Close
Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 210
 1. #1
  Drejteza Paralele Maska e Io_e_Te
  Antarsuar
  24-02-2003
  Vendndodhja
  Ne Nje Glob Prej Balte
  Postime
  499
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Studentët në Rumani

  Dhe meqe tema e vjeter na qenkerka mbyllur(edhe une skam mare asnje sqarim per kte pune-meqe pata qene une ajo qe e hapa) ne hapim nje teme tjeter!

  Ju kalamaja si ju kam?mir keni qene?shkolla mo aman si ju gjeti?
  te pergatitur shpirterisht apo hic fare?
  hajt ciao njeher nga grupi shurupi, ia kalofshi mir dhe befshi qejf!
  ciao ciao
  Nu stiam ca floarea amara a singuratatii are, daca o atingi pe obraz, sunetul unor pasi care pleaca.

 2. #2
  Drejteza Paralele Maska e Io_e_Te
  Antarsuar
  24-02-2003
  Vendndodhja
  Ne Nje Glob Prej Balte
  Postime
  499
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Dhe dicka si fillim:

  1.ska sherr
  2.komentet kunder mbajini per vete
  3.mos harroni ato me siper

  ciao ciao
  Nu stiam ca floarea amara a singuratatii are, daca o atingi pe obraz, sunetul unor pasi care pleaca.

 3. #3
  Dark Angel Maska e smokkie
  Antarsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,149
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 26 postime
  si urdheron shefe!

  une do ta kem prapasysh edhe do mundohem te jem i qete
  amin
  Cdo gje eshte relative...

 4. #4
  Drejteza Paralele Maska e Io_e_Te
  Antarsuar
  24-02-2003
  Vendndodhja
  Ne Nje Glob Prej Balte
  Postime
  499
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Nu stiam ca floarea amara a singuratatii are, daca o atingi pe obraz, sunetul unor pasi care pleaca.

 5. #5
  Dark Angel Maska e smokkie
  Antarsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,149
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 26 postime
  thone qe eminesku e kishte trurin me te madh se nje tru i zakonshem.
  vdiq nga nje semundje e pasherueshme, apo u cmend?

  personalisht jam i mendimit qe shkaku i vdekjes ishte poteciali i madh qe kishte.
  kishte aq shume ide, sa nuk mund ti shprehte te gjitha me ane te poezive.
  mund ta quajme gjeni?
  patjeter, ai ishte gjeni ne fushen e vet, por ishte i rrethuar nga njerez injorante, krahasuar me ate.
  kur kishte nevoje te fliste me dike, asnje nuk e kuptonte, keshtu linden poezite, por duke mos pasur menyre tjeter per tu shprehur u cmend.
  rrinte me dite te tera pa ngere, pa u lare.
  jo qe ishte zhuls, thjesht harronte, i mbyllur ne boten e tij, duke mos pasur nje person me te cilin te fliste.
  ka pasur nje te dashur, veronika?
  ajo ishte kurve, ky fakt mbase ka qene nje tjeter minus per mendjen e tij te lodhur.
  ai i dedikoi shume poezi asaj, por ajo nuk e kuptonte, nuk kishte se si, aq kapacitet kishte e mjera.

  perfundimi?
  po mos te kishte pasur kte mirelen, veroniken apo si e quanin, eminesku do kishte jetuar edhe disa vite mm shume.
  Cdo gje eshte relative...

 6. #6
  Drejteza Paralele Maska e Io_e_Te
  Antarsuar
  24-02-2003
  Vendndodhja
  Ne Nje Glob Prej Balte
  Postime
  499
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Po te te kish degjuar Eminesku, do ishte ngritur edhe nga varri per te te dedikuar nje poezi, i lumtur se e pate kuptuar
  Sa per Veroniken ke shum te drejte!
  Po te mos ekzistonin Veronikat edhe Veroniket, shum rob do jetonin me shume se c'jetuan/ do jetojne

  p.s: mo po ai vajti e u sos, po hallit tone si i behet thuaj?
  Nu stiam ca floarea amara a singuratatii are, daca o atingi pe obraz, sunetul unor pasi care pleaca.

 7. #7
  Dark Angel Maska e smokkie
  Antarsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,149
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 26 postime
  Edhe ne do vemi e do sosemi
  Cdo gje eshte relative...

 8. #8
  Drejteza Paralele Maska e Io_e_Te
  Antarsuar
  24-02-2003
  Vendndodhja
  Ne Nje Glob Prej Balte
  Postime
  499
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  sme the ndonje te re dhe ti
  Nu stiam ca floarea amara a singuratatii are, daca o atingi pe obraz, sunetul unor pasi care pleaca.

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e BERATASE
  Antarsuar
  19-12-2003
  Vendndodhja
  e di vete se ku jame
  Mosha
  35
  Postime
  78
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  EHHHHHHHHHH sa me kishte marre malli :d moj Stelina ca na ke bere me aman hatan na paske bere
  La leggenda del fiume Osum


  Le due vette dei monti Tomorri e Shpirag erano fratelli rivali innamorati della stessa fanciulla. La passione risult fatale a entrambi: si affrontarono in duello e caddero in campo. Le lacrime della ragazza diedero origine alle acque del fiume le cui rive sono collegate da un caratteristico ponte.

 10. #10
  Drejteza Paralele Maska e Io_e_Te
  Antarsuar
  24-02-2003
  Vendndodhja
  Ne Nje Glob Prej Balte
  Postime
  499
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ku je ti me piramide? nga ke qene sot?
  Nu stiam ca floarea amara a singuratatii are, daca o atingi pe obraz, sunetul unor pasi care pleaca.

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e zeus
  Antarsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Ktu
  Mosha
  43
  Postime
  931
  Faleminderit
  3
  2 falenderime n 2 postime
  --------------------------------------------------------------

  a bhet andej nga Rumania ore shok?

  --------------------------------------------------------------
  N bot ka 10 lloje njerzish: ata q kuptojn sistemin binar, dhe ata q nuk e kuptojn!

 12. #12
  Dark Angel Maska e smokkie
  Antarsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,149
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 26 postime
  Mire zeus, ja mezi po presim te ngrohe koha...
  Cdo gje eshte relative...

 13. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  01-03-2004
  Vendndodhja
  rumania
  Mosha
  47
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  salut

  Va salut toata lumea....
  Nje pershendetje per te gjithe bashkemoshataret qe vdiqen dhe vazhdojne te vdesin gjate periudhes se tranzicionit ne Shqiperi

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e BERATASE
  Antarsuar
  19-12-2003
  Vendndodhja
  e di vete se ku jame
  Mosha
  35
  Postime
  78
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  uuuuuuu IO_E_TE aman me aman une PIRAMID e???????? eheheheh se ke punen mire mos me foj mua piramid me kok patate :P nejse me fal se sa per koken e ke ta kepusesh e ta mbash ne vazo si trandafil :P nga ata qe me pelqejne mua e di ti
  nejse ika iher une te puffffff ke facja e me ka mare malli shume ngaqe me shume rrime bashk prandaj
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  La leggenda del fiume Osum


  Le due vette dei monti Tomorri e Shpirag erano fratelli rivali innamorati della stessa fanciulla. La passione risult fatale a entrambi: si affrontarono in duello e caddero in campo. Le lacrime della ragazza diedero origine alle acque del fiume le cui rive sono collegate da un caratteristico ponte.

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e BERATASE
  Antarsuar
  19-12-2003
  Vendndodhja
  e di vete se ku jame
  Mosha
  35
  Postime
  78
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  po ti ore SMOKS ku je o rrufe ne qiell te hapur se keshtu je bere smoksu duhen xhixha lla se ne na mbarun na jep ca sa te vije ajo( brs ) e di vete ti duku iher ketej nga ne sot
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  La leggenda del fiume Osum


  Le due vette dei monti Tomorri e Shpirag erano fratelli rivali innamorati della stessa fanciulla. La passione risult fatale a entrambi: si affrontarono in duello e caddero in campo. Le lacrime della ragazza diedero origine alle acque del fiume le cui rive sono collegate da un caratteristico ponte.

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e BERATASE
  Antarsuar
  19-12-2003
  Vendndodhja
  e di vete se ku jame
  Mosha
  35
  Postime
  78
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  she she io_e_te ti je ketu bashk me mua ne luften e madhe ne grozovesht kunder te pabeseve dhe llapaxhinjve e ?
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  La leggenda del fiume Osum


  Le due vette dei monti Tomorri e Shpirag erano fratelli rivali innamorati della stessa fanciulla. La passione risult fatale a entrambi: si affrontarono in duello e caddero in campo. Le lacrime della ragazza diedero origine alle acque del fiume le cui rive sono collegate da un caratteristico ponte.

 17. #17
  Dark Angel Maska e smokkie
  Antarsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,149
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 26 postime
  nuk vi po qe puna per per xhixha
  bursa vjen ne dat 26...dmth jeteon dot 26 dite pa ngrene ti??
  na beni nje ze po qe ndonje urgjence dmth...
  Cdo gje eshte relative...

 18. #18
  Dark Angel Maska e smokkie
  Antarsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,149
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 26 postime
  blah
  Cdo gje eshte relative...

 19. #19
  Drejteza Paralele Maska e Io_e_Te
  Antarsuar
  24-02-2003
  Vendndodhja
  Ne Nje Glob Prej Balte
  Postime
  499
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  moj Beratse, po derman ske o femer e keqe!(e keqe nuk je ti me jo, po kshu te perkedhel un ty se te kam si rrush
  ja ktej verdalle edhe une!sidomos tani qe nisi dhe shkolla!na e djallosi fare muhabetin!kush rri shikon orarin perdite thuaj!
  po he!juve si ju kam?
  smoks ckemi?sikur bie shi andej nga ty e?mos u merzit shoku se dielli do dale!semos ka alternative tjeter
  hajt ika une njeher se na therret detyra!
  ciao ciao.

  p.s: zeus, Rumania rritet
  cupi, edhe une me te kam xhan!mmmuaq
  Nu stiam ca floarea amara a singuratatii are, daca o atingi pe obraz, sunetul unor pasi care pleaca.

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e BERATASE
  Antarsuar
  19-12-2003
  Vendndodhja
  e di vete se ku jame
  Mosha
  35
  Postime
  78
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ue ue ue na ka nxjerre bojen kjo e fulliqura ske faj ti me jo faj kame une qe vij e qaj hallet me ty me aman me thencin ashtue di ti bije **** po te thash me gje ta besh dhembin sa te elefantit .
  Sa per smokksin skam se ca them eshte cun qe ske se ku e gejn vjen me raste na shoqeron ke MAX me pak fjale se po e bej referat eshte fale grozovesht

  tu ve ca foto une se srri dot pa i vene


  ehe mi gjej ca keta lloj vampiresh io_e_te
  1. TREMERE
  2.TOREADOR
  3.VENTRUE
  4.BRUJAH
  5.MALKAVIAN
  6.GANGREL
  6.NOSFERATU
  7.LASOMBRA
  8.TZIMISCE
  9.RAVNOS
  10.GIOVANI
  11.SALUBRI
  12.SAMEDI

  keshtu ti me keshtu gjeji ca aman se i kame fiximin tim eh ke dhe nje foto te dhomes pritjes DRACULES
  3
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  La leggenda del fiume Osum


  Le due vette dei monti Tomorri e Shpirag erano fratelli rivali innamorati della stessa fanciulla. La passione risult fatale a entrambi: si affrontarono in duello e caddero in campo. Le lacrime della ragazza diedero origine alle acque del fiume le cui rive sono collegate da un caratteristico ponte.

Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Mashtrime me zgjedhjet ne Rumani dhe Bullgari
  Nga DYDRINAS n forumin Problemet ndrkombtare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-06-2009, 06:12
 2. Dy student shqiptar horror n Rumani!!
  Nga Shpirt Njeriu n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 06-12-2007, 08:29
 3. Shqiptart n Rumani, nj histori e lasht
  Nga ILovePejaa n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 25-09-2007, 05:13
 4. Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-10-2004, 18:24
 5. Komuniteti Shqiptar n Rumani
  Nga dodoni n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-06-2004, 03:04

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •