Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  carpe diem Maska e drini_nė_TR
  Anėtarėsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiranė, AL
  Mosha
  37
  Postime
  1,585
  Faleminderit
  1
  12 falenderime nė 11 postime

  Ndrysho Profilin

  Ēfarė ėshtė Profili i Anėtarit?

  Profili i anėtarit ėshtė vėndi ēka mbledh tė dhėnat e njė anėtari tė forumit, tė dhėna si pėr shėmbull nofkėn nė forum, titullin personal, foton nė profil, informacionet e kėtij anėtari nė forum, mynyra e kontaktimit dhe informacionet shtesė. Duke shtypur mbi nofkėn e njė anėtari nė forum dhe duke zgjedhur "Shiko Profilin Publik" ty do tė tė hapet faqja e profilit tė tij/saj, si pėr shėmbull pamja mėposht shfaq profilin tim. Nė tė njėjtin forumat janė edhe profilet e anėtarėve tė tjerė nė forum.

  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 2. #2
  carpe diem Maska e drini_nė_TR
  Anėtarėsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiranė, AL
  Mosha
  37
  Postime
  1,585
  Faleminderit
  1
  12 falenderime nė 11 postime
  A mundem unė si anėtarė nė forum ta ndryshoj profilin tim?

  Sigurisht qė po, ti mund tė ndryshosh tė dhėnat e profilit tėnd, me pėrjashtim tė vetėm nofkėn (emri si anėtar ose username) tėnde e cila mund tė ndryshohet vetėm nga administratorėt e forumit me raste tė veēanta kur do ta shqipėrosh nė njė nofkė shqip, dhe jo anasjelltas. Kjo pėr arsye mbarvatjeje nė forum ku anėtarėt krijojnė njė reputacion dhe njohje me anė tė nofkės sė tyre.

  Pėr tė ndryshuar profilin tėnd mund tė shkosh qė nga Paneli i Anėtarit (pėr mė shumė lexo kėtu) ose duke zgjedhur "Ndrysho Profilin" tek Lidhjet e Shpejta, sikur tek pamja e mėposhtme:

  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 3. #3
  carpe diem Maska e drini_nė_TR
  Anėtarėsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiranė, AL
  Mosha
  37
  Postime
  1,585
  Faleminderit
  1
  12 falenderime nė 11 postime
  Kur tė ndodhesh tek dritaria e "Ndrysho Profilin" ke pėr tė parė tre nėndritare ku mund tė pėrmbushėsh kėto tė dhėna:
  • Informacioni i kėrkuar pėr rregjistrim
   • Email & Fjalėkalimi
  • Mundėsia e Informacionit
   • Titulli Personal
   • Datėlindja
   • URL e Faqes sė Hyrjes
   • Mesazhimi i Ēastit
  • Informacion Shtesė
   • Emer - Mbiemer
   • Biografia
   • Vendndodhja
   • Interesat
   • Profesioni
   • Motoja


  Dritarja ėshtė vet-shpjeguese dhe e thjeshtė pėr t'u kuptuar. Kėshillohet qė t'i pėrmbushėsh tė gjitha pikat e profilit nė mynyrė qė tė tregohet mė shumė seriozitet nė forum, megjithėse diēka e tillė nuk kėrkohet domosdoshmėrisht. Pėr shėmbull mė ka qėlluar mua qė duke vėnė emrin tim tė vėrtetė tė jem rilidhur me miq tė vjetėr tė cilėt kan rastisur duke shfletuar profilin tim, ēka mė ka ndihmuar mua tė bie nė kontakte tė reja. Gjithėsesi, pamja mėposhtė shfaq dritaren nė "Ndrysho Profilin":


  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 4. #4
  carpe diem Maska e drini_nė_TR
  Anėtarėsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiranė, AL
  Mosha
  37
  Postime
  1,585
  Faleminderit
  1
  12 falenderime nė 11 postime
  Po pėr tė vendosur njė foto edhe unė tek Profili im si mund tė bėj?


  Pėr tė mėsuar mėtej shtyp kėtu.Tema tė Ngjashme

 1. Ndrysho Foton e Profilit
  Nga drini_nė_TR nė forumin Pyetje - pėrgjigje
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 04-10-2013, 16:36
 2. Cilet/lat mendoni se kane profilin e vertete ne kete Forum?
  Nga oliver55 nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 58
  Postimi i Fundit: 25-03-2009, 18:48
 3. Ndrysho Email & Fjalėkalimin
  Nga drini_nė_TR nė forumin Pyetje - pėrgjigje
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-06-2004, 03:33

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •