Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  carpe diem Maska e drini_nė_TR
  Anėtarėsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiranė, AL
  Mosha
  38
  Postime
  1,585
  Faleminderit
  1
  12 falenderime nė 11 postime

  Ndrysho Email & Fjalėkalimin

  A mund ta ndryshoj emailin dhe fjalėkalimin me tė cilėt jam regjistruar nė forum?

  Po, nėse dėshiron tė ndryshosh emailin qė dhe kur u regjistrove nė forum, nė mynyrė qė t'i marrėsh lajmėrimet e ndryshme nga forumi nė njė email tė ri, ose nėse dėshiron tė pėrdorėsh njė fjalėkalim tė ri, tė dyja mund t'i ndryshosh nė tė njėjtėn dritare.

  Sė pari shko tek Paneli i Anėtarit, dhe sė dyti tek Ndrysho Email & Fjalėkalimin ku do tė tė hapet dritarja pėrkatėse. Ndiq ē'kėrkohet dhe sė fundi shtyp Ruaj Ndryshimet. Thjeshtėsakaq nė figurėn e mėposhtme:


  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

Tema tė Ngjashme

 1. Ndrysho Foton e Profilit
  Nga drini_nė_TR nė forumin Pyetje - pėrgjigje
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 04-10-2013, 17:36
 2. Ndrysho Profilin
  Nga drini_nė_TR nė forumin Pyetje - pėrgjigje
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-06-2004, 05:21
 3. Ndrysho Mundėsitė
  Nga drini_nė_TR nė forumin Pyetje - pėrgjigje
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 08-06-2004, 23:20
 4. Ndrysho Firmėn
  Nga drini_nė_TR nė forumin Pyetje - pėrgjigje
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 01-06-2004, 00:39

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •