Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 30
 1. #1
  SUPER [INC] Maska e SUPERSTAR_N1
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  34
  Postime
  475
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime

  Miss Albania E Amerikes

  Tironsja 15 vjecare Alma Ajazi, me banim ne Michigan te Shteteve te Bashkuara te Amerikes u shpall me e bukura midis gjithe vajzave te tjera shqiptare me banim ne USA
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 2. #2
  SUPER [INC] Maska e SUPERSTAR_N1
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  34
  Postime
  475
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Foto-Album
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 3. #3
  ~Model cHicKK~
  Anėtarėsuar
  29-10-2002
  Mosha
  36
  Postime
  74
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  NE fakt Selena doli kjo ne 99' kur u be shfaqja ne New Jersey. Me duekt se isha atje Selena dhe e mbaj mend shume mire qe kurorezua kjo <<Alma Ajazi>>
  Im so crazy in love

 4. #4
  ToMoRri Maska e Don Zhuan
  Anėtarėsuar
  04-12-2002
  Vendndodhja
  me amoren time:)
  Mosha
  41
  Postime
  121
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  ore e lagu se lagu ju vajza edhe kjo e mire eshte po pak si per ne cerdhe me duket shume e vockel nejse bej shaka une e mire eshte PeAcE
  Why Doesn't The MooN Fly Off InTo SpaCe???

 5. #5
  ~*~*~*~ Maska e Goc^e_mir
  Anėtarėsuar
  22-04-2003
  Vendndodhja
  ne hėnė
  Postime
  148
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Shume e lezetcme qenka Alma
  Fitoj sfitoj ajo eshte e mire per veten e saj:P
  Dream as you'll live forever,live as if you'll die tomorrow!

 6. #6
  ToMoRri Maska e Don Zhuan
  Anėtarėsuar
  04-12-2002
  Vendndodhja
  me amoren time:)
  Mosha
  41
  Postime
  121
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  hey o Selena a ka mundesi te na e tregosh foton e bukuroshes shqipetare qe fitoi nese ke ndonje foto e po pate mundesi please Peace
  Why Doesn't The MooN Fly Off InTo SpaCe???

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-06-2003
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  heyy jane shume simpatike ,dhe te shtoj edhe diqka e kane merituar te zgjidhen miss...

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e BaMb0LiNa324
  Anėtarėsuar
  10-05-2003
  Vendndodhja
  BoStON
  Mosha
  31
  Postime
  24
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Hmmm seshte e mire fare...(opinoni im ky) E paska turinjte si te majmunit...Jam shume e sigurt se ka goca me te mira se ajo...Nejse bye
  I love him!

 9. #9
  ~*PlaYfuLl*~*Pr|nCeS*~ Maska e Vo|i
  Anėtarėsuar
  14-06-2003
  Vendndodhja
  Analulu:)
  Postime
  108
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Bobaolina324 ne e dim qe ka dhe me te mire por te paket mos e ofendo vajze sikush ka bukurine e vet Bye bye
  Te Dua Ty
  ndoshta eshte e kot
  Por si loti ne sy
  nuk te largoj dot
  Por do jete shume vone
  s'ke per te me takuar mua
  Edhe pse ende do te Dua.
  :^xhan

 10. #10
  ~SmiLe~ Maska e BaBy_BiRbA
  Anėtarėsuar
  30-04-2002
  Vendndodhja
  Melbourne, Land Down Under
  Mosha
  34
  Postime
  583
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  I think shes cute....dihet qe ka edhe me te mira...po prap kjo e mire eshte
  Shmile Pweet Face..Me Wubz U :D

 11. #11
  ToMoRri Maska e Don Zhuan
  Anėtarėsuar
  04-12-2002
  Vendndodhja
  me amoren time:)
  Mosha
  41
  Postime
  121
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  I think baby birba eshte me e bukur
  Why Doesn't The MooN Fly Off InTo SpaCe???

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e BaMb0LiNa324
  Anėtarėsuar
  10-05-2003
  Vendndodhja
  BoStON
  Mosha
  31
  Postime
  24
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Postuar mė parė nga Vo|i
  Bobaolina324 ne e dim qe ka dhe me te mire por te paket mos e ofendo vajze sikush ka bukurine e vet Bye bye
  rrusho si si ishe emri im e? Boba???? hahahha listen me duket se thashe ky ishte opinioni im....cte keqe ka...pastaj kemi liri fjale (i thone ameriqi hehe j/k ika bye
  I love him!

 13. #13
  VlonjaT Maska e BlEdIi
  Anėtarėsuar
  11-10-2002
  Vendndodhja
  Nj
  Mosha
  37
  Postime
  418
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Ne fakt te drejte ke ti BaMbOlInA qe thua i thone ameriq ketej se ne akoma nuk po marim vesh se kush ka dal miss lool
  mendje mendje kjo dynja...
  nejse missi vetem qe eshte nga Michigani mer gjys vote....jo per gje po o nen moshe...15 vjece!
  Urime kush e ka fituar dhe ngushellime kush ka kandituar dhe nuk ka fituar.
  "O bindu o permendu o merr malet e cemendu"

 14. #14
  .:.ClaSSy.:. Maska e GoDDeSS
  Anėtarėsuar
  27-12-2002
  Vendndodhja
  Detroit, MI
  Mosha
  31
  Postime
  690
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  s'qenka e keqe...si ka mundesi qe un jetoj ketu ne michigan dhe skam degjuar fare per kete lloj miss?? hmm thats sad ;-)
  And all I can taste is this moment
  And all I can breathe is your life

 15. #15
  Licking da lolly pop Maska e Korcare_lozonjare
  Anėtarėsuar
  30-04-2003
  Vendndodhja
  ***EastSide***
  Mosha
  33
  Postime
  341
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Edi skem i degjuar per ndonje miss@@
  Po kjo seshte dhe aq keq po pap si 15vjec smund te quhet duket shume e madhe..
  100%SHQIPTARE
  I wrote ur name in the sky
  But the wind blew it away
  I wrote ur name in the sand
  But the waves washed it away
  I wrote ur name in my heart
  And 4ever it will stay

 16. #16
  ~*PlaYfuLl*~*Pr|nCeS*~ Maska e Vo|i
  Anėtarėsuar
  14-06-2003
  Vendndodhja
  Analulu:)
  Postime
  108
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ehhh Zemer te paska hyre vetja ne qejf por kujdes mos te te ritet shume hunda. Nejse nejse opinioni jot qe po jo me ofendime aman sic the ti "turi majmun" dhe persa i perket emrit tend njeres jemi bejme dhe gabime gjera qe ndodh por sjam si puna jote qe te me ritet mendja me nje liri te fjales qe paske mar.
  Okay Bambolina324 mendoi njere fjalet pastaj fol oki zemer se eshte e kote te besh fjale ketu ne forum hajde bye tani
  Te Dua Ty
  ndoshta eshte e kot
  Por si loti ne sy
  nuk te largoj dot
  Por do jete shume vone
  s'ke per te me takuar mua
  Edhe pse ende do te Dua.
  :^xhan

 17. #17
  4:20.com...pantera.com Maska e tom
  Anėtarėsuar
  05-03-2003
  Vendndodhja
  ke dyqoni ke selvia
  Mosha
  48
  Postime
  206
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  pse na i shani gocen o ju te bukrat e dheut...tregoni pra ene ju fot e juja ene shofim pastaj...rrushi me vertet qe jeto ne MI. po esht goc tironce....ene i gjo tjeter qe duhet me u vleresu....pastaj duhet ta shifni ene nga afer ,si yll e kena...mos te vij inot ty bambolina324....
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 18. #18
  100%...Shqiptare Maska e Monica
  Anėtarėsuar
  24-05-2003
  Vendndodhja
  New York, USA
  Postime
  39
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Alma Ajazi ka fituaren kuroren e " Miss Albania ne Amerike" viti sjam e sigurte 98-99 me shume them per 1999. Kane qene 12 vajza nga diaspora shqiptare dhe spektakli u be ne New Jersey ne katin e 13 te deges se restorantit te Ill Galetos. ( Ne nje hotel) Ka qene $90 hyrja dhe ka kenduar Anita Bitri, Morena Reka, Gezim Nika dhe orkestra "Ceka"
  Kam qene vete spektatore dhe u organizua bukur, si per here te pare kishte pak difekte, por shkoj bukur dhe kishte shume pjesmarrje.
  Kaseten e spektaklit e kane shitur ne dyqanet shqiptare.
  Alma ishte vajze simpatike, por mqs ishte me e mira atje, doli Miss Albania. Kishte konkurente nje vajze kosovare , por Alma fitoi me pike me shume. Jurija ishte Ana Kohen dhe disa te tjere.
  Vajzat ne pergjithesi nuk ishin te mira, pervec Almes, kosovares, nje durrsakeje qe i kishte floket shume te bukura, dhe nje tjeter qe sme kujtohet ( por si gjithmone emri i missit mbahet mend)
  Alma ishte ne ate kohe 16-17 vjece, dhe u dukte per moshen qe kishte.
  Syte i kishte te bukura, floket po ashtu te bukura, e gjate 1.70 cm dhe nje trup te rregullt, ne pergjithesi ishte pretty, dhe Tiransit e perkrahen shume.
  Dhe kjo eshte me se e vertete, pasi kam qene vete atje dhe ne kaseten e spektaklit ka informacione me shume, merrni kaseten dhe besojeni.....


  ps kot sa per sqarim atyre qe se kane degjuar kurre...

  Ciao
  The best and most beautiful things in the world cant be seen or even touched, They must be felt with the heart!

 19. #19
  x Maska e Elbasani_ChiCKA
  Anėtarėsuar
  06-05-2003
  Mosha
  33
  Postime
  326
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  shume simpatike qenka kjo goca
  Baby_girl

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e SyzezaBukuroshe
  Anėtarėsuar
  14-08-2003
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Mosha
  36
  Postime
  16
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Shume e mire eshte.. nqs ka me te bukura le te marrin pjese neper Miss dhe te zgjidhen.. ska pse ti vij inat ndonjeres... Good Luck ato qe enderrojne...
  Love is Like a Piano First U Play By Rules and Then U Play By Heart...

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Gjergj Kastriot Skėnderbeu
  Nga Arbushi nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 432
  Postimi i Fundit: 23-02-2018, 14:46
 2. Popujt e zhdukur
  Nga Fatih nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 03-01-2010, 19:27
 3. Enciklopedia Britanika mbi historine tone
  Nga Eni nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 22-10-2009, 13:32
 4. Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 27-08-2006, 07:46
 5. Enciklopedia Katolike mbi Shqiperine
  Nga Eni nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-04-2002, 04:47

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •