Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 31 prej 31
 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-08-2019
  Postime
  3

  Pėr: Lexoni rregulloren para se tė prezantoheni

  Pershendetje! Jam Ardeua. Jam 18 vjec dhe jetoj ne kamez. Me pelqen piktura dhe jam shum e apasionuar pas saj. Merem me portrete dhe jam nje dizenjuese e mir.
  Faleminderit
  Me respekt

 2. #22
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,076
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Lexoni rregulloren para se tė prezantoheni

  Pershendetje dhe miresevjen ne forum.

 3. #23

  Pėr: Lexoni rregulloren para se tė prezantoheni

  - Cili ėshtė emri i tij?
  Julia Gomez
  - Sa vjeē je
  27
  - Ku jeton?
  Spanjė
  - Ku keni lindur?
  Francė
  - Statusi juaj shoqėror, beqar, i martuar, i divorcuar, me fėmijė?
  Martuar me fėmijė
  - schoolfarė shkolle po bėn apo ke mbaruar?
  Kam mbaruar
  - Cili ėshtė profesioni juaj?
  gazetar
  - hfarė hobi dhe interesi keni?
  Filma dhe seriale

 4. #24

  Pėr: Lexoni rregulloren para se tė prezantoheni

  Njatjeta te gjitheve!
  Jam dakord me rregulloren e percaktuar nga Stafi dhe desha te behem pjese e familjes suaj te madhe!

 5. #25
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,076
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Lexoni rregulloren para se tė prezantoheni

  Miresevjen ne forum!

 6. #26
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-02-2021
  Postime
  1

  Pėr: Lexoni rregulloren para se tė prezantoheni

  Pershendetje.
  Une jam nje youtuber shqiptar dhe kerkoj mbeshtetjen e te gjith shqiptareve kudo qe jane duke vizituar kanalin tim te youtub-it.
  Ju lutem abonohuni ne kanalin tim te youtube-it per me shume muzike relaksuese dhe electro.
  ju faleminderit dhe zoti ju bekoft.
  https://www.youtube.com/channel/UCyf...confirmation=1

 7. #27
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,076
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Lexoni rregulloren para se tė prezantoheni

  Pershendetje dhe miresevjen. Ka nje kadegori ekzaktesisht per pjesen e muzikes ku mund ti publikosh ne forum muziken tende, https://www.forumishqiptar.com/forum...-bot%C3%ABrore

  Gjithe te mirat,

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e HelidonKastrati
  Anėtarėsuar
  30-04-2022
  Vendndodhja
  Dubai
  Mosha
  51
  Postime
  2

  Pėr: Lexoni rregulloren para se tė prezantoheni

  Mire Se ju gjeta ne kete forum Shqiptar, Jam Helidon Kastrati ( Vucterni-a ) CEO i Alb UK TV ne Londer... Jetoj Londer edhe njekohesisht ne Dubai, per shkak punes time. Ju uroj te gjithe prosperitet e begati ne familje.

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar HelidonKastrati pėr postimin:

  Neteorm (30-04-2022)

 10. #29
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,076
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Lexoni rregulloren para se tė prezantoheni

  Citim Postuar mė parė nga HelidonKastrati Lexo Postimin
  Mire Se ju gjeta ne kete forum Shqiptar, Jam Helidon Kastrati ( Vucterni-a ) CEO i Alb UK TV ne Londer... Jetoj Londer edhe njekohesisht ne Dubai, per shkak punes time. Ju uroj te gjithe prosperitet e begati ne familje.
  Pershendetje dhe miresevjen.

 11. #30
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-06-2022
  Postime
  1

  Pėr: Lexoni rregulloren para se tė prezantoheni

  Hej njerez pershendetje un jam rosela
  kjo eshte mundesia juaj per te fituar para nga shtepia juaj , regjistrohuni ne linkun me posht

  https://app.zpmxcfe.xyz/pages/login/...arentId=107152

  Eshte e rekomanuar vip1 Dhe sa me shum shok te ftoni aq me shum fitime keni ne vip1


  Kompania eshte serioze dhe e liēensuar
  Per me shum pyetje me kontaktoni ne telegram: @rosela2001

 12. #31
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-06-2022
  Postime
  1

  Pėr: Lexoni rregulloren para se tė prezantoheni

  Hey🥰, shkarkojeni dhe regjistrohuni. Fitoni 25$ ne dite thjesht duke bere sa me shume hapa.

  Check out this free app — It Pays to Walk 🚶 https://sweatco.in/i/belirdandreu
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga B13 : 13-06-2022 mė 16:08

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. Lexoni Biblėn on-line nė gjuhėn shqipe.
  Nga Albo nė forumin Komuniteti protestant
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 30-11-2012, 05:42
 2. Lexoni > Sekretet e Ahmet Zogut
  Nga Humdinger nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 25-10-2006, 12:12
 3. Po nuk patet veshur rrip mos e lexoni.
  Nga INDRITI nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 22-02-2004, 14:08

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •