Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 17 prej 17
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-01-2004
  Vendndodhja
  italy
  Mosha
  38
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Deshira per te dashuruar

  A mendoni qe njeriu duhet te kete nje "deshire" per te dashuruar apo dashuria eshte nje autokomandim autonom qe cdo njeri e disponon.

  Jepni komentet tuaja.
  Me rrespekt per te gjithe te rrespektuarit.

 2. #2
  GuEsS...? Maska e Leandra
  Anėtarėsuar
  24-10-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  186
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga luracaku
  A mendoni qe njeriu duhet te kete nje "deshire" per te dashuruar apo dashuria eshte nje autokomandim autonom qe cdo njeri e disponon.

  Jepni komentet tuaja.

  Cdo njeri qe ka ndjenja, edhe ato psikopatat qe nuk llogjikojne fare, e njejne dhe kane deshire te dashurojne dhe te dashurohen nga te tjere... Ky eshte mendimi im.
  Une me ty pata fillu
  vec ta bej tjetrin xheloz,
  e tash me ty jam dashuru,
  ...kjo pune me ben nervoz....

 3. #3
  ("ANDREA" ZEMRA BABIT) Maska e Genti^Itali
  Anėtarėsuar
  19-09-2003
  Vendndodhja
  Itali ''Venezia''
  Mosha
  38
  Postime
  635
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Njeriu ka nje ndjenj qe shfaqet, kur e kupton ke ren mbrena lol
  LINDI EDHE "ANDREA"

 4. #4
  Lady Kad Maska e gurl
  Anėtarėsuar
  29-10-2003
  Vendndodhja
  Pineal Gland
  Postime
  347
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Per mendimin tim eshte autokomandim sepse njeriu dashuron jo vetem ne menyre te ndergjegjshme por dhe te pandergjegjshme

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e AnGeL4eVeR
  Anėtarėsuar
  12-09-2003
  Vendndodhja
  itali
  Mosha
  35
  Postime
  14
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Talking

  Citim Postuar mė parė nga Genti^Itali
  Njeriu ka nje ndjenj qe shfaqet, kur e kupton ke ren mbrena lol

  Ti qeke budall fare re .
  PO kush bije brenda mer aman?
  Thjeshte genjejne veten.
  Dhe per mendimin tim dashuria eshte thjeshte
  nje fiskim .

  Heheheheheh Gento vece neve te dyve nuk na e ha qeni shkopin
  [o O]-[JuVeNtUs]

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-06-2004
  Postime
  82
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Te dyja ..
  m

 7. #7
  gjithmone e me larg
  Anėtarėsuar
  22-10-2004
  Vendndodhja
  tirana
  Mosha
  41
  Postime
  573
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  kam lexuar ne nje liber qe njeriu duhet te kete deshire qe te bjere ne dashuri, atehere edhe mund ti ndodhe nje gje e tille, ndersa nese e shtyn nga vetja gjithmone kete ndjenje ajo gjithmone behet dicka e lene per me vone.
  cdo gje kalon, por sa e dhimbshme eshte ne momentin qe e perjeton

 8. #8
  Perjashtuar Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,888
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Realitet:

  Perderisa eshte nje gracke e ngritur bukur nga natyra nuk eshte autokomandim por detyrim gje qe gjithsecili eshte i detyruar ta provoje njehere te vetme apo me shume.

  Dito.

 9. #9
  $3x1 & cUt3 Maska e ~TrOubLe_MaKeR~
  Anėtarėsuar
  21-02-2005
  Vendndodhja
  n'ToK e bUrrI dHeUt
  Mosha
  33
  Postime
  27
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  dashuria eshte vtem i cast ...kur je ne qef bi ne da shuri .....a pun tak fak...........
  ELBASANI QYTETI ME I BUKUR I SHQIPERIS ... ELBASANLLINJT &ELBASANLLIJET jan YJET E BOTES

 10. #10
  gone Maska e helene
  Anėtarėsuar
  26-02-2003
  Vendndodhja
  shume larg
  Postime
  914
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Per mendimin tim s'dashurohet me autokomande, pavaresisht se deshiren per te dashuruar dhe per te na dashuruar e kemi te gjithe.

 11. #11
  .
  Anėtarėsuar
  27-05-2004
  Postime
  965
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Deshira i sherben nevojes per t'u ndjere i dashuruar. Cdokush ka nevoje t'i zhvillohet jeta ne kete sfond.

 12. #12
  Perjashtuar Maska e diikush
  Anėtarėsuar
  12-07-2003
  Vendndodhja
  konaku i ri
  Postime
  2,073
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga green
  Deshira i sherben nevojes per t'u ndjere i dashuruar. Cdokush ka nevoje t'i zhvillohet jeta ne kete sfond.
  Jeshile , na i shtjello ca me shume kete mendimin tend plz...

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-04-2005
  Postime
  117
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Jan te dyja te nderthurura nuk mund ti ndash.

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Irfan
  Anėtarėsuar
  08-07-2002
  Vendndodhja
  Aty ku Allahu me krijoji
  Postime
  464
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Deshira dhe dashurija kan nje dadhim shume te vogel dhe qe shume veshtire eshte per te dadhuar.....

  Deshira dhe dashurija eshte sikur grimcat e atomit(jonet,elektronet) ndersa atome eshte dashuri qe ne bashkveprim me atome tjera krijon molekula.
  Shqiperi eshte aty ku flitet shqip.....aty ku u nda toka dhe qielli

 15. #15
  Akulli Maska e DiGiTeX
  Anėtarėsuar
  30-04-2002
  Vendndodhja
  Diku Rreth Botes
  Postime
  378
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  une mendoje se deshira per te dashuruare eshte 1 gje normale.. dhe ajo fillone kure hyne ne adoleshence...
  "Merrja te mirėn tė ardhmes, hidhja te keqen tė kaluarės"

 16. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,831
  Faleminderit
  4
  14 falenderime nė 14 postime
  po te kesh deshir e le te zhvillohet si ndjenj...po spate i hedh pak uje te fiket

 17. #17
  ** ParT oF mY LiFe ** Maska e LoveLyBruneTT
  Anėtarėsuar
  23-05-2002
  Vendndodhja
  *** Same plaCe I was Last niGht ***
  Postime
  806
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  [B] NUk ka njeri pa rene ne dashuri.
  Nuk quhet dashuri kur ti ke te deshire te dashurosh , kete do e quaja nje nevoje te dikujt qofte ky mashkull ose femer, DASHURI eshte vetem atehere kur ty te duket se nuk ka me jete nuk merr dot fryme nqs nuk ke afer ate qe don. Me pak fjale perfundimtare Nuk quaj dashuri kur ndjen vetem deshire per te dashururar. ( pak konfuze) kur flet per dashurine.......
  ****************************************

Tema tė Ngjashme

 1. Fragmente nga Shėn Grigor Teologu
  Nga Kryeengjelli nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-03-2007, 08:40
 2. Apolineri, luftėtari i dashuruar
  Nga Xhuxhumaku nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-07-2005, 15:32
 3. Williams dhe Kate tė dashuruar seriozisht
  Nga Shijaksi-London nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-04-2005, 08:50
 4. Historia e trishtė e mjellmės sė dashuruar (rm)
  Nga eris nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-12-2004, 09:39
 5. I Dashuruar Me Kembet E Nje Vajze
  Nga eris nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 19-09-2003, 10:34

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •