Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  Gate 7 Maska e Noerti
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Postime
  213

  C'far pyetje duhet te beni!

  Ishte njeri i denuar me 20 vjet burg dhe e futen ne nje dhome me sy mbyllur.
  E vun ne mes te dhomes dhe kjo dhom na kishte 2 dalje, ne c'do nga keto dalje ishte nga nje roje i cili njeri thuante ngahere genjeshtra dhe tjetri ngahere te verten.
  Tek nje dalje do dilte nga burgu ndersa ne tjetren do humte jeten.
  Kishte te drejte te bente nje pyetje vetem tek nje nga te dy rojeve qe ishin qe te kuptonte ku esht porta qe cliroheshe.
  C'far pyetje beri ai per ta kuptuar se nga duhet te ikte?
  Pres ta gjeni sa me par
  Gjith te mirat!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Noerti : 07-02-2004 mė 19:21
  Ku ėshtė besa aty ėshtė dhe shpresa.

 2. #2
  VlonjaT Maska e BlEdIi
  Anėtarėsuar
  11-10-2002
  Vendndodhja
  Nj
  Postime
  418
  Ca krimi kish ber ky qe kish honger 20 vjet nje her?
  "O bindu o permendu o merr malet e cemendu"

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e arilda
  Anėtarėsuar
  27-03-2004
  Vendndodhja
  gjithkund e askund
  Postime
  67
  Tani ai i kishte syte akoma te lidhur apo jo?
  Jeto dhe leri te tjeret te jetojne.

 4. #4
  ANGEL Maska e ledi01
  Anėtarėsuar
  10-07-2004
  Vendndodhja
  diku
  Postime
  53
  pyeti rojen e pare nese i kishte syte te lidhur apojo,kshu do e kuptonte nese ai thoshte te verteten... pastaj pyeste rojen e dyte nese ishte ajo dera nga e cila mund te dilte. tani ai e dinte se kush thoshte te verteten,apo jo ????
  ~~Nje zemer e mbushur me dashuri....zgjon nga gjumi miliona zemra te fjetura.........
  ~~~Nje mendje e mbushur me dituri..cliron nga erresira,miliona mendje te errta....

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e WicKeD SwAy
  Anėtarėsuar
  24-08-2004
  Vendndodhja
  Ne dhome me qira
  Postime
  1
  Te dy rojet paskan qene njesoj. Njeri thoshte te vereten me raste, dmth qe me raste te tjera ja fuste genjeshtra. Edhe tjetri po te njejten pune.

  Une them qe kur eshte kthy njeri nga rojet nga banjot, i burgosuri e ka pyetur: A e di se car te ka thene ai roja tjeter kur ishe ti ne banjo?? Te ka share me nene dhe me moter!
  Ky roja tash do te kete qene tip me nerva te shkaterruara dhe shume gjak nxehte dhe nuk ka pritur as nje as dy dhe ja ka veshur rojes tjeter karrige mrapa kokes dhe i ka dhene nje te shtytur te forte dhe e hudhi prapa deres se djathte.
  Roja qe ra brenda nuk doli me....
  I burgosuri u kenaq qe s'doli roja, dhe besonte qe e kishte gjetur deren e shpetimit te tij.
  Ky i fundit cohet ne kembe dhe merr te dali nga dera e majte..... as ky nuk u kthye me......

Tema tė Ngjashme

 1. Disa pyetje, pėr ata qė e lodhin trurin :
  Nga Kryeplaku nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 98
  Postimi i Fundit: 12-10-2016, 07:17
 2. Dosja e krimit politik në Kosovë
  Nga kosovar nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 295
  Postimi i Fundit: 09-10-2012, 15:05
 3. Del nė shitje "Njė dosje pėr Kadarenė"
  Nga Albo nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 17-03-2007, 01:53
 4. Interviste e Fadil Tolaj-t
  Nga Brari nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-01-2004, 06:56

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •