te ngrejme ndonje krijim te vogel tonin
  Mbarova edhe nje pjese te gjate dje, edhe 7 te tjera edhe e bera albumin une,rrini ju

 3. #23
  menefregist Maska e WaRrIoR
  Anėtarėsuar
  04-09-2003
  Vendndodhja
  Me nei plazh tropikal
  Postime
  191

  Wink ...

  une spara jam nei fanatik i muzikes Trance dhe Psychodelic techno e tjere...madje shpesh here nuk arrije te kuptoje se cfare rryme i perket njera apo tjetra kenge kur i degjoje! loolz
  por megjithate disa prej tyre i degjoj me kenaqsi!

  Ndersa per nei mixim te vogel kengesh perdor programin Cool Edit Pro...se di a e keni nigjuar ndonjehere!
  Ciaoo!

 4. #24
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849
  Citim Postuar mė parė nga KACAKU
  Nuk na ndihmon fare Allbo si shoke qe na ka,qe te ngrejme ndonje krijim te vogel tonin
  Mbarova edhe nje pjese te gjate dje, edhe 7 te tjera edhe e bera albumin une,rrini ju
  KACAKU,
  Unė kam njė cd me mixa tė mija,dhe e ndėgjoj vetė nė shtėpi.
  E bėrė nga unė pėr mua.
  P.S- Do kisha dashur tė ndėgjoj edhe trackat tuaja
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 5. #25
  Audio Engineer Maska e KACAKU
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  41
  Postime
  599
  Cool Edit Pro eshte nje pjese e vogel e Wave-Lab Warrior,por nuk eshte program profesional.
  Ai perpunon zerin,por nuk krijon muzike.
  Programi me i mire per mendimin tim eshte Pro-Tools dhe Reason v2.5.
  Keto jane programe shume te veshtira per perdorim,jane super profesionale per krijimin e muzikes elektronike.
  Une mendoj qe te futem tashme ne SAE institute,per ti perfeksionuar me mire keto,se autodidaktisht nuk meson as cerekun e tyre,mgjs kam shkuar ne shume seminare te SAE.
  Fruity Loops eshte i thjeshte per perdorim,por nuk permbush dot te gjitha kerkesat e producentit.
  StormAngel.
  Kam bere ca mixime,qe kur mu prish hard disku s'me erdhi keq fare qe i humba.
  Keto qe kam tani nuk jane miksime,por jane 100% krijime te mijat e i kam hedhur neper 10 CD qe edhe flake te me marri shtepija mos ti humb,se jam lodhur shume per to
  Gjithe te mirat!

 6. #26
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849
  Nga mund tė downloadoj kėto tuajat KACAK?=)))
  Do kisha dashur ti ndėgjoj.
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 7. #27
  Audio Engineer Maska e KACAKU
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  41
  Postime
  599
  StormAngel.
  Pa me pyet mua se sa deshire kam ti publikoj,por jam duke u interesuar per nje faqe personale edhe kur te jete gati me gjithe qejf do te te jap link.

 8. #28
  O Kacako! Ca stili po i prodhon kenget?

  Mua me pelqen shume shpongle (ambient goa) ......do besh ndonje kenge si puna e ketyreve?

  Me pelqen progressive house gjithashtu. Petter eshte nje prodhus shum i mire i kesaj rryme.

  Ja nje kenge nga ky artist:
  Petter - These Days......kjo kenge me mbush me nostalgji.....

  ketu

 9. #29
  Audio Engineer Maska e KACAKU
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  41
  Postime
  599
  Me pelqejne edhe ato,por terhiqem edhe nga Big Bit,ose edhe nga me lehte,p.sh si tipi i muzikes se Aphex Twin.
  Me poshte do ju jap ca fotoi,tek home studio e nje njeriut tim,producent muzike elektronike,me te cilin bashkepunojme ne shume perpunime.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 10. #30
  Audio Engineer Maska e KACAKU
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  41
  Postime
  599
  Ja edhe dy foto edhe boll
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

 11. #31
  Audio Engineer Maska e KACAKU
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  41
  Postime
  599
  Furor Aquila.
  E zbrita ate pjesen qe ke paraqitur,me behet qejfi qe shof njerez me gusto te tilla.
  Sepse... jane te paket ata qe dine te degjojne muzike

 12. #32
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849
  Ja edhe nje program qe besoj se do ju ndihmoj:

  http://files.vdj.net/VDJSetup.exe

  Ketu keni lidhjen per download,ndersa serialin e keni:

  us: team-hs
  serial: 7E05-98A6-59DE-8481-29
  by http://www.atfix.comer
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e ANI_SR
  Anėtarėsuar
  04-01-2005
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  2
  Une per vete kam provuar shume programe,por tani me shume merrem me REASON dhe ABLETON LIVE.Sa i mora keto te dyja kam rene ne qetesi dhe nuk i nderroj me asnje prog. tjeter.
  O Kacak ska nevoje te hapesh site se harxhon lek kot.Eshte nje site shume i mire per free upload.Mund te vendosesh kenget e tua aty pa dhene asnje qindarke.
  www.iuma.com
  Vendosi atje,na jep link-un dhe pastaj na ler te te vleresojme.lol
  CIAO
  SARANDJOTI

 14. #34
  Audio Engineer Maska e KACAKU
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  41
  Postime
  599

  Po faqen e dua se ka ardhur koha te kem edhe une nje.
  Megjithate Do e shof edhe njehere kete link qe paraqite ti.
  Flm!

 15. #35
  Audio Engineer Maska e KACAKU
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  41
  Postime
  599
  Ngrita tre pjese te mijat tek nje faqe dhe mund ti degjoni pikerisht: ketu

 16. #36
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849
  KACAKU,
  I degjova te trija kenget dhe me pelqyen shume. Ben muzike te mire. Hallall

  Ja edhe nje mix nga une live @Inside Nighttown Rotterdam, 05-03-2005

  Rino Cerrone

  http://lompike.atw.hu/01_rino_cerrone_-_live_@_inside_nighttown_(rotterdam)_livesets.com-radio_05-03-2005-lmp.mp3

  Dance!
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 17. #37
  Audio Engineer Maska e KACAKU
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  41
  Postime
  599
  Storm, flm!
  :P

 18. #38
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849
  Me 30.04 dhe 1.05 ne Shkup vijne Dave Angel dhe Dj Umek.
  Kush eshte afer dhe ndegjon kete lloj muzike, ben mire te vjen.
  Cmimet e biletave jane nga 10 euro
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 19. #39
  Audio Engineer Maska e KACAKU
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  41
  Postime
  599
  Ngrita edhe nje kenge aty me titull Skenderbeu,po po pres te mbaroj nje tjeter e ta heq,se ka dale shume kot,se e bera brenda 2 diteve.

 20. #40
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849
  Ja edhe kenga me e fundit e nje shokut tim nga Shkupi:

  Dj Robotek-Xhon Vejn

  Download ketu!
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

Faqja 2 prej 10 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Muzika klasike, 101 pjesėt mė tė bukura
  Nga Tannhauser nė forumin Muzika botėrore
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 29-03-2019, 09:02
 2. Muzika popullore ne dileme.
  Nga ChuChu nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 04-05-2009, 16:00
 3. Muzika, si po deformohen shijet
  Nga Davius nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 14-03-2007, 21:03
 4. Muzika Popullore
  Nga StormAngel nė forumin Folklori shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-08-2004, 21:26
 5. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-05-2003, 18:04

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •