Close
Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910
Duke shfaqur rezultatin 181 deri 200 prej 200
 1. #181
  i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
  Anėtarėsuar
  18-11-2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  41
  Postime
  729

  Pėr: Trance dhe Muzika Elektronike

  Njé pérzierje e bukur e melodive klasike dhe moderne té zhanrit Trance!

  http://www.mixcloud.com/andrewnicol7...nce-selection/
  Mos ja bėj tė tjerėve atė qė nuk ke qejf tė ta bėjnė ty!

 2. #182
  i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
  Anėtarėsuar
  18-11-2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  41
  Postime
  729

  Pėr: Trance dhe Muzika Elektronike

  Happy Weekend Trancers! www.mixcloud.com/vdjsef/trance-energy/
  Mos ja bėj tė tjerėve atė qė nuk ke qejf tė ta bėjnė ty!

 3. #183
  Į Я † ι $ † Maska e Homer
  Anėtarėsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,287

  Pėr: Trance dhe Muzika Elektronike

  Mirmrama, kot me ju pyt, a ka klube ne Tirane ose ne Shqipri, ku luhet vetem muzik elektronike? Si psh: Techno, Trance, Tech-House, House, Minimal??
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Homer : 18-04-2016 mė 20:55
  D'Oh!

 4. #184
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Trance dhe Muzika Elektronike

  Citim Postuar mė parė nga Homer Lexo Postimin
  Mirmrama, kot me ju pyt, a ka klube ne Tirane ose ne Shqipri, ku luhet vetem muzik elektronike? Si psh: Techno, Trance, Tech-House, House, Minimal??
  Kacke ka..........Enjoy

  Nipon
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 5. #185
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Smile Pėr: Trance dhe Muzika Elektronike

  Citim Postuar mė parė nga Homer Lexo Postimin
  Mirmrama, kot me ju pyt, a ka klube ne Tirane ose ne Shqipri, ku luhet vetem muzik elektronike? Si psh: Techno, Trance, Tech-House, House, Minimal??
  Qfar kerri ke .....ne lagje?

  Part one...
  shnet
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 6. #186
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023

  Pėr: Trance dhe Muzika Elektronike

  pershendetje me muzik akustike


 7. #187
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023

  Pėr: Trance dhe Muzika Elektronike


 8. #188
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023

  Pėr: Trance dhe Muzika Elektronike

  100 % elektronike


 9. #189
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,137

  Pėr: Trance dhe Muzika Elektronike

  Pershendetje shoku im.

  Kete gjeta pa muzike elektronike. 10. #190
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023

  Pėr: Trance dhe Muzika Elektronike


 11. #191
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023

  Pėr: Trance dhe Muzika Elektronike

  pershendetje Serafim , mir ja bone , nuk e di pse e kufizojn muziken . duhet mi kufizu disa gjana tjera ..

 12. #192
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,137

  Pėr: Trance dhe Muzika Elektronike

  E vertet nuk kufizohet muzika. Se me muzik elektronike nuk pihet as rakia. 13. #193
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023

  Pėr: Trance dhe Muzika Elektronike

  Citim Postuar mė parė nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  E vertet nuk kufizohet muzika. Se me muzik elektronike nuk pihet as rakia.


  kjo ishte TOP , une isha tu e ndegju the doors ..  p.s. Serafim , moti nuk kena fol ..

 14. #194
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,137

  Pėr: Trance dhe Muzika Elektronike

  Citim Postuar mė parė nga busavata Lexo Postimin
  kjo ishte TOP , une isha tu e ndegju the doors ..  p.s. Serafim , moti nuk kena fol ..
  U be vertet kohe .U ndame Busave,na ndane forumet...

  Na jane bere keta administratoret si xhonturqit,vetem perēarje fusin...haaaa

 15. #195
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023

  Pėr: Trance dhe Muzika Elektronike

  Citim Postuar mė parė nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  U be vertet kohe .U ndame Busave,na ndane forumet...

  Na jane bere keta administratoret si xhonturqit,vetem perēarje fusin...haaaa
  administratoret per interesa te veta bojn gjana qe une edhe Ti kur nuk i bojm , me beso .

 16. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar busavata pėr postimin:

  SERAFIM DILO (01-05-2016)

 17. #196
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Trance dhe Muzika Elektronike

  Per sezonin veror kur te hapet

  Diten e mire!
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 18. #197
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023

  Pėr: Trance dhe Muzika Elektronike

  Serafim po ta prishi gjumin Ty , une shkova me fjetė , ndegjohemi neser shoku im  p.s. naten e mire edhe martini1984 lg.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga busavata : 01-05-2016 mė 22:53

 19. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar busavata pėr postimin:

  martini1984 (02-05-2016)

 20. #198
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,137

  Pėr: Trance dhe Muzika Elektronike

  Naten e mire shoku im. Mu bo qefi qe bem njeēik muabet. Te pershendes.

 21. #199
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Thumbs up Pėr: Trance dhe Muzika Elektronike

  Citim Postuar mė parė nga busavata Lexo Postimin

  p.s. naten e mire edhe martini1984 lg.
  Pershendetje me MUSIC TRIBALE

  Naten e mire dhe nga mua.
  LG.
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 22. #200
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Trance dhe Muzika Elektronike

  DEGJO dhe.....

  hesht!
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910

Tema tė Ngjashme

 1. Muzika klasike, 101 pjesėt mė tė bukura
  Nga Tannhauser nė forumin Muzika botėrore
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 28-02-2021, 21:59
 2. Muzika popullore ne dileme.
  Nga ChuChu nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 04-05-2009, 16:00
 3. Muzika, si po deformohen shijet
  Nga Davius nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 14-03-2007, 21:03
 4. Muzika Popullore
  Nga StormAngel nė forumin Folklori shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-08-2004, 21:26
 5. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-05-2003, 18:04

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •