Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 51 prej 51
 1. #41
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,301

  Pėr: Jonida Maliqi

  PERLA SHQIPE !

  https://www.youtube.com/watch?v=4PDIBtXLwtQ

  JONIDA MALIQI & RENIS GJOKA - 100 VJET MUZIKE


  Interpretim i shkėlqyer & kombinim zėrash fantastik !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 15-05-2019 mė 17:31

 2. #42
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,301

  Pėr: Jonida Maliqi

  JONIDA - ALBANIA nė Eurovision Song Contest 2019 !

  https://wiwibloggs.com/2019/05/02/jo...singer/237670/


  Fat & Suksese !

  https://www.youtube.com/watch?v=eo4a...MM1OKZpl5nJZRX

 3. #43
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,301

  Pėr: Jonida Maliqi

  https://www.youtube.com/watch?v=euHX2TVLqbk

  Shkėlqe nė Finalen e Madhe !

  Me njė Sukses & Pozicionim nė TOP 10ESC 2019 !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 18-05-2019 mė 11:27

 4. #44
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,301

  Pėr: Jonida Maliqi

  SUKSES qė nė prezantimin e parė me PUBLIKUN NDERKOMBETAR !

  https://www.youtube.com/watch?v=D6GyWoq4oJw
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 18-05-2019 mė 12:08

 5. #45
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,301

  Pėr: Jonida Maliqi  ESCKAZ in Tel Aviv: Jonida Maliqi (Albania) singing at her press conference
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 18-05-2021 mė 09:26

 6. #46
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,301

  Pėr: Jonida Maliqi

  BRAVO !
  ALBANIA : Jonida Maliqi - Ktheju Tokės - SemiFinal vs final - EUROVISION 2019
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 18-05-2021 mė 09:23

 7. #47
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,301

  Pėr: Jonida Maliqi  Jonida Maliqi nė Trokit me Eriona Rushiti dhe Ermal Peēi.

  Qershor 2019

 8. #48
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,301

  Pėr: Jonida Maliqi  Shqipėria nė Finalen e Eurovizionit - Maj 2019

 9. #49
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,301

  Pėr: Jonida Maliqi  Vizion Pozitiv: Jonida Maliqi - Si shiu

  Janar 2021

 10. #50
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,301

  Pėr: Jonida Maliqi  TOP 50: Most watched in 2019: 30 TO 21 - Eurovision Song Contest

  30. JONIDA MALIQI - KTHEJU TOKĖS TĖNDE ( Albania ESC 2019 )  Dhjetor 2019
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 07-02-2022 mė 19:34

 11. #51
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,301

  Pėr: Jonida Maliqi  Jonida Maliqi ft. Obie Kellz - Need You - Official Music Video

  14 Shkurt, 2022


  Produced by: Elia Pandeli - Mastering by: Briz Musaraj


  WIWIBLOGGS: New music this week: Songs from Daši Freyr, Michal Szpak, Ermal Meta and more ( Mars 2022 )

  Jonida Maliqi (feat. Obie Kellz) – “Need You”

  “With you in my life / My future looks bright / I need you in my life”. Jonida Maliqi returns to music for the first time since representing Albania at Eurovision 2019. She’s also brought in Obie Kellz to join her for the new single “Need You”. A very different aura to her dramatic Eurovision entry, “Need You” gives off a summery R&B vibe.


  https://wiwibloggs.com/2022/03/06/ne...d-more/270354/

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Tema tė Ngjashme

 1. Jonida Beqo
  Nga shoku_tanku nė forumin Shkrimtarė shqiptarė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 12-05-2007, 16:47
 2. Skece, Drama dhe Pantomima te Krishtera.
  Nga ABIGAIL nė forumin Komuniteti protestant
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-02-2007, 05:36
 3. Ligji dhe maliqi i ri tek Forumi i Humorit.
  Nga Sherri nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-03-2005, 14:55
 4. Jonida Pasho
  Nga jonidapasho nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 03-09-2002, 15:19

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •