Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 102 prej 102
 1. #101
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Antarsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,708
  Faleminderit
  0
  19 falenderime n 19 postime
  Mendoj qe tema duhet te rri e hapur.
  Pres akoma nje analize te thelle dhe nje autokritike nga ana e Dojcave gjoksgrope te forumit

  Bledar mos ma merr per ters kete manover.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Hyllien : 26-06-2004 m 00:51
  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

 2. #102
  Eks-plorator Maska e kolombi
  Antarsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Mes oqeaneve...............
  Postime
  3,722
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Neser pritet takimi midis Rehagel dhe Bekembauer,ne lidhje me fatin e bankines gjermane.
  Nese Otto refuzon atehere federata gjermane do trokase ne deren e futbollistit me te madh gjerman te 20-viteve te fundit kapitenit legjendar Lothar Matthaus.
  "Meqe brenga eshte burimi i gezimit,mos vajto............"

  GETE

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •