Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 28
 1. #1
  Authentic Maska e DeuS
  Anėtarėsuar
  08-06-2003
  Postime
  2,320
  Faleminderit
  0
  17 falenderime nė 15 postime

  Parashikuesit e Forumit - Euro 2004 -

  Kampionati Europian po afron dita dites. Koha iken si plumbi dhe shume shpejt diskutimet do zevendesohen me vepra.

  Ju ftoj te gjitheve ( kot per gallate ) te parashikojme ekipet kualifikuese , duke filluar qe nga cerek-finalja , gjysem-finalja dhe finalja.

  Te shohim sesa fuqi parashikuese kemi si njohes dhe dashamires te ketij sporti kaq te preferuar. Nuk kemi mundesi por do kishte qene gje e lezetshme sikur fituesit ti kishim premtuar nje "stimul". Nuk eshte kollaj te parashikosh ekipet e kualifikuara. Duhet objektivitet dhe pak fat

  Une tani po parashikoj vetem nje ekip qe e mendoj ne finale. Po e gjetet se kush eshte ?! ...HOLLANDA...

  Te tjerat me vone.....

  MOD-ret mund te mendonin ndonje gje me te lezetshme ne lidhje me fituesin e parashikimeve!


  Pra ne :

  Cerek-finale :

  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8

  Gjysem-finale :

  1
  2
  3
  4

  Finale :

  1
  2

  Fituesi ...HOLLANDA...


  ------------------------
  Tema eshte e juaja !
  ------------------------


  Pershendetje amigos :-)

 2. #2
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849
  Faleminderit
  0
  25 falenderime nė 25 postime
  Azzuret jane fitues.Dhe pike.
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Dreamer
  Anėtarėsuar
  15-04-2004
  Vendndodhja
  TO
  Postime
  21
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  une jam me italine si shume shqiptar, por kam nje njenje qe ky eshte viti i frances, perseri

  dy skuadra ne gjyesem finalet e champions, nje a dy skuadra ne gjysem finalet e UEFAs, ti fitojne edhe europianin hajde kush i digjon francezet se jane me keq se milanistat dhe juventinet bashke

 4. #4
  i/e larguar Maska e Vjosa
  Anėtarėsuar
  19-08-2002
  Vendndodhja
  athine
  Mosha
  35
  Postime
  1,376
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ORE keta Hollandezet keshtu e kane po me ne fund ngelen me gisht ne goje , po per mua skuader e cila eshte e kompletuar eshte Franca edhe mos te harrojme edhe Gjermanine e cila cuku cuku mund te shkoj ne fianale

 5. #5
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Faleminderit
  1
  22 falenderime nė 21 postime
  Une mendoj se kampionati ne kete vere do te shkoj keshtu...

  GjysemFinale:

  France - Italy
  Spanje - Hollande  Finale:
  France - Spanje,
  kampionatin e fiton Franca.

  Vendi 3-te.
  Holland - Italy
  Mendoj se do te fitoj Italia.

  PS: Keto jane si mendoj une dhe kam pasur parasysh disa anketa neper disa sajte spanjolle te sportit, qe kishin bere kete zgjedhje apo kishin votuar keto formacione...
  My silence doesn't mean I am gone!

 6. #6
  Authentic Maska e DeuS
  Anėtarėsuar
  08-06-2003
  Postime
  2,320
  Faleminderit
  0
  17 falenderime nė 15 postime
  Parashimi im pra :

  Cerek-finale

  Portugali
  Spanje
  Angli
  Kroaci
  Itali
  Danimarke
  Hollande
  Gjermani

  Gjysem-finalet do ti jap kur te shoh si u ka rene shorti per te luajtur ne cerek-finale!
  Francen e perjashtova nga lista.Veprova keshtu sepse i kam inat shume , por jo se nuk e meritojne. Jane top-forme dhe zor ti mundesh si ekip ( vec Hollanda u vje rrotull )

  PS: Gjermanine se di pse e futa , po varja. Sa per ti ngrej pak moralin ktyne shokve qe kena ktu. Shpresojne edhe keto te shkretit
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga DeuS : 23-04-2004 mė 00:26

 7. #7
  ToMoRri Maska e Don Zhuan
  Anėtarėsuar
  04-12-2002
  Vendndodhja
  me amoren time:)
  Mosha
  43
  Postime
  121
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Une per vete jam tifoz gjerman por me sa po shifni dhe vet nese i ndiqni ndopak champions league ndodhen shum te papritura asnje se besonte qe kto kater skuadra qe jan tani do dilnin ku jan se shum emra ekipesh te medhej dolen kshu qe hmmmm u never know kujdes nga ekipet jo me shum ze se mund te bejne ndonje te papar kte vit
  Why Doesn't The MooN Fly Off InTo SpaCe???

 8. #8
  Football Factory Maska e Moltisanti
  Anėtarėsuar
  22-11-2002
  Postime
  1,437
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  evropiani 2004

  Ne cerek finale do jene,,kto ekipe

  *cekia
  *franca
  *anglia
  *italia
  *spanja
  *portugalia
  *danimarka
  *hollanda

  ne finale ITALI----FRANCE 1----0

  veni 3--4 hollanda me portugaline,,,,,,,,

  pershendetje

 9. #9
  i/e larguar Maska e Gjallica
  Anėtarėsuar
  26-12-2002
  Vendndodhja
  My MinD iS yOuRs...YoUr HeArT iS mInE...!
  Postime
  596
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Finale:

  1. Hollande - France 3 - 1

  2. Gjermani - Itali (kjo e ka ne baēe kte si te vihen ne mbrojtje aha s'ka gjerman qe i thyen) 2 - 1

  3. Ceki - Angli 2 - 3

  Go on Deus

 10. #10
  Genius Maska e OP-POWER
  Anėtarėsuar
  26-07-2002
  Vendndodhja
  UK
  Mosha
  41
  Postime
  83
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Gjysme Finale Holland - Ceki 2 - 1
  France - Portugali 1 - 2


  Finalja -> Holland - Portugal 0 - 0 ne kohe shtese fiton Hollanda lool
  Siggy Hijacked

 11. #11
  ...
  Anėtarėsuar
  26-11-2003
  Vendndodhja
  PARIS me Xhej-n jo Lopezin jo :P o mo e mir se Lopezi
  Postime
  1,430
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Tani qe te japesh parashikimet per cerekfinalet duhet me pa grupet me radh, kshu qe Deus ma boj hallal se skam kohe. Per gjysemfinalet, shpresoj te mos jete Italia, qe per mu ka ekip shume te veshtire per tu thyer. Franca besoj mbetet prap pretendnte. Gjermani keq me vjen por ska per te kalu dot grupin. Kshu qe ne gjysem finale nqs nuk ndeshen me njera tjetren me perpara do jene
  Italia, Franca, Hollanda dhe Portugalia (ose Anglia)

  Finalja

  Hollanda- me nje nga ato te katra siper

  Rezultati 3-1 per Hollanden.
  HOLLAND...

 12. #12
  Jeta eshte 1 Enderr...... Maska e stalion
  Anėtarėsuar
  10-03-2004
  Vendndodhja
  uk
  Mosha
  39
  Postime
  74
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  finale:france-holand=2-1 or
  :france-england=1-0

  FRANCAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-10-2003
  Postime
  11
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  une sparashikoj gje se smar shume vesh nga sporti,po shpresoj te fitoj spanja.

 14. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-10-2003
  Postime
  11
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Thumbs up

  une sparashikoj gje se smar shume vesh nga sporti,po shpresoj te fitoj spanja ose republika ceke se ata i jane afruar dhe nje here.

 15. #15
  ...
  Anėtarėsuar
  26-11-2003
  Vendndodhja
  PARIS me Xhej-n jo Lopezin jo :P o mo e mir se Lopezi
  Postime
  1,430
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Jo po te fitoj Mongolia.
  HOLLAND...

 16. #16
  ...gjenķ... Maska e mad
  Anėtarėsuar
  18-03-2004
  Vendndodhja
  Prage [EU]
  Mosha
  37
  Postime
  1,322
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Cerek-finalet :
  Portugali-Angli
  France-Spanje
  Itali-Ceki
  Gjermani-Bullgari

  Gjysem-finale :

  Portugali-France
  Itali-Gjermani

  Finale :

  France-Gjermani

  Fituesi ...Gjermani
  ::|maDes!gn © 2009|::

 17. #17
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  36
  Postime
  2,071
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Mos harroni dicka Gjermania i keput ne gjys nga skuadra Romania u rraf 5-1 prandaj GJermania nuk ka mbrojtes edhe Mesfushor te mire.
  Une jam me Italine por ama nuk do te nenvleresoj skuadrat e vogla edhe ate po te bejne gjithcka ne kete Europjan prandaj eshte qe me mir tja lejme kohes kete gje.

 18. #18
  ...gjenķ... Maska e mad
  Anėtarėsuar
  18-03-2004
  Vendndodhja
  Prage [EU]
  Mosha
  37
  Postime
  1,322
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  dakort bledi, ma mbushe mendjen, ja se e ndryshoj tani parashikimin!!!
  ::|maDes!gn © 2009|::

 19. #19
  Hey, how do i look? Maska e Aragorn I
  Anėtarėsuar
  20-09-2003
  Vendndodhja
  Your five years in solitary confinement are at an end. You've paid part of your debt to France.
  Mosha
  39
  Postime
  324
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Grup A.
  Greqia rrihet nga vendasit ne ndeshjen hapese.
  Spanjollet ne vend te pare, portugezet ne te dyte.
  Ka mundesi greket te shkojne ne vend te dyte per t'iu thyer turinjte nga francezet ose anglezet ne cerek finale.

  Grup B.
  France - Angli: 2-2 / 2-3.
  Zvicra me Kroacine te bejne ca te duan, ne cerek finale kalojne Franca me Angline.
  (Dua) Skuadrat e para, armiqte e perjetshem (Franca me Angline) te takohen dy here, (15/06 & 4/07) qe i bie te takohen ne te njejtin stadium. Te pakten gjysmat e hereve Anglia te fitoj. Edhe nese kjo ndodh heren e pare e jo te dyte - do te jete e mjaftueshme.
  Nga halli,
  derrit i thuhet dajo.

  Ndjesė pastė nėna e shtrenjtė..
  Sa shumė vėllezėr paska patur!

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e EXODUS
  Anėtarėsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  Intravenous..
  Postime
  1,668
  Faleminderit
  20
  72 falenderime nė 57 postime

  Grupi A

  *I - Spanje
  *II - Portugali
  *III - Russia
  *IV - Greece

  Grupi B

  *I - France
  *II - Angli
  *III - Kroaci
  *IV - Zvicer

  Grupi C

  *I - Itali
  *II - Suedi
  *III - Danimarke
  *IV - Bullgari

  Grupi D

  *I - HOLLANDE
  *II - Ēeki
  *III - Gjermani
  *IV - Letoni

  Ēerekfinale

  Spanje - Angli
  France - Portugali
  Itali - Ēeki
  Suedi -
  HOLLANDE

  Gjysfinale

  Angli - Itali
  France - HOLLANDE

  Finale

  HOLLANDE - Itali

  Kupen e peshon majtas-djathtas, lart e poshte e poshte e lart :

  Pa diskutim: HOLLANDA
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga EXODUS : 04-06-2004 mė 13:16

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Misioni i Forumit Shqiptar
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 64
  Postimi i Fundit: 11-09-2015, 07:22
 2. Rregullorja e Forumit Shqiptar
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 82
  Postimi i Fundit: 01-02-2015, 15:33
 3. Cila ėshtė Rregullorja e Forumit Shqiptar?
  Nga Albo nė forumin Pyetje - pėrgjigje
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2006, 12:03
 4. Cili ėshtė Misioni i Forumit Shqiptar?
  Nga Albo nė forumin Pyetje - pėrgjigje
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2006, 11:57
 5. Publikohet portali i forumit
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-06-2003, 12:49

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •