Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,816

  Tre pika te dobeta ne Real Player Real Player nje program i qelbur Spiun

  Lajmi me i fundit nga Realnetworks.Jane gjetur 3 pika te dobeta ne Real player qe lejojne penetrimin dhe krijimin nga Hackers te skedareve te muzikes te korruptuara.keto skedare lur luhen,marrin nen kontroll compjuterin e viktimesdhe aktivizuar nje kod,trojan ose virus. Versionet qe jane nen rrezik jane RealOne Player, RealOne Player version 2, RealPlayer 8, RealPlayer 10 Beta, dhe RealOne Enterprise
  Plus e keqja tjeter Real Player eshte spyware
  Nje mundesi eshte te perdoret realplayer alternative e paster nga spyware
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. #2
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,816
  tek kjo faqe keni instruksionet nga realnetworks se si ti beni
  patch dhe mbyllni tre pikat e dobeta ne real playerin
  http://www.service.real.com/help/faq...123_player/EN/
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

Tema tė Ngjashme

 1. Lajmėrime tė ndryshme pėr studentėt Shqiptarė:
  Nga forever nė forumin Mentori akademik
  Pėrgjigje: 99
  Postimi i Fundit: 14-05-2011, 04:34
 2. audio video player program vetem 6 butona
  Nga benseven11 nė forumin Lajme nga informatika
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-11-2003, 12:11

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •