Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 14
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    27-04-2002
    Vendndodhja
    Po bredh ne koken tende tani!
    Postime
    1,269

    Disa gjera qe cdo femer duhet ti dijen.q.s ajo ka mardhenie me nje mashkull.

    1. Mos i prej flokėt. Kurr mos e bėjė kėtė!. Ai veprim shkakton arsye pėr fjalosje.

    2. Nėse diēka qė ne kemi thėnė mund tė kuptohet nė dy mėnyra, dhe njėra nga ato ju bėnė tė pikėlluar dhe tė hidhėruar, ne e kemi menduar nė mėnyrėn me tjetrin kuptim.

    3. Nėse ke bėrė pyetje dhe nuk do tė dėshiroje ta dėgjoje pėrgjigjen nė tė, pranoje pėrgjigjen qė nuk dėshiron ta dėgjosh.

    4. Nganjėherė ne nuk mendojmė pėr ty. Jeto me kėtė tė vėrtetė.

    5. Pyet ēkado qė dėshiron. "Thėnjet me bisht" nuk funksionojnė.

    6. Maca jote nuk ėshtė e veēantė, ėshtė thjeshtė si macet tjera.

    7. Qentė janė mė tė mire se CILADO mace.

    8. E diela ėshtė baraz me futbollin dhe sportet tjera. Kjo ėshtė gjė e natyrshme sikur hėna e plotė apo zbatice e batica. Le tė jetė ashtu.

    9. Shopingu nuk ėshtė sport, dhe pike.

    10. Ēkado qė ke veshur tė rinė bukur. Vėrtet.

    11. Ke mjaft rrobe.

    12. Ke shumė kėpucė.

    13. Lotėt janė shantazh. Pėrdore atė mundėsi nėse duhet ta pėrdorėsh, por mos prit qė neve tė na pėlqej ajo punė!

    14. Nėse ne mund tė blejmė tampone pėr ju edhe ju mund tė bleni kondome pėr ne.

    15. Jo, nuk e dimė se cila ditė ėshtė sot. Kurr s'kemi me e ditė. Pėrvjetoret shėnoi nė kalendar.

    16. Po, tė pshurresh nga qėndrimi nė kėmbė ėshtė shumė vėshtirė se sa kur je ulur. Pėr kėtė ndonjėherė nė banjo mė tepėr spėrkasim ne.

    17. Po, Jo dhe Mmm janė pėrgjigjet mė tė pėrsosura qė kishim me i pranu nga ju.

    18. Mos kritiko. Mė me dėshirė do tė ishim tė paefektshėm se mashtrues.

    19. Nėna jote s'ėshtė patjetėr tė jetė mikesha jonė mė e mire.

    20. Filmat e huaj ėshtė mė mire t'i lėmė pėr tė huajt.

    21. Verifikoje vajin nė veturėn qė e vozit. Vaji ėshtė pjesė e rėndėsishme e veturės.

    22. Raportet tona kurr nuk kan pėr tė qenė si nė dy muajt e pare tė lidhjes sonė. Jeto me kėtė.

    23. Po, ndonjėherė ne vėrtet nuk i harrojmė gjėrat.

    24. Ēkado qė kemi thėnė para 6 apo 8 muajve ėshtė e palejueshme tė pėrmendet nė diskutimet tona. Gjitha fjalėt bėhen tė zbrazėta dhe zero pas 7 ditėve.

    25. Duke na thėnė se fotomodelet nėpėr gazeta janė tė retushuar dhe zbukuruar ju bėnė juve xheloze dhe tėrheqėse dhe kjo natyrisht nuk ka pėr tė na shtyrė tė hjekim dorė nga leximi i atyre revistave.

    26. Meshkujt manekenė nėpėr revista me trupa tė bukur janė tė gjithė homoseksualė pėr ne. Ballafaqohu me kėtė.

    27. Ditėlindjet, dita e tė dashuruarve dhe pėrvjetoret nuk janė ditė qė tė gjurmohet se a mund tė gjejmė dhurata tė qėlluara…sėrish dhe sėrish!

    28. Leni tė shikojmė anash. Nėse ne nuk i shikojmė grate tjera si mund tė dijmė se sa tėrheqėse jeni ju?

    29. Sportin konsideroje si mini-pushim prej teje. Ne kemi nevoj pėr tė njejti sikurse ju qė bėni.

    30. Kur ne jemi nė shtrat dhe nė dukje tė lodhur do tė thotė se jemi tė lodhur e nuk do tė thotė se duam tė diskutojmė pėr mardhėnjet tona.

    31. Nėse dėshiron ndonjė desert pas racionit - bleje. Nuk ėshtė patjetėr ta hashė krejt. Vetėm shijoje nėse do, por veq tė lutem mos thuaj:" Jo, nuk deshta, nuk ėshtė dashur, s'mundem, nuk dua ėmbėlsirė" e pastaj ta hash gjysmėn e dezertit tim.

    32. Dieta nuk funksionon pa ushtrime.

    33. Nėse ti jenė dietė, kjo nuk do tė thotė se ushqimi im duhet tė jet ushqim i lepujve. Katėr grupe themelore tė ushqimit pėr meshkuj janė: mishi i bardhė, mishi i kuq, birra e ftohtė dhe edhe mė shumė birra tė ftota. Tė lutem kujdesu qė secili racion t'i pėrmbajė kombinimin e kėtyre 4 kategorive nė sasi, pėrndryshe ēdo gjė tjetėr i takon kategorisė -"zbukurim".

    34. Nėse mendon se je e trashė pak, je e trashė. Mos na pyet neve. Vet siguroj veglat pėr gjimnastike.

    35. Femrat qė veshin mini funde, bluza tė shkurta, pantallona tė ngushta, pa jelekė femrash, me maice tė hapura e tė ngushta etj, etj, e humbin tė drejtėn pėr tu ankuar se dikush ua zgurdullon sytė.

  2. #2
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    27-04-2002
    Vendndodhja
    Po bredh ne koken tende tani!
    Postime
    1,269
    Sa fantastike keto he....po fus veten ne sherr me femrat.
    E mjera une......

  3. #3
    Moderatore
    Anėtarėsuar
    09-06-2002
    Postime
    1,812
    Sa per floket jam shume dakord por nuk mund te kuptoj pse floket jane dobesia e meshkujve. Kam lexuar diku qe floku i gjate leshon mesazhe dhe eshte "spray dashurie".
    Kenga me e larte qe mund te degjoje njeriu eshte belbezimi i shpirtit njere

  4. #4
    Administratore Maska e Fiori
    Anėtarėsuar
    27-03-2002
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    3,016

    ahahahahah

    lol kete duhet ta kishe vene tek humori....po qesh me ze.

    p.s. nuk ke pse e fut veten ne sherr. Lista e cila i kunderpergjigjet kesaj eshte akoma me e gjate

  5. #5
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    27-04-2002
    Vendndodhja
    Po bredh ne koken tende tani!
    Postime
    1,269
    hajde Fiori si thua a do ta bejme kunderlisten?

    P.S Te gjitha femrat e forumit do te na ndihmojne vullnetarisht.

  6. #6
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    15-07-2002
    Vendndodhja
    london
    Postime
    29
    Po ashtu eshte,
    "kembanat ftojne te tjeret ne kishe por vete nuk shkojne"

    Sa te cdutshme qe jane ...............
    oktapodi

  7. #7
    Shqipetare e krenare Maska e Eda H
    Anėtarėsuar
    22-04-2002
    Vendndodhja
    Fizikisht ne Massachussetts, me shpirt e zemer e mendje ne Shqiperi. A-MER-IK. kjo eshte amerika e perkthyer ne shqip
    Postime
    477

    Cfare duan femrat.....????

    cfare duan femrat ne jete???? pse ate qe kan nuk e duan por ate qe se kan e duan..... pse kan zili tjeterin per cfare ka, e jo cfare kan vete??????Studiojne njeri tjetrin per tre jave, duan njeri tjetrin per tre muaj, zihen per tre vjet, tolerojne njeri tjetrin per 30 vjet; dhe femijet fillojne nga fillimi.

    Kur jane te reja duan DASHURINE
    Kur behen gra duan SIGURINE
    Kur plaken duan RININE
    femrat nuk zekan karar.....

  8. #8
    WIND_OF_CHANGE Maska e matilda
    Anėtarėsuar
    25-04-2002
    Vendndodhja
    Midis atyre qe pelqej e admiroj nuk mund te gjej asgje te perbashket...............-
    Postime
    89
    Per mendimin tim e dashur Eda keshtu eshte i ndertuar njeriu ,jo vetem femrat ,por edhe meshkujt.
    Asnjeri njeriu nuk eshte i lumtur me ate qe ka arritur dhe megjithese ka luftuar dhe eshte munduar shume qe ta arrije ate,perseri pas nje kohe ai perseri kerkon dicka tjeter,nuk dua te perdor disa shprehje te disa filozofeve,te cilet kane nxjerre disa teori,dua te them thjesht mendimin tim.
    Eshte vertete shume absurde ndonjehere ,kur mendoj ,flas ketu per veten time,kur arrij te bej realitet nje synim qe i kisha vene vetes dhe pas nje kohe relativisht te shkurter ajo qe arrita sikur nuk me kenaq me,nuk e kam fjalen ketu vetem persa i perket deshirave qe lidhen me meshkujt,ne pergjithesi.
    Eshte vertete e pakuptimte kjo toreme pa vertetim,megjithese ndonjehere e gjej nje pergjigje duke thene se njeriu ne jeten te cilen nuk e di ,sa e gjate do te jete,perpiqet te jete pak a shume i provuar nga te gjitha dhe them ae ia ka arritur qellimit ,fare mire.
    Keshtu eshte dhe femra ,duke kaluar vitet kohet ndryshojne ,me kohen ndryshojne dhe njerezit ,dhe femrat.............deshirat behen me te medha ,me te absurde
    kjo eshte teoria ime per pyetjen tuaj ,te gjithe i perkasin ketij vertetimit tim................besoj.........
    Jemi qenie njerezore .............dhe qe nuk kenaqemi me ato qe kemi ,gjithmone kerkojme nje dicka tjeter.........
    HEY ju pershendes me nje kenge te PINK FLOYD "I WISH U WERE HERE"



    SO u think u could tell......heaven from hell.....blu sky from pain.........
    dy fjale nga kjo kenge.
    Kur linde ti,qave te tjeret qeshen per ty.Perpiqu te jetosh ne nje menyre te tille qe kur te vdesesh ti,te qeshesh,e te tjeret te qajne per ty.............

  9. #9
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    27-04-2002
    Vendndodhja
    Po bredh ne koken tende tani!
    Postime
    1,269
    kur nje mashkull vjen me vonese ne nje takim nuk te thote as me fal qe u vonova e as te jep arsye dhe shpjegim per vonesen. Ata gjithashtu mendojne se ne duhet ti kuptojme.

  10. #10
    Moderatore
    Anėtarėsuar
    09-06-2002
    Postime
    1,812
    Me njohjet qe kam them qe femrat duan parane dhe kjo eshte ajo qe i con ne katastrofe sepse konsumohen fizikisht dhe shpirterisht.
    Ndersa une dua vetem respekt. Sinqerisht asgje nuk me vlen me shume se respekti.
    Kenga me e larte qe mund te degjoje njeriu eshte belbezimi i shpirtit njere

  11. #11
    Audio Engineer Maska e KACAKU
    Anėtarėsuar
    22-04-2002
    Vendndodhja
    Athine
    Postime
    599
    Eda H,po ti njehere cfare je,femer,apo mashkull,apo te dyja?!
    Meqe ra fjala tek femrat,doja te pyes,a njifni ju ndonje femer qe te kete shoqe te ngushta femijerie,ose te kete shoqe te vjetra?!!
    Une per vete nuk kam njojtur ndonje femer te tille,sepse femra ka karakter cjerres,si puna e maces,femren nuk e lene intrigat,hasetet e djallezite te beje perpara.

  12. #12
    Moderatore Maska e Shanon
    Anėtarėsuar
    24-04-2002
    Vendndodhja
    milano
    Postime
    386
    kacaku une kam shoqe femijerie dhe shoqe te ngushta.

  13. #13
    Audio Engineer Maska e KACAKU
    Anėtarėsuar
    22-04-2002
    Vendndodhja
    Athine
    Postime
    599
    Te ma thoshte ndonje tjeter,mund ta vija 1% ne dyshim...
    (po ta kisha pare edhe pak ne foto,sepse une marr shume konkluzione nga fytyra e nje personi...mjau...)

  14. #14
    Moderatore
    Anėtarėsuar
    09-06-2002
    Postime
    1,812
    Fiori, jam ne pritje te listes...
    Kenga me e larte qe mund te degjoje njeriu eshte belbezimi i shpirtit njere

Tema tė Ngjashme

  1. Objektet fluturuese tė paidentifikuara, UFO
    Nga Darius nė forumin Shkenca dhe jeta
    Pėrgjigje: 1059
    Postimi i Fundit: 01-04-2024, 14:01
  2. Pse femrat jetojnė mė gjatė se meshkujt?
    Nga Lumis nė forumin Mjeku pėr ju
    Pėrgjigje: 21
    Postimi i Fundit: 25-09-2010, 17:58
  3. Femrat dhe meshkujt komunikojnė ndryshe
    Nga Xhuxhumaku nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
    Pėrgjigje: 10
    Postimi i Fundit: 17-04-2009, 10:51
  4. Meshkujt, frikė nga “gjinekologu”
    Nga Davius nė forumin Mjeku pėr ju
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 05-02-2007, 12:44

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •