Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 11
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e GjilaniLover
  Anėtarėsuar
  26-07-2004
  Vendndodhja
  CH
  Postime
  7

  Ju pershendes

  Pershendetje per te gjith

  Sot per here te pare kam vizituar ket forum te them drejten si per rrshit
  Me pelqej shum dhe per at vendosa te regjistrohem qe te jam ne mesin tuaj.

  Pak per mua:

  Jam Berati 21 vjeqar dhe jetoj ne zvicerr. Me prejardhje jam nga Kosova/Gjilani.
  Ne zvicerr jetoj qe nga viti 1995 dhe me profesion jam kompjuterist i Mashineris.


  Pra edhe njeher ju pershendes dhe shpresoj se do te kemi qaste te mira ndermesveti.

  Mir se ju gjeta

  me nderime
  GjilaniLover
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga GjilaniLover : 26-07-2004 mė 08:14

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,221
  Pershndetje GjilaniLover.

  Mire se paske ardhen ne ForumiShqiptar.com . Ishalla kalon mire njeri veq edhe 1 foto qite ktu Kshire sa Qika te shkrun hahah se na te Gjilanit jemiiii krejttttttttttttt cool :P edhe uroj te kalosh sa me mire Berat.

  Ps: Mos je prej Perlepnices?


  Tung


  GjIlAnAsI_cSi
  Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e GjilaniLover
  Anėtarėsuar
  26-07-2004
  Vendndodhja
  CH
  Postime
  7
  Gjilanasi flm per mirpirtije

  Shpresoj edhe une se do te kemi qaste te mira.

  op op cool njeri

  jo nuk jam i perlepnices vendas....

  te pershendes
  ...EdHe uNe TY....

 4. #4
  e largeta Maska e shpirti_i_bukur
  Anėtarėsuar
  26-07-2004
  Vendndodhja
  franc
  Mosha
  52
  Postime
  59
  ju pershendes te gjitheve....

 5. #5
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Mire se erdhe GjilaniLover...ketu do te gjesh githe komunitetin tone...
  Caste te kendshme...
  My silence doesn't mean I am gone!

 6. #6
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Anėtarėsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dónde ustedes no me puede ver
  Mosha
  31
  Postime
  1,770
  mir se na gjete
  bofsh sa mo shum qef me neve

  klejzi vetlla vet

 7. #7
  i/e larguar Maska e selina_21
  Anėtarėsuar
  22-07-2004
  Vendndodhja
  ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ
  Postime
  1,099
  GjilaniLover !!! mire se erdhe patrijot..kalofsh sa me bukur

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e GjilaniLover
  Anėtarėsuar
  26-07-2004
  Vendndodhja
  CH
  Postime
  7
  shpirti i bukur, Davius, Milaniste, selina 21 faleminderit shum per pershendetje...


  ju deshiroj nje mbremje te kedshem.

  GjilaniLover
  ...EdHe uNe TY....

 9. #9
  Bebiiiiiii dove je? Maska e TiLoNcE
  Anėtarėsuar
  11-05-2003
  Vendndodhja
  tu bo not
  Postime
  1,116
  Mire se na gjete,Kalofsh mire
  o-le-le firma

 10. #10
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  32
  Postime
  2,551
  Mir Se erdhe  _FlorI_
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e LeNNoN
  Anėtarėsuar
  07-06-2003
  Vendndodhja
  Bucharest
  Mosha
  32
  Postime
  360
  Mire se erdhe !
  Kalofsh mire ne forum

  LeNNoN
  You don't lead by hitting people over the head-that's assault, not leadership.

Tema tė Ngjashme

 1. Fatmir Limaj
  Nga ARIANI_TB nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 295
  Postimi i Fundit: 07-02-2015, 16:09
 2. Ju pershendes
  Nga harro nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 24-04-2007, 06:50
 3. Ju pershendes te gjitheve
  Nga ximiiii nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 14-06-2003, 22:56

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •